LOB - Český pohár, ŽA, ŽB - sprintpá 20.2.2015 14:42
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
25DCE KOB Dobřichovice (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D5510CDCE5550Pavla Mrázová
D5516CDCE5450Miluše Procházková
H21A53ADCE9400Lukáš Kettner
 
 
27DKP Oddíl OB Kotlářka (23)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H2031DKP9507Matyáš Lustig
D2137BDKP8655Kamila Foglarová
H3526CDKP6500Pavel Klaška
D2135CDKP8254Zuzana Jiřištová
H1466BDKP0100Martin Klaška
D4559CDKP6750Kateřina Klašková
H6515CDKP4900Pavel Stehno
D558CDKP5150Hana Stehnová
H6519CDKP4300Zdenko Procházka
DE49ADKP8758Martina Bochenková
D2019CDKP9651Josefina Klašková
H4512CDKP6901Jiří Kalousek
H1457CDKP0202Adam Lustig
H1453CDKP0502Vojtěch Šubrt
H2034ADKP9500Václav Šňupárek
H21A50BDKP8500Tomáš Johanovský
D2130CDKP8256Petra Košťálová
H21A55ADKP9301Pavel Klaška
H3520CDKP7100Antonín Šubrt
H21A43CDKP8717Ondřej Pospíšil
D2141ADKP8651Dominika Plochová
D2133CDKP8756Marie Dlouhá
DE51EDKP8853Simona Karochová
 
 
29DOB KOB Dobruška (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H21B37CDOB8803Martin Lžíčař
H21A46BDOB7405Ondřej Čáp
H21B33CDOB8600Jan Ďoubal
DE53EDOB8751Věra Peterová
 
 
30DOK OK Doksy (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H5531CDOK5500Tom Novák
D5518CDOK5950Pavla Nováková
H21B34CDOK8700Daniel Novák
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (6)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H5533CEKP5600Petr Adrián
D4550CEKP5750Miroslava Šedivá
D4552CEKP6150Jana Bochenková
H5543CEKP5500Jiří Šedivý
H21A51AEKP7402Miroslav Seidl
HE51EEKP7414Radim Ondráček
 
 
43HOR TJ Jiskra Hořice (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H4514CHOR6302Martin Vávra
 
 
46CHA OK Chrastava (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D2143ECHA7850Kateřina Kašková
 
 
48CHT OOB SK Chrast (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE68ECHT6049Miroslav Kopáček
D4557CCHT6051Hana Řezníčková
DE56ECHT8851Iva Kopáčková
HE60ECHT8510Jan Kopáček
 
 
49JAM SK Jamnice (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE50EJAM7100Pavel Košárek
 
 
54JIL OK Jilemnice (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H6523CJIL4701Zdeněk Zlesák
D5514CJIL5362Vlasta Zlesáková
HE54EJIL7701Jan Kolín
 
 
55JPV Oddíl OS SK Prostějov (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D179AJPV9898Sabina Pilcová
H1718AJPV9807Ondřej Vystavěl
 
 
58KAM SK Kamenice (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D2017KAM9551Kristýna Hlubučková
 
 
86LIV Krušnohorský rogainingový klub (6)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H21A48BLIV6701Jan Tojnar
H21B36CLIV7400Pavel Kurfürst
HE66ELIV7900Jan Čech
H455CLIV6104Milan Borovička
H1710CLIV9800Tomáš Borovička
H21B38BLIV7503Radek Sedlák
 
 
106OSN SK Orientační sporty Nové Měst (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE47EOSN6900Petr Mareček
H1470AOSN0201Šimon Mareček
D178BOSN0055Daniela Stoklasová
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (7)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D3566CMLA7051Jana Bartošová
H1454CMLA0302Štěpán Šesták
H1451CMLA0101Václav Bartoš
H4510CMLA6701Luděk Bartoš
H1715AMLA9802Vojtěch Bartoš
D1438AMLA0251Kateřina Černá
D1432CMLA0451Marie Bartošová
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D1434CNEJ0150Pavla Nádeníčková
D1437ANEJ0151Regina Tokárová
H1456CNEJ0300Radim Tokár
 
 
123PGP SK Praga (17)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D2136BPGP9053Dominika Ježková
D4549CPGP6352Regina Ježková
H21A47BPGP8605Martin Vlach
D2018CPGP9654Klára Hrabánková
D4555CPGP6250Ilona Hrabánková
D2131CPGP9353Helena Mikulášová
HE64EPGP6401Tomáš Janovský
H2035APGP9702Šimon Navrátil
H21A44CPGP7104Tomáš Kolář
H1469APGP0101Tomáš Janovský
D1710APGP9952Johana Kolářová
H1462CPGP0304Matyáš Kolář
D3571CPGP7351Michaela Kolářová
D1712APGP9850Kateřina Janovská
D2140APGP7355Petra Janovská
H2032BPGP9705Michal Werner
H1711CPGP9902Petr Šebek
 
 
130PVP VSS Přírodověda Praha (9)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
DE55EPVP9250Kateřina Neumannová
H1460CPVP0600Václav Čechmánek
D4558BPVP6650Renata Neumannová
H459CPVP5802Vladimír Čechmánek
H1712BPVP9900Jindřich Neumann
H21A54APVP8900Tomáš Neumann
D1435CPVP0450Anna Čechmánková
H21A56APVP9400Vojtěch Neumann
H21B35CPVP8000Jiří Křížan
 
