To byl vydařenej víkend co?

Slovy ředitele, kterej v podstatě nic moc nevěděl a nemusel nic dělat, bych rád poděkoval všem pořadatelům za fantastický víkend a předal!

Zejména sekci prezentace v čele s Hadem, Lenčou a Papírem za vymožení všech pohledávek a politický vysvětlení všech nesrovnalostí z pokynů! IT zabezpečení  – Jarýkovi s Rosťou a startovní sekci Markét, Járovi Křenků, Katce, Jafovi, kteří všichni měli sakra práci s často ne úplně ideálním SI Air+! Cílovníkům v čele s Janičkou, že uhlídali všechny zbrklé závodníky na dojezdu a dokonce jim s přehledem dokázali uzmout mapu a dokopat je k várnicím se šťávou vod Lišáka. Technické četě za parádní zabezpečení transportu materiálu, stavby startů, centra! Stavitelům a roznašečům (Hášovi, Hasákovi, Alešovi, Kurcíkovi, Vodrovi, Mlátilovi..) za fantastický tratě a 101% přesnost roznosu na všech závodech.

A v neposlední řadě hlavnímu rozhodčímu, veliteli tratí a skútrmajstrovi  v jednom Sudovi za fantastickou síť stop, která dle ohlasů byla nejlepší za posledních XY let na českých LOBech!

O kvalitě závodu vypovídá aj hodnocení na: http://ski-o.cz/index.php?subaction=showfull&id=1424635269&archive=&start_from=&ucat=1& – včetně všech komentářů níže!!

fotky z víkendu u Hasáka: http://hasacek.rajce.idnes.cz
a brzo i Robého: http://rober.rajce.idnes.cz
V
odrovo z příprav: http://vodr.rajce.idnes.cz/LOB_Abertamy_pripravy/
A
 ještě jedny rychlý ze printu!: http://vodr.rajce.idnes.cz/LOB_Abertamy_-_sprint

Příští společnou akcí co nás čeká jsou dubnové Velikonoce a Antybál, který volně navazuje na Oblž v Tymákově (štafety), na Doubravce (sprint) a na Radyni (klasika)!

Jsme skromní ale nejlepší!

3x3jeVosum
Karýk

PS. A víte proč ředitel věděl hovno? Protože vy ste byli tak skvělí, že řídit ani ředitele nepotřebujete!