3 x M ČR v LOB

První víkend v únoru byl zároveň prvním a možná posledním Lobáckým víkendem v ČR. A pořadatelé ve Vrbně p. P. toho využili dostatečně a uspořádali hned 3 mistrovské závody.
V sobotu dopoledne KT na sněhu, nedařilo se úplně podle představ. Já jsem byl až 2. (+ 7 sek) za atletem Šedivým z EKP, Mláti až 5., Sten 11., Tomča 28., a Jarýk 54. vše v hlavní kategorii muži. V ženách Léňa 8. a v rakváčích H50 Stenly 4. Prapor držel jenom Štěpán Kody, kterej v juniorech nezadžitelně vyhrál.
Odpoledne sprint na sněhu a trávě, velká sranda. Kody neobhájil vítězství o dvě sekundy a bral stříbro. Zlato jsem tentokrát bral já a kolekci medailí završila Lenča bronzem v ženách. Někoho to možná překvapilo, ale Hasáka, Ondru, Marka A Kubíka určitě ne. Mlátil zase 5. tři sekundy za bronzem, Sten 14. Tomča 24. vše elita. Jarýk 9. a Zdraví 22. v H21B. Stenly 7. ve své kategorii. Jafa jel H40, ale kolikátej byl to si teď fakt nevzpomenu
V neděli se jeli štafety. Vzhledem ke složení výpravy jsme postavili pouze 3 mužské. VPM 2 dofinišovala na 10. místě, VPM 3 s veterány Jafou a Stemlym na pěkném 21. místě. A nedostali ani úsek a vyhli se start hnaby. VPM 1 byla DISk. Proč, na to se zeptejte Mlátila.
Howgh.