 
142SHK OK Slavia Hradec Králové (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
DE57ESHK8153Iva Košárková
DE54ESHK9051Lenka Mechlová
DE52ESHK9355Johanka Šimková
 
 
145SJC TJ Sportcentrum Jičín (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H3525CSJC7531Petr Tomeš
D2139ASJC8451Daniela Tomešová
H1713BSJC9802Vít Doležal
 
 
147SJI OK Jihlava (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE52ESJI7104Milan Venhoda
HE67ESJI7419Jan Lauerman
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D4554SKV6751Jana Kubínová
D2138BSKV9452Romana Kubínová
D2020CSKV9752Veronika Kubínová
 
 
160SSP SK Stopa Praha (9)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H6521CSSP4600Stanislav Nosál
H5535CSSP5400Zdeněk Gregoriades
H3524CSSP8000Martin Petříček
D6526CSSP4050Jana Haňkovská
H458CSSP6400Michal Reichl
H6517CSSP4700Zdeněk Koč
D3570CSSP6450Alena Smolková
H6513CSSP4201Vladimír Němec
H755CSSP3800Vladimír Attl
 
 
161SSU SK Severka Šumperk (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE62ESSU9442Petr Horvát
D2022ESSU9794Hana Horvátová
H1719ASSU9911Petr Kašpar
H456CSSU7004Jaroslav Kašpar
 
 
167SZP TJ Slovan Zdravotník Praha (12)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D2142ESZP5450Magda Horová
D2134CSZP8484Klára Horová
D556CSZP5950Ivana Lacigová
HE49ESZP7000Petr Bořánek
H21A52ESZP7401Jan Boudný
D2144ASZP9550Karolína Bořánková
D2132CSZP8750Tereza Chmelíková
HE57ESZP6800Vítek Pospíšil
HE59ESZP8300Vojtěch Hora
HE63ESZP7600Roman Horyna
HE65ESZP8200Radek Laciga
H3528CSZP5100Vladimír Hora
 
 
169TBM KOS TJ Tesla Brno (11)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H3522TBM7227Pavel Milán
D1439ATBM0199Anežka Hlaváčová
D3565TBM7475Jindřiška Milánová
H1464CTBM0111Tomáš Milán
HE61ETBM7137Jiří Šťastný
H1459CTBM0411Jakub Milán
H1714BTBM9906Jiří Šťastný
HE56ETBM7205Miroslav Rygl
H1717ATBM9901Ondřej Hlaváč
D173CTBM0058Kateřina Grycová
D176CTBM9859Veronika Grycová
 
 
174TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D5512CTJN5752Jiřina Kuncová
H1455CTJN0102Matyáš Růta
HE58ETJN5549Radovan Kunc
H1720ATJN0006Josef Nagy
 
 
177TRI TJ TŽ Třinec (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D1711ATRI9850Lucie Szarzecová
HE48ETRI9103Ondřej Kantor
H1716ATRI9801Jan Cienciala
D2023ATRI9750Kateřina Argalášová
D2021ATRI9751Jana Tesařová
 
 
181TUV SOK TJ Turnov (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE46BTUV7500Tomáš Zakouřil
D2126CTUV8557Kamila Zakouřilová
 
 
185UOL SK UP Olomouc (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H4513CUOL6503Roman Šimek
 
 
194VLI Slavia Liberec orienteering (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H5537CVLI5301Přemek Škoda
HE55EVLI8800Jakub Škoda
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H1467BVPM0101Adam Hašek
H1465VPM0503Ondřej Kurz
H1471AVPM0204Lukáš Richtr
H1463VPM0208Šimon Kurz
D3567AVPM7551Lenka Hasmanová
 
 
197VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H2033EVRB9606Vojtěch Matuš
 
 
198VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H1461CVRL0102Jan Procinger
H1458VRL9999ms Jakub Procinger
D1440AVRL0252Alžběta Randáková
D1436AVRL0452Adéla Randáková
DE50EVRL7452Helena Randáková
 
 
199VSP USK Praha (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D3572CVSP7256Markéta Průšová
H3523CVSP7310Michal Průša
H1468BVSP0406Dominik Průša
 
 
205ZBM SK Žabovřesky Brno (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D175ZBM0060Anna Auerműllerová
D177CZBM9951Markéta Firešová
 
 
219LME SK Los Mělník (10)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D2129CLME8250Kristina Regalová
H5541CLME5300Zbyněk Neumann
H4515CLME6300Miroslav Šimek
H21A49BLME7301Jan Regal
D3564CLME7755Markéta Šimková
H1452CLME0400Marek Bejvl
D1433CLME0250Karolína Bejvlová
H3521CLME7100Jakub Bejvl
D3569CLME7350Martina Bejvlová
D174CLME0050Marie Machová
 
 
236NNN Neregistrovaní (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H21A45NNN9999Vojtěch Kettner
 
 
25918D Post SV Dresden (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D455318D0051Elena Malkowa
HE5318D5900Jens Leibiger
 
 
28532D Treptower SV 1949 (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H451132D0001Frank Braatz
 
 
37744D OLV Steinberg (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D455144D0052Elvira Weingard
H45744D0001Vadim Ni
 
 
71258D SV TU Ilmenau (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H553958D0001Lutz Tröße
D455658D0052Renate Tröße
D356858D0051Ute Schönfel
 
 
109595D SV Wissenschaft Quedlinburg (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H3527A95D0001Sebastian Groß
 
 
109896D MTV Bamberg (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H45496D0001Roger Helling