O-duatlon pošestnácté

2.10.2010 proběhl v Letkově 16.ročník O-duatlonu. Zásluhou skvělé konkurence, vaší vzrůstající formy a mých vynikajících tratí se odehrál napínavý a divácky atraktivní závod nejen díky tradičnímu cíli v bazénu,…

jenž přeci jen trochu vychladl. Nebudu zmiňovat hodnotné individuální výkony všech, ale např. Sud vyhrál již posedmné, Rosťa přiběhl z prvního běhu (Vodr již přijížděl z kola), přesto dokončil hrdinně za světla, Gaba tiskl mapy a přesto si trasu nenašlukoval, což potvrdil tragickým výkonem na prvním běhu (kde se doslova posral), Jaryk před svatbou běžel jak bujný oř (šak mu dojde), Katka na běhu byla celkově pátá!, o Kočíka na běhu se na běhu bála celá rodina, Pavla překvapila druhým místem všechny specialistky, Kurzík není celý rok vidět a pak běží jak pánbůh, Papír je výborněj věšák…..
Nejvíce mě ale potěšila bohatá účast dětské kategorie!!!
Večer jste potvrdili pařbyschopnost, Jafu nakonec pod klavírem ráno děti probrali celkem snadno, takže pil zelenou pod své možnosti.
Oddílová ohlávka má nové majitele, přejeme jim všetko naozak najlepšie…ale my víme, že se u nich dlouho neohřeje!
pár fotek zde:
http://hasacek.rajce.idnes.cz/O-duatlon,_Jafa_50,_Janicka_svatba_letkov_2-10-2010/

Výsledky v příloze – jsem zvědav, jestli to funguje Zdravíčko…17.ročník O-duatlonu se koná 1.10.2011 (první sobotu v říjnu).