Přebor Plzně ve sprintu

Nejnovější informace o Přeboru Plzně ve sprintu ve čtvrtek 14.10. Start od 16:00 do 17:30 za VŠ Boleveckými kolejemi (viz mapka).

PS mapka bohužel není protože je pro tento systém asi moc velká nebo moc široká nebo moc těžká. Je to jako s fotkama. Kurva Zdravíčko udělej s tim něco.
Co je orientační sprint:
Jde o krátký a rychlý závod v orientačním běhu. Délka mezi 2 až 3 km. Většinou se běhá v městské zástavbě a příměstských lesích. Oproti lesním závodům, musí závodník mnohem více volit postupy – všude je plno překážek – domy, ploty, záhony. Nepřekonatelné překážky není dovoleno překonávat, hrozí diskvalifikace. Je vhodné i pro začátečníky. V Plzni se mnoho sprintů neběželo, takže to je jedinečná šance, vyzkoušet si tuhle novou disciplínu.

Současně proběhne i trénink (závod) dětí.

Zbrusu nová mapa Záhorsko – sprintová. Bude to rychlé. S volbami postupů. Ražení kleštěmi. Startovné podle ceny tisku map (max. 30 Kč). Cesta na shromaždiště/start jen po chodnících od tramvajových zastávek, vše okolo je embargované (viz mapka). Přihlášky emailem na olles zavinac seznam cz.

Řiditel závodu Aleš Hejna
737862784

Pro uživatele FB:
http://www.facebook.com/event.php?eid=116793928373843