Soustředění dětí v Jesenici

Zveřejňuji základní informace o soustředění. Sledujte totožný příspěvek na oblastních sránkách, kde ho budu postupně doplňovat.

Účast: Soustředění je určeno pro všechny děti Západočeské oblasti do 14 let, které se zvládnou phybovat po lese samy podle mapy bez fáborků. V případě volné kapacity se mohou zúčastnit i starší (zejména začátečníci) za plnou cenu (bez příspěvku SCD).

Jedním z cílů soustředění je závěrečná příprava před MČR štafet a družstev ve Vracově. Na soustředění bude uzavřena nominace 3 oblastních družstev – tj. po 6 závodnících z kategorií D14, H14, D12 a H12 (ev.10). Soustředění by se proto měli zúčastnit všichni kandidáti na nominaci (s výjimkou Reginy, pokud pojede na MČR na klasické trati).

Začátek: Sobota, 26.9. ráno

Konec: Pondělí, 28.9. po obědě

Ubytování: Rekreační, sportovní a školící středisko Pod kempem, Jesenice – máme rezervováno 10 šestilůžkových vytápěných chat (akumulačky nebo přímotopy) a 10 míst v budově.

Strava: Snídaně, večeře a pondělní oběd v místě ubytování. Sobota přes den každý z vlastních zásob. Nedělní oběd zatím není dořešený – buď zajistíme společný oběd někde v blízkosti tréninků, nebo balíčky.

Přihlášky: Posílejte mi třeba e-mailem. Přijetí přihlášky si zkontrolujte v této tabulce.

Cena: Předběžný předpoklad do 900 Kč za osobu a pobyt (bude upřesněno po dořešení stravy). Z toho část bude hrazena z příspěvku SCD a z příspěvků krajských svazů.

Program: 5x mapový trénink, večer teoretická příprava.
V sobotu i v neděli předpokládáme celodenní výjezd – jednou do Kroučové (terén z letošního Vyzývacího poháru) a jednou do Janova (předloňský žebříček B DKL+SLA). Je nutná účast řidičů po oba dny.

S sebou: Čip, buzolu, mapník, láhev na pití, věci na převlečení a přezutí