Bikový prodloužený víkend na Zvůli

Na konci září si biková sekce ve složení Tesák, Háša, Gibon, Jájin, Lucka, Karýk, Lesičojc, Zdravíčkojc vyrazila na prodloužený víkend do krásného prostředí České Kanady na Zvůli. Za tři dny jsme stihli tři závody, dva večírky a jeden výlet.

Tratě všech závodů (middle, long, free order) se pořadatelům povedly. Přestože jsme třetí den znali všechny cestičky skoro nazpaměť, dokázal nám pondělní free order pěkně zamotat hlavu. Nebudu to prodlužovat, výsledky nebyly špatné, ale za ty tři dny na bednu dosáhl jen v pondělí Tesák na free orderu – 3.místo v M21C. Jeho původním plánem bylo postoupit tento víkend za vítězství do Béček, ale večírky byly silnější… Pěkně si vedl také Karýk (M21A – 5. na Middle, 5. na FO), Gibon (M21A 6. na FO), Jájin (M21E – 8. na longu), Zdraví (M21B – 6. na FO) a Háša (M40 – 5. na longu, 5. na FO). Výsledky zde.

Oba večírky stály za to, nebudu to rozebírat, však to znáte… Vypíchnu snad jedině sobotní vystoupení pořadatelů, které nasadilo našim chlapům laťku zas o něco výš. Na video ovšem bohužel nemám odkaz, takže máte smůlu.

Vzhledem ke slunečnému i když chladnému počasí jsme si v neděli dopřáli i odpolední výlet. Nechtěli jsme, aby to dopadlo jako v sobotu, kdy jsme do vyhřáté hospody zalezli už ve čtyři…

Cílem byla Ďáblovu prdel. Cestou zpět jsme narazili na místní raritku – pivní studánku. Další fotky zde.

Bylo to fajn, tak příště vyražte s námi.

20150927155800

Tags: