Výsledky 21.ročníku O-duatlonu

IMG_867313.10. na mapě Ctirad sever nedaleko Sportpenzionu Pohoda v 18:15 dorazil první do cíle mužů poprvé v životě již několik let talentovaný a nadějný Lesič, jenž tak konečně vyhrál závod světových parametrů. Nechal se dovést na sběrku od Honzy Hašana a pak ho utrhl z háku až na závěrečném asfaltovém dojezdu. Honza se mohl teprve v 15 letech stát druhým juniorem, který zvítězil v absolutním pořadí. Tím zatím jediným byl před 15 kilogramy tehdy devatenáctiletý Tomáš Rauch, který pod Krkavcem porazil Ramacha a Honzu Gajdu. Třetí dojel také s těsným odstupem Karyk, jenž na sběrku zvolil horší variantu, když však již před tím přišel o nadějný náskok z trháku v běžecké části na o 50m vedle postavené jiné kupce. Skvěle zajel vítěz H40 a celkově 4. Vláďa Kovář. Překvapil 5.místem Karyk, který zodpovědně začal trénovat na Veteránské mistrovství světa v LOBu. H50 s přehledem vyhrál Gaba, když Jafa spolu s Hášou, oba bez brýlí a značně šeroslepí, po hodině jízdy nepoznali z mapy ani která strana je ta barevně pokreslená. Při neúčasti dospělé ženy, převzala putovní dres nejrychlejší dívka v D10 Lucka Kovářů. Loňský vítěz Vodr zaspal start i předávku dresů. Musí ho tedy dovézt Lesičovi domů a Lesičové umýt nádobí. Kromě Hasáka pořádal ještě Kuba a kromě běžců přijeli 2 diváci: Evka H a Ondra H.