Tak nějak vod všeho něco…

Ahoj Kosáci,

v posledních dnech se tak nějak s událostmi roztrh pytel.

Máme klubovnu, to asi všichni víte, protože jste tam byli všichni na brigádě. A nebojte, určitě nebyla poslední.

Máme vítěze 43. ročníku Paralelního a není to, jako obyčejně, Jirka Bouchal. Je to Lukáš Richtr. A bylo na čase :-)

Máme mistra ČR. A opravdu to není Jirka Bouchal. Je to Lukáš Richtr – už poněkolikáté, ale letos na krátké trati poprvé mezi juniory.

Máme účastníky MS v MTBO – Honza Hašek a Tomáš Kamaryt reprezentují náš oddíl ve Finsku na MS dospělích. A nevedou si vůbec špatně. Hašan vydřel na klasice fantastické 5. místo. Karýk byl v tom samém závodě až 45., ale zase to nejlépe ze všech zhodnotil: “Na dnešní závod jsem se velice těšil a čekal jsem krásný jezdivý long o volbách. A hnedle na první kontrolu mě překvapilo obří pískoviště rozměru půlky Karlovarského kraje, na kterém jsme se motali další hodinu čtyřicet. Nutno říct, že po prvních dvou kontrolách se člověk poměrně dobře zkalibroval. Nicméně, dále musím říct, že první dvě tři volby, jediné na závodě, se mi nepodařilo realizovat tak, jak bych potřeboval. Tím pádem mi naskočily ty minutky a spolu s ještě jednou velmi pokaženou kontrolou nemůžu hodnotit tento závod jako povedený. Celému výkonu posadila hřebíček na hlavičku poslední věc a to že jsem startoval vepředu a musím říct, že když ty cesty nejsou projetý, tak nejedou no, nejedou. Takže nejsem spokojený, no.”

Máme hodně, ale opravdu hodně práce před našimi již legendárními závody 5daysMTBO. Přípravy v plném proudu, kdo se nezapojil do příprav, určitě bude ještě hodně práce při samotných závodech…2. – 6.7.2021 – Ejpovice a okolí…

Máme nejlepší oddíl na světě, tak přeju hezké léto.