LOB - Český pohár, ŽA, ŽB - Klasikapá 20.2.2015 14:43
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
25DCE KOB Dobřichovice (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D5563CDCE5550Pavla Mrázová
D5557CDCE5450Miluše Procházková
H21A70ADCE9400Lukáš Kettner
 
 
27DKP Oddíl OB Kotlářka (25)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H204DKP9507Matyáš Lustig
D2190BDKP8655Kamila Foglarová
H3527CDKP6500Pavel Klaška
D2178CDKP8254Zuzana Jiřištová
H1459BDKP0100Martin Klaška
D4514CDKP6750Kateřina Klašková
H65105CDKP4900Pavel Stehno
D5572CDKP5150Hana Stehnová
H65111CDKP4300Zdenko Procházka
D21111ADKP8758Martina Bochenková
D2016CDKP9651Josefina Klašková
H4570CDKP6901Jiří Kalousek
H1417CDKP0202Adam Lustig
H1423CDKP0502Vojtěch Šubrt
H2010ADKP9500Václav Šňupárek
D2166CDKP8850Šárka Svobodná
H21A49BDKP8500Tomáš Johanovský
HE32CDKP8200Martin Nývlt
D2160CDKP8256Petra Košťálová
H21A61ADKP9301Pavel Klaška
H3515CDKP7100Antonín Šubrt
H21A34CDKP8717Ondřej Pospíšil
D21102ADKP8651Dominika Plochová
D2172CDKP8756Marie Dlouhá
DE48EDKP8853Simona Karochová
 
 
29DOB KOB Dobruška (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H21B67CDOB8803Martin Lžíčař
H21A55BDOB7405Ondřej Čáp
H21B73CDOB8600Jan Ďoubal
DE45EDOB8751Věra Peterová
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H5562CEKP5600Petr Adrián
D4526CEKP5750Miroslava Šedivá
D4511CEKP6150Jana Bochenková
H5592CEKP5500Jiří Šedivý
H21A67AEKP7402Miroslav Seidl
 
 
46CHA OK Chrastava (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H21B82BCHA7900Vojtěch Vokál
D21108ECHA7850Kateřina Kašková
 
 
48CHT OOB SK Chrast (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE83ECHT6049Miroslav Kopáček
D458CCHT6051Hana Řezníčková
DE36ECHT8851Iva Kopáčková
HE59ECHT8510Jan Kopáček
 
 
49JAM SK Jamnice (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE98EJAM7100Pavel Košárek
 
 
54JIL OK Jilemnice (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H65102CJIL4701Zdeněk Zlesák
D5566CJIL5362Vlasta Zlesáková
HE44EJIL7701Jan Kolín
 
 
55JPV Oddíl OS SK Prostějov (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D1732AJPV9898Sabina Pilcová
H1749AJPV9807Ondřej Vystavěl
 
 
58KAM SK Kamenice (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D2010KAM9551Kristýna Hlubučková
 
 
62KCK KOB Český Krumlov (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D5575CKCK5756Marie Flašarová
 
 
86LIV Krušnohorský rogainingový klub (6)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H21A46BLIV6701Jan Tojnar
H21B70CLIV7400Pavel Kurfürst
HE77ELIV7900Jan Čech
T552CLIV6104Milan Borovička
H1716CLIV9800Tomáš Borovička
H21B85BLIV7503Radek Sedlák
 
 
92LPM OK Lokomotiva Plzeň (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D178LPM9850Tereza Kinkorová
H21B76LPM9202František Kolovský
D2022LPM9650Barbora Šiková
D2013LPM9651Karolína Šiková
 
 
106OSN SK Orientační sporty Nové Měst (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE35EOSN6900Petr Mareček
H1468AOSN0201Šimon Mareček
D1729BOSN0055Daniela Stoklasová
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (9)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D3562CMLA7051Jana Bartošová
H1426CMLA0302Štěpán Šesták
H1450CMLA0501Jonáš Černý
H45100CMLA6901Libor Černý
H1420CMLA0101Václav Bartoš
H4567CMLA6701Luděk Bartoš
H1737AMLA9802Vojtěch Bartoš
D1431AMLA0251Kateřina Černá
D1416CMLA0451Marie Bartošová
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (8)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H4558CNEJ6200Jiří Tokár
H6593CNEJ4100Jaromír Frey
H4573CNEJ6300Jaromír Frey
D1419CNEJ0350Iva Nádeníčková
D1437ANEJ0151Regina Tokárová
H1441CNEJ0300Radim Tokár
D1425BNEJ0150Pavla Nádeníčková
H1722CNEJ0002Jan Vecko
 
