LOB Suomi Middle

TERVE!

Dneska se jel závod na midlu. Bylo teplo, -16 :-). Děcka startovali už v 9 hodin, takže jsme museli PERKELE brzo vstávat.

Hasáček jel s dvěma rukavicemi. Aby mu nebylo zima na ruce. Chytrý hoch z Letkova. Byl 13. , až doroste a zesílí bude dobrej, to mi věřte.

Hašan jel po malých peripetiích s emitkou úplně poslední. A když přijel do cíle, hlásili, že je třetí. Super dobrý. Pak se opravili, že je druhý. Super super dobrý. Pak podali Finové protest. PERKELE. Ale neuznali jim ho. Finové jsou v pohodě. Mají hezkou krajinu a nikam moc nespěchají. Jsou celkem vstřícní. Finové si myslí, že jsou nejchytřejší. Finové mají vždycky pravdu. Finové se nikdy nespletou a nikdy neudělají chybu. Finové nikdy, ale nikdy nepřiznají, že udělali chybu. Finové jsou kokoti. Kromě mého švagra Jouniho. To není typický Fin, ten má rád teplo, velkoměsta a nemá rád orienťák. pak má rád pivo, ještě víc české pivo, klobásy, knedo vepřo zelo a guláš. Jediná jeho chyba je, že má rád Kometu, ale s tím jsme se už smířili :-)

Takže Honza vybojoval na ME stříbro!

P1160045 P1160053 P1160063