Úterní rychlovky

Běžecké tréninky pro dospělé a dorost každé úterý v 17:30, více u mlátila a na Facebooku. Přes zimu s čelovkou.

Úterní mapové tréninky/tělocvična

Plzeňské mapové tréninky (spolu s Lokomotivou) probíhají každý rok na jaře a na podzim. Informace v novinkách pod štítkem ‘Tréninky‘ a v následující tabulce. Přihlašujte se přímo do této google tabulky.

Od října do dubna je místo mapových tréninků každé úterý tělocvična. Tělocvična je hlavně pro mládež (hry, rychlost, obratnost, síla, srandičky…), ale také pro dospělé. Místo a čas bude upřesněno.

Středa – Plzeňská MTBO liga

Plzeňská MTBO liga se koná každou lichou středu na jaře a na podzim. Za umístění v každém ze závodů budou závodníci získávat body a na závěr sezony vyhlásíme celkové pořadí.

Sudé týdny ve středu organizujeme vyjížďky MTB, sraz bude vždy na hrázi Boleváku (začínáme 5.4.2017). Více info na stránce MTBO ligy.

Čtvrtek – běžecké tréninky Borský park

Ve čtvrtek pořádáme celoročně běžecké tréninky na Slavii od 17 – 18.30. Je zajištěna šatna se sprchou. Zaměření je na děti a mládež, takže trénink vedou zkušení trenéři. Chodit můžou i dospělí, ale bez trenéra.

Zimní liga

Mapové tréninkové závody v Plzni a okolí, zpravidla v sobotu. Více info na stránkách Lokomotivy Plzeň a v novinkách pod štítkem ‘Zimní liga‘.