 
123PGP SK Praga (19)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D2187BPGP9053Dominika Ježková
D4517CPGP6352Regina Ježková
H21A52BPGP8302Ondřej Sysel
H21A31CPGP8700Ctibor Sysel
D207CPGP9654Klára Hrabánková
D4535CPGP6250Ilona Hrabánková
HE95EPGP6401Tomáš Janovský
H2016APGP9702Šimon Navrátil
H21A37CPGP7104Tomáš Kolář
H1462APGP0101Tomáš Janovský
D1741APGP9952Johana Kolářová
H1411CPGP0304Matyáš Kolář
D3583CPGP7351Michaela Kolářová
D1735APGP9850Kateřina Janovská
D2196APGP7355Petra Janovská
H21A43CPGP6501Martin Kondrát
H207BPGP9705Michal Werner
H1713CPGP9804Martin Hasal
H1719CPGP9902Petr Šebek
 
 
130PVP VSS Přírodověda Praha (8)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
DE42EPVP9250Kateřina Neumannová
D4520BPVP6650Renata Neumannová
H4561CPVP5802Vladimír Čechmánek
H1731BPVP9900Jindřich Neumann
H21A64APVP8900Tomáš Neumann
D1413CPVP0450Anna Čechmánková
H21A76APVP9400Vojtěch Neumann
H21B64CPVP8000Jiří Křížan
 
 
142SHK OK Slavia Hradec Králové (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
DE30ESHK9051Lenka Mechlová
 
 
145SJC TJ Sportcentrum Jičín (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H3533CSJC7531Petr Tomeš
D2169SJC8952Ivana Bochenková
D2199ASJC8451Daniela Tomešová
H1725BSJC9802Vít Doležal
 
 
147SJI OK Jihlava (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE50ESJI7104Milan Venhoda
HE92ESJI7419Jan Lauerman
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D4529SKV6751Jana Kubínová
D2184BSKV9452Romana Kubínová
D2019CSKV9752Veronika Kubínová
 
 
160SSP SK Stopa Praha (8)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H65108CSSP4600Stanislav Nosál
H5574CSSP5400Zdeněk Gregoriades
H3542CSSP8000Martin Petříček
D6512CSSP4050Jana Haňkovská
H4585CSSP6400Michal Reichl
H6596CSSP4700Zdeněk Koč
D3577CSSP6450Alena Smolková
H7533CSSP3800Vladimír Attl
 
 
161SSU SK Severka Šumperk (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE101ESSU9442Petr Horvát
D2028ESSU9794Hana Horvátová
D2175CSSU6951Ivana Kašparová
H1743ASSU9911Petr Kašpar
H4552CSSU7004Jaroslav Kašpar
 
 
167SZP TJ Slovan Zdravotník Praha (13)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D21105ESZP5450Magda Horová
D2181CSZP8484Klára Horová
D5560CSZP5950Ivana Lacigová
HE80ESZP7000Petr Bořánek
H21A73ESZP7401Jan Boudný
D3568CSZP8050Jana Kutilová
D2193ASZP9550Karolína Bořánková
H21B79CSZP8201Tomáš Procházka
HE47ESZP6800Vítek Pospíšil
HE53ESZP8300Vojtěch Hora
HE65ESZP7600Roman Horyna
HE38ESZP8200Radek Laciga
H3518CSZP5100Vladimír Hora
 
 
169TBM KOS TJ Tesla Brno (11)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H3530TBM7227Pavel Milán
D1744ATBM0199Anežka Hlaváčová
D3559TBM7475Jindřiška Milánová
H1414CTBM0111Tomáš Milán
HE71ETBM7137Jiří Šťastný
H1438CTBM0411Jakub Milán
H1728BTBM9906Jiří Šťastný
HE89ETBM7205Miroslav Rygl
H1746ATBM9901Ondřej Hlaváč
D1720CTBM0058Kateřina Grycová
D1726CTBM9859Veronika Grycová
 
 
174TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D5569CTJN5752Jiřina Kuncová
H1447CTJN0102Matyáš Růta
HE41ETJN5549Radovan Kunc
H1734ATJN0006Josef Nagy
 
 
177TRI TJ TŽ Třinec (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D1738ATRI9850Lucie Szarzecová
HE74ETRI9103Ondřej Kantor
H1740ATRI9801Jan Cienciala
D2031ATRI9750Kateřina Argalášová
D2025ATRI9751Jana Tesařová
 
