Sezóna LOB

Vážení přátelé kamarádi, letošní sezónu můžeme, ač se to možná někomu může zdát podivné považovat za jednu z nejúspěšněších v historii klubu.
Obsadili jsme totiž 3. místo v celorepublikovém soutěžení klubů a nechali jsme za sebou např. Liberec, Jablonec, Vrbno p. P. a další horské destinace. A to ani nemluvím o Ekonomu Praha. Ani nemluvím.
Získali jsme 2 tituly mistra ČR (Štěpán a já), 2 stříbra (já a Štěpán) – nebojte nejezdili jsme sami dva, a 1 velmi cenný bronz (Lenka). Mohlo to být veselejší, samozřejmě, zde se znovu musím vrátit ke štafetám, kde jsme byli jednoznačne nejrychlejší (Mlátil, Štěpán a já) – vidíte, jezdil s náma ještě Mlátil. Mlátil, mlátil, no radši nemluvit. Tak aspoň, že za ten Liberec vyhrál Kubíček.
Měli jsme 3 zástupce na vrcholných akcích – Štěpán na JMS, mlátil a já na MS. No ostudu jsme vám neudělali. Štěpán jezdil v Rakousku vyrovnaně a pohyboval se ve všech 3 závodech někde mezi 16. a 20. místem, 5. byli mladí ve štafetě. Já s Jirkou jsme cestovali do Ruska. Pěkná země, doporučuju vám se tam někdy podívat, vstřícní lidé, pohostinní, navzájem k sobě nesmírně tolerantní. Čůráci. Voni si furt myslí, že jsou páni světa. Idioti. Ty krávo, to ti hlava nebere. Voni vám změní ubytování, že musíte furt někam dojíždět a ještě se s tebou budou bavit jenom rusky. Že prej jsme Češi, tak že panimájem. Kokoti. Ale abych neodbočoval, jeli jsme tam závodit na MS. Jirka byl už na druhym, takže žádnej nováček. Pěkně jel na middlu – 21. Pěkně jel docela i na longu – 25. Pěkně to posral na sprintu – 41. Já jsem asi jezdil pořád stejně. 11., 12., 13. oficiálně. Ve skutečnosti jsem byl i v tom druhym závodě 13. ale rusové my započítali čas ze zběrky, takže jsem porazil i Nora, kterej dojel asi 50m přede mnou. V Rusku? Tam je všechno možné! Škoda, že nezapočítali čas ještě o 5 kontrol dřív, mohl jsem mít i placku. Tak příště. No a ve štafetě z toho byly zase brambory. Tentokrát 9 sek za bronzem, to trochu naštve. Do píči, dalo by se říct. Já jel první a říkám Mlátilovi: Hlavně se neposer z toho, že přijedu v prvním balíku. Tak jsem tak taky přijel ještě s Rusem a Švédem. Mlátil nejel špatně. Bojoval. Vytáhnul nás na 5. místo. Ale čtvrtí švýcaři byli na dohled (20 sek). No a na třetím úseku jel Honza Lauermen – ten co dělá ty mapníky – a ten jel fakt dobře. Dojel švýcara, ujel mu a předjel i Fina. Prej se kolem něj přehnal jako kdyby měl zlomenou lyži. Měl. Takže byl chvíli 3., pak ale nějak blbě přečet mapu, co si ji vozí v tom svym mapníku- chápeš to, a švýcar ho zase dojel. No pak ho porazil na posledních 3 kontrolách o těch slabejch 9 sekund.
No a pak jsme šli na banket. Ty vole, pak nevim. zeptejte se Mlátila.

Přátelé kamarádi mějte se hezky