OblŽ 2011 skončil

Za ideálního podzimního počasí skončil o víkendu u Jesenice oblastní žebříček 2011. A my jsme (stejně jako celou sezónu) byli u toho.

Do Jesenice ale přijela i řada cizích borců, hlavně Pražáků, kteří nám opět ukázali, že naše vítězství na oblasti je potřeba brát s rezervou. A tak tradiční vítězové OblŽetů Tomáš, Lukáš, Marcela a další tentokrát zůstali trochu v pozadí.
Na druhou stranu na nejvyšší stupínek vystoupilo pár našich borců, u kterých to není úplně běžné:
Andy (D14) – již druhým vítězstvím v premiérové sezóně OB potvrdila svůj talent a nakonec si jen těsně nevyběhla licenci B
Kamča (D10) – na rozdíl od svých o 3 roky starších soupeřek ustála odvahu stavitele tratí pustit i malé holčičky mimo cesty
Maruška (Pří) – ukázala, že orienťáku už rozumí a naprosto nekompromisně deklasovala všechny své soupeřky i soupeře

Celkové výsledky žebříčku ještě nejsou spočítané, ale jisté je, že po delší době máme závodníky s licencí B. A pokud dobře počítám, tak hned 5:
V H12 to je jasné, první 2 místa obsadili Lukáš a Ondra.
Zato v D14 se situace nakonec docela zdramatizovala. Díky účasti Kačky, Andy a Johanky (a také díky neúčasti Adély) v Jesenici snad nakonec licenci B budou brát první 4:
- jasná je Adéla na 2. místě,
- jasná je také Kačka na 3. místě,
- a pokud dobře počítám Béčko by měla brát i Eliška na 4. místě.
Trochu smutná může být Andy, která nakonec za Eliškou asi zůstala o 1 bod! Raději ještě počkáme, jak nám to spočte hlavní počtář Pili.