 
180TUR OOB TJ Turnov (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H359CTUR7301Jan Vřešťál
 
 
181TUV SOK TJ Turnov (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
HE29BTUV7500Tomáš Zakouřil
D2163CTUV8557Kamila Zakouřilová
 
 
185UOL SK UP Olomouc (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H4591CUOL6503Roman Šimek
 
 
194VLI Slavia Liberec orienteering (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H5577CVLI5301Přemek Škoda
HE62EVLI8800Jakub Škoda
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H1456BVPM0101Adam Hašek
H1444VPM0503Ondřej Kurz
H1465AVPM0204Lukáš Richtr
H148VPM0208Šimon Kurz
D3580AVPM7551Lenka Hasmanová
 
 
197VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H2013EVRB9606Vojtěch Matuš
 
 
198VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H1435CVRL0102Jan Procinger
H1429VRL9999ms Jakub Procinger
D1428AVRL0252Alžběta Randáková
D1434AVRL0452Adéla Randáková
DE27EVRL7452Helena Randáková
 
 
199VSP USK Praha (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D3565CVSP7256Markéta Průšová
H3548CVSP7310Michal Průša
H1453BVSP0406Dominik Průša
 
 
205ZBM SK Žabovřesky Brno (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D1723ZBM0060Anna Auerműllerová
D1717CZBM9951Markéta Firešová
 
 
219LME SK Los Mělník (9)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H5583CLME5300Zbyněk Neumann
H4594CLME6300Miroslav Šimek
H21A40BLME7301Jan Regal
T546CLME7755Markéta Šimková
H1432CLME0400Marek Bejvl
D1410CLME0250Karolína Bejvlová
H3512CLME7100Jakub Bejvl
D3571CLME7350Martina Bejvlová
D1711CLME0050Marie Machová
 
 
236NNN Neregistrovaní (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
T543NNN8851Tereza Hercigová
T549NNN8602Tomáš Hercig
H21A58BNNN9999Vojtěch Kettner
 
 
25918D Post SV Dresden (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D454118D0051Elena Malkowa
H557118D5800Werner Kraemer
HE5618D5900Jens Leibiger
HE86E18D9100Andrei Kraemer
D452318D6350Karin Kraemer
 
 
26121D SV IHW Alex 78 e. V. (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H353921D0001Uwe Röhne
 
 
26924D SV Robotron Dresden (5)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H353624D0004Björn Heinemann
H753024D0002Jochen Kohlschmidt
H753624D0003Rolf Heinemann
HE68E24D0001Bernd Kohlschmidt
DE3324D0051Anne Heinemann
 
 
27929D USG Chemnitz (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H458229D0002Frank Richter
H454929D0001Peter Richling
 
 
28031D SV Lengefeld (4)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D142231D0051Luise Steinert
D171431D0052Hannah Hänsel
H171031D0001Dennis Bräuer
H457631D0002Jörg Hänsel
 
 
28532D Treptower SV 1949 (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H352432D0001Stefan Bleidorn
H454632D0002Frank Braatz
 
 
33734D OLG Regensburg (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H659934D0001Viktor Jarkov
 
 
37744D OLV Steinberg (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D453844D0051Elvira Weingard
H456444D0001Vadim Ni
 
 
41948D OL-Team Wehrsdorf (3)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H556548D0001Schote Gerd
H455548D0002Männel Harald
D453248D0051Andrea Kröber
 
 
70857D Post-SV Chemnitz (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H555957D0001Peter Berndt
 
 
71258D SV TU Ilmenau (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
D357458D0051Ute Schönfel
 
 
86374D ESV Dresden MTBO (GER) (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H558074D0001Peter Heinrich
 
 
106378D SSV Erfurt 02 (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H352178D0001Helge Lauterbach
 
 
109097D USV Jena (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H459797D0001Peer Quendt
 
 
109191D LVB Leipzig (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H457991D0001Thomas Krauße
 
 
109292D OTB (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H556892D0001Sergej Sonnenberg
 
 
109393D OLV Uslar (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
DE3993D0051Gaza Anke von
 
 
109494D OSC Kassel. (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H5589A94D0001Michael Kukis
 
 
109595D SV Wissenschaft Quedlinburg (1)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H3545A95D0001Sebastian Groß
 
 
109896D MTV Bamberg (2)
KategorieStartLic.Id databázeJméno
H558696D0051Michael Schalle
H458896D0001Roger Helling