Víte jaký závod bude příští rok největší OB akcí v oblasti?

Ano opravdu je tomu tak, všechny žebříčky i mistrovství již letos strčil do kapsy Krajský přebor škol. Letošního ročníku se zúčastnilo úctyhodných 349 závodníků a to jsme v roce 2011 pořádali závod pro 49 dětí! Před námi jsou již jen vícedenní Westcup (390) a MR lázeňský trojúhelník(420). Jestli tedy stávající trend vydrží i v příštím roce, hravě je přeskočíme.

trend

Dalším prvenstvím tohoto závodu je bezkonkurenčně nejnižší počet pořadatelů. Celý závod jako každoročně táhne Lenka s týmem 2-3 lidí kterým asistuje na místě pár dovolenkářů, důchodců, studentů a nezaměstnaných, kteří raději než do práce, Kauflandu či hospody přijdou pomoci dobré věci, za což jim děkujeme a věříme, že se k nim příští rok přidá zase někdo další.

Ve startovním poli se samozřejmě neztratili ani kosové a obsadili čelní místa ve svých kategoriích.
Kačka Sobotová 4. místo v DI. Štěpán Vodrážka mohl být v HI také 4. kdyby nezapomněl na jednu kontrolu kolem které běžel, nebo kdyby razil jako všichni ostatní z jeho kategorie do papírové legitky, které stejně nebylo možné zkontrolovat.
DII 1. Šárka Beránková, HII 2. Ondra Sobota, DIII 1. Lucka Kovářů 2. Kačka Šauli a 8. Julča Mikešů, HIII 2. Ondra Kurz, HIV 1. Marek Hasman 6. Ondra Hlinovský, DV 1. Dorka Doležalová, HV 1. místo Ondra Hasman 2. Honza Hašek.
Celé výsledky včetně výsledků bodování škol hledejte zde.

Reakce na závod a jeho organizaci byly nadšené, takže se zdá, že pro příští rok se máme na co těšit. Někteří účastníci se dokonce nechali slyšet, že kdyby věděli, že to bude tak zajímavé, tak to řeknou i dalším.