Zlato a dvě stříbra z MČR LOB

Odložený LOBácký víkend prověřil odolnost všech účastníků. Celkem 3 závody (v sobotu poctivá klasika, v neděli štafety a middle) proběhly v krkonošských stráních plných remízků a s kontrolami všude, kam ses podíval. Sněhu tak akorát, aby se nejezdilo po trávě, zato mrazu bylo až dost.

Protože Kosácká mládež je nejen odolná, ale k tomu i docela rychlá, přibyl do klubové vitríny úspěchů titul Mistr ČR štafety dorostenců ve složení Vojta Spěváček, Radim Tokár a Ondra Hasman.

Dorostenci

O moc pozadu nezůstaly ani dorostenky, které v sestavě s hostující Gábinou Řehákovou, Kamčou Richtrovou a Regi Tokárovou skončily druhé za domácím Studencem.

A úplně nejúspěšnějším členem výpravy byl Radim Tokár, který k štafetovému titulu přidal i individuální 2. místo v Mistrovství ČR na klasické trati v kategorii H17.

Když k tomu připočteme další pódiová umístění veteránů ve štafetě, Mlátila a Hasáka na nedělním middlu, a také skvěle rozjetou štafetu žáků, kde nám na poslední chvíli vypadl třetí úsek, byl to úspěšný závěr letošní LOBácké sezóny.