Poslední Oblže se sladkou tečkou

PB072323 O víkendu 6. a 7. 11. se uskutečnili snad historicky nejpozdější oblže pod Ottovou výšinou u Karlových Varů. Byla zima, listí klouzalo a na začátku se běželo hodně do kopce, aby se v závěru zase běželo hodně z kopce. Kromě sobotního Mistrovství oblasti na krátké trati šlo i o celkové pořadí Západočeského poháru družstev žáků. Z výsledků sobotního Mistrovství: 1. místa Robík A. H12, Radim T. H21 a Kačka K. D21, 2. místa Barča V. D12, Hedvika B. D14, Maru K. D21 a 3. místo Tomáš K. H21.

V nedělní klasice se ještě přidal jemný déšť a o trochu větší zima. Výsledky zahřály: 1. místa Viki A. D10, Barča V. D12, Pepa J. H10, Robík A. H12, Radim T. H21, 2. místa Pepa M. H12, 3. místa Kačka S. D14, Kačka K. D16, Ondra S. H16.

Poháry se rozdávaly nejlepším borcům v žákovských kategoriích při vyhlášení žebříčku z jarní a podzimní části. Ani tady naši mladí nechyběli. Nejúspěšnější Viki A. si odnesla poháry za jaro i podzim (3. a 1. místo D10), doplnil ji Robík A. H12 za 1. místo v podzimním žebříčku. Dále to byli za třetí místa Barča V. D12 (podzim), Hedvika B. D14 (podzim), Pepa M. H12 (jaro).

Po skvělých víkendových výkonech se mladí KOSáci mohli radovat ze zisku Západočeského poháru družstev! Rozhodl právě tento víkend, že zvítězili nad družstvy MLOKů, ONO a KRL. Místo poháru byl dort a po vyhlášení vydržel asi 10minut včetně focení!

PB072351PB072347

V lese se neztratili ani zkušení závodníci veteránských kategorií, kteří si za svoje výkony v lese odnesli ceny v podobě rakovnického Bakaláře. Na závěr běžecké sezony hromadně velká spokojenost.