Paralelní

33. ročník Paralelního OB

O dres Bernta Friléna ze Švédska

Stručný popis: 35 účastníků v hlavním závodě, 5 účastníků ve vedlejším závodě, 7 miniúčastníků a celá řada diváků. A jeden pes. Počasí typicky paralelní, to znamená, že bylo hezky, loňský vítěz Štěpán Kody nepřišel. Nejrychlejší ženy byly holky Šikové, jsou to holky šikovné. Vyřadily např. Stena, Roberta Martínka a další. Parádní výkon předved taky Lukáš Richtr, běhající na podzim ve skvělé formě, který prošel do druhého kola, když vyřadil dospělou Kuncovou. Velkým překvapením se stal Les. Les Martin se zdařile proběhal až do finále. Jenom jsme se ho zapomněli zeptat jestli je pravda, že jak se do Lesa volá, tak se z Lesa ozývá.
Na startu byl trojnásobný vítěz Háša a trojnásobný vítěz Mlátil, ale ani jeden nevyhrál, protože se oba nechali předběhnout Lukášem Hovorkou z Pardubic. Nutno podotknout, že předseda po boji.
Tož tak, děkujeme všem za pomoc a předvedené výkony, některé byli opravdu pozoruhodné.

Jenom si dejte pozor až na jaře půjdete z Třemešné na procházku, je nebezpečí že vás spadne nějakej klacek…

fotky zde: http://vodr.rajce.idnes.cz/Paralelni_-_33.rocnikParalelní

Změna v termínu letošního ročníku paralelního. Nebude to tuto středu – 5.9., ale o 14 dní dýl, což je ve středu 19.9.2007.

Omlouvám se za případné komplikace, ale pozítří by to bylo příliš komplikované.

Ondra WavokParalelní

Již 28. ročník Paralelního závodu o Dres mistra světa Bernta Friléna…
… se koná již za 14 dní. A sice ve středu 14.6. 2006 odpoledne. Start zahřívacího kola bude v 17,15, tak se v práci zbytečně dlouho nezdržujte, ráno si přivstaňte ať se můžete urvat o něco dříve. Vítězství obhajuje Mlátil a ten je letos úplně marnej, v ranku se krčí v 8 stovce, takže šance na vítězství je letos veliká. Centrum letošního ročníku bude v romantickém lomečku asi půl kilometru jižně od Krkavce. Krkavec je kopec. Takže doprava na kole, nebo autem směrem na Ledce, odbočit na asfaltku co vede do Chotíkova a pak vylézt z auta a 1 km pěšky do kopce. Bude značeno.
Teší se na vás pořadatelský tým OK.