Výsledky Paralelního

Sešlo se tam 40 favoritů, jako poslední dorazil Robert Martínků. A protože byl nerozvičen, vyletěl už v prvním kole.
Největším překvapením se stal kládař Roman Mikešů, který vyřadil Globuse, áčkařku Šikovku a probil se až do semifinále. Od teď mě teda nepřekvapí už nic.
Z favoritů chyběl jenom Jarýk Křenků, který zřejmě celý den uklízel lodě v loděnici po oslavě Martínka pepermintů. A stejně jako loni Hasák, i když jsem to dělal zase na jeho domácí půdě na Drahotíně.
Z minulých vítězů se dostavili: Gaba, Jafa, Háša, Sten, LuHo.
Ale nikdo z nich další zásek nepřidal.

A kdopa že vyhrál?
Tomáš Karýk Kamaryt z Nejdku bejk jak dynamit.
Střílel jako Svendsén, doma visí Frilén.Výsledky Paralelního

Ahoj,

že minulý týden proběhl 31. ročník Paralelního o dres mistra světa Bernta Friléna všichni víte, protože jste tam, skoro všichni co za něco stojíte, byli, že. Nebyl tam akorát Mlátil, takže nemohl svůj loňský a předloňský triumf obhájit. Ale zase byl tak dychtivej, že už v pátek ráno hledal ve francouzském tisku výsledky. Ale našel hovno, že.
Závod byl velmi dramatický, o zápletky nebylo nouze a jak by si někdo mohl myslet, že nejdramatičtější bude závěr, tak by se spletl, protože už úvod byl hodný amerického thrilleru. To když jsem za 5 minut start trnul hrůzou, jetli někdo přijde. Ovšem za minut start jako kouznutím mávnutího proutku bylo na startu opravdu hodně z vás, že.
teď to zkrátím, nebudu psát do všechno vypadnul, na ty se historie stejně neptá, ale skočím až do semifinále. V semifinále rozdílem jedné třídy porazil Tomáš Prokeš (ano, čteš spravně, milý Kose, mám na mysli toho vyhublého mladíka s tlustými skly na očích) Globuse a také Gibon vyřadil zcela jasně Sucháče, pravděpodobně nejtežšího závodníka dne (když nepočítám sebe). HAsák nestačil na Stena, není se co divit, zkrátka zase jednou jednonohý porazil beznohého. Nejdramatičtěší semifinále měl na starosti Háša s Alešem Richtrem, náplavou z Prahy. V rozstřelu byl Aleš o prsa hbitější, na předsedovi bylo vidět, že je již myšlenkama na přípravě letošní Valné hromady, příštích závodů, soustředění atd, atd.
Vypadnutí semifinalisté si to rozdali v malém finále, první se udělal Hasák, pak hned Háša, chvilku po nich Globus a Sucháč se nakonec udělal taky, chvilku to vypadalo že to do tmy nestihne, ale stihnul to, že.
FINÁLE – největší favorit T.P. beze zbytku využil své zkušenosti z 8. finálového startu a po polovině závodu zaútočil ze čtvrté pozice a doběhl si pro 5. triumf. klobouk dolů caparte.
Druhej, těsně za Tomášem, přichvátal S.R. – a vyrovnal tak výkon svého bratra Tomči, který letos neprošel antidopingovou zkouškou pro vysoký výskyt uhlohydrátů.Třetí byl Aleš, čtvrtek Gibon, ale to už si nejsem jistej, možná to taky bylo obráceně.
No nic, fotil to Kočík, tak snad něco pošle, příští rok bude Paralelní zase.