ČP MTBO NMNM 2015

20.10.2015 07:13

Od: hasa69

Pro: gibon

Gibone, napsal bys článek na web? a hrozně nás pochval !!!

shrň rovnou i celou sezónu s výsledkama s tím, kdo je v repre, jaký má vyhlídky, kdo postoupil do E a má našláplo do repre a naopak kdo má propadák…

hasa

hasa

 

Re:

Milý Hášo,

Jak popsat onu bikerskou radost z možnosti hledat oranžovo-bílé lampiony na úzkých cestičkách opečovávaných singletracků? Vždyť zřídka kdy se je pořadatelům podaří zakomponovat do závodu v MTBO, natož pak do všech tří víkendových klání ve sprintu, middlu a družstvech.

Jak popsat ony pocity respektu z majestátnosti Vysočina arény, kde se konají akce světového formátu a do které byla po reprezentantech MS v MTBO 2007 vpuštěna také MTBO veřejnost?

Myslíš, že nezúčastnění pochopí tvé dojmy ze sobotního middlu, který netradičně umožňoval jízdu po loukách a změnil tím významně mapovou podstatu MTBO závodů? Vzpomínám si na tvá slova po dojezdu závodu, že to byly LOBy na kolech. Jak trefné!

Jak popsat onu tělesnou rozechvělost z brzkých ranních startů za teplot nižších než při posledním MS v biatlonu v témže prostoru? A dokáží se snad biatlonoví reprezentanti vcítit do našich ranních pocitů po závěrečném večírku, při kterém proběhlo vyhlášení celkového pořadí Českého poháru? Asi těžko!

A přes to všechno, jak víš, jsme na závodech nebyli jen do počtu. Vždyť na bednu se ve sprintu podíval Áďa v M14 (2.), Ondra Hasman v M17 (3.), Hašan v M20 (2.), Karýk v M21A (1.) a to ještě těsně za bednou byli Mára Hasman, Jafa a ty.

Na middlu jsme si nepolepšili: Aďa 2., Mára 3. v M14, Karýk 1. v M21A.

Musím tě ale pochválit za nominaci družstev. 15 závoďáků jsi rozdělil do 3 družstev po 5ti dle očekávané výkonnosti a trefil jsi to výborně. Díky tomu A-družstvo dojelo 8. a Béčko bylo 20. Jen mi prosím tě vysvětli, co se honilo hlavou Peťě od Zdravíčka, že vynechala čestné povinné kolečko v aréně a díky tomu bylo Céčko disk? Stanou se horší věci, aspoň to zase nebyl Lesič.

Zažíval jsem deja-vu, když jsi před odjezdem z posledních závodů sezóny říkal, že musíme začít dělat MTBO tréninky. Říkáme si to na konci každé sezóny a výsledek znáš. Tak snad na jaře.

Shrnutí celé sezóny nechme na výroční schůzi, tam nejlépe oslavíme naše skvostné výkony i vycházející hvězdy.

Měj se fajn

Gibon