Tělocvična

Děti 6 – 10 let, říjen – březen, tréninky v úterý – tělocvična Klatovská, PF ZČU – 17,30 – 18,30 společné s Lokomotivou Plzeň(hry, rychlost, obratnost, srandičky…)

Žáci 11 – 14 let, tréninky v úterý – tělocvična Klatovská, PF ZČU – 18,30 – 19,30 společné s Lokomotivou Plzeň(hry, rychlost, obratnost, síla, srandičky…)

Úterní mapové tréninky

Plzeňské mapové tréninky (spolu s Lokomotivou) probíhají každý rok na jaře a na podzim. Informace v novinkách pod štítkem ‘Tréninky‘ a v následující tabulce. Přihlašujte se přímo do této google tabulky.

Děti, žactvo, dorost, dospělí…

 

Středa – běžecké tréninky Homolka

Ve středu celoročně běžecké tréninky z 25. ZŠ od 17 – 18.30. Pro starší žactvo a dorost, je zajištěna šatna. Chodit můžou i dospělí ale bez trenéra.

Čtvrtek – Plzeňská MTBO liga

Plzeňská MTBO liga se koná každou lichou středu na jaře a na podzim. Za umístění v každém ze závodů budou závodníci získávat body a na závěr sezony vyhlásíme celkové pořadí.

Sudé týdny ve středu organizujeme vyjížďky MTB, sraz bude vždy na hrázi Boleváku (začínáme 26.4.2018). Více info na stránce MTBO ligy.

Zimní liga

Mapové tréninkové závody v Plzni a okolí, zpravidla v sobotu. Více info na stránkách Lokomotivy Plzeň a v novinkách pod štítkem ‘Zimní liga‘.