GIGantickej víkend MTBO ve Štemberku

…že by černí koně závodu?

Jo chlapská štafeta ve sDSC_1580[1]ložení stále ještě dorostenec Hašan, eliťák za zenitem Jájin a eliťák omylem Karýk si dojeli pro asi historicky první placku pro KOS Plzeň z MČR štafet v MTBO!!!

Zkušeně rozjížděl Hašan, který se nebál a dotáhl to na krásném 3.-4. místě (spolu s dalším Juniorem Šňupcem), druhej úsek dotočil Karýk na 4. fleku s vidinou 2 a 3. na obzoru a zafinišoval Jájin, kterej vopíchal vše co potkal, ujel Štěpimu i Štěňhovi a zvedal pěkně ruce pod obloukem za stále ještě nevěřícího kroucení hlav všech přihlížejících… Jen škoda, že to Giganti nezvládli a vyhlásili nám to až v neděli… mohl to bejt pěknej večírek :-)

Jinak to byl víkend veskrze průměrný. Pořadatelé si mákli jak prase a dostáli svého jména (GIGanti) neb si naordinovali v pátek middle, v sobotu sprint + štafety a v neděli long! A aby toho nebylo málo, objednali nám v sobotu navíc k tanci a poslechu místní pankáče „Za trest!“. Co se týče lesa, byl kvalitní, kopcovitej, zarostlej, zabušenej, což se promítlo i v bezpočtu utrhaných přehazovaček a „vypletených kol“. Onu průměrnost podtrhuje i umstění všech Kosáku: 23 x umístění na velké bedně!!

(Ondra Kovář 3. a 3., Mára Hasman 6. a 1., Ondra Hasman 3. a 2. a 4. , Hašan 1. a 3., Lesič 1. a 1. a 6., Jaryn 5. a 2., Háša 3. a 2., Jafa4., Saška 3. a 5., Janička 5., Blanka 1. Jitka 4. a 2. )

Takže příští týden znovu Jíčíně! Spolu s Kubamanem! Neb jak stojí v pozvánce:

Přátelé, kamarádi,

kdo se nestihl poblejt na zapíjení Vítka Bouchala, má tu další skvělou příležitost! Zvu vás a další všechny Kosáky a slávisty srdečně na 40.ročník štafetového extrémního outdoor sprintu dvojic – (v zahraničí známého jako) Kubaman.

Tento závod štafetových dvojic se koná v Liberci v pátek 2.9.2016 odpoledne. Start v 18:00 SEČ.

  • 1.úsek – běh do vrchu (čti mezi řádky nahoru-dolů-nahoru-dolů-a nahoru)
  • 2.úsek – MTB cross country (asfalt,  polní a lesní cesty, pole i bažinka)
  • 3.úsek – INLINE
  • 4.úsek – divoká voda – kajak (kajaky zajišťuje pořadatel)
  • 5.úsek – éčko (společně)