Zpráva z bajkové sekce

O víkendu se v leteckých terénech Klánovického lesa uskutečnil poslední díl letošního bajkového žebříčku. Účast Kosů nebyla hojná, ale celkem 12kusů včetně nemluvňat (z toho 5 Jaroslavů) dokázal Kolodějský domeček hravě pojmout. Příprava na závod byla důkladná. Začala již v pátek večerním příjezdem a následnou lehkou kolaudační pařbou. Výkony byly v sobotu přesto excelentní a to Zejména v odpoledním midlu. Jafa 1. místo H40, Jájin 1.místo H20 a celkově 2. místo v žebříčku.
Večerní program byl nasnadě a jeho průběh nebude potřeba, s výjimkou výjmečných výkonů talentovaného vrchního, komentovat. Nedělní výsledky našeho jediného družstva si již jistá vysvětlení zaslouží. ve výsledcích ho totiž z důvodu neuznání Evky jako dostatečně platného člena najdeme se zkratkou MS na konci pořadí.
Výkon družstva by stačil na celkově slušnou 22 pozici přesto, že Gibon dělá orienťák už od dvou let. Jinak se závody v nádherném počasí vydařily jak po stránce sportovní, tak po stránce společenské. Jen Mistr Karel, kterého jsme se jako nenominovaní rozhodli navštívit v světoznámém Gottlandu v Jevanech zřejmě neměl svůj den a návštěvy naštěstí nepřijímal.
Jájinovy fotky viz odkaz.