LOB - Český pohár, ŽA, ŽB - Klasikapá 20.2.2015 14:36
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D14 (12)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant4
VakantVakant7
Karolína BejvlováCLME SK Los MělníkLME0250205846310
Anna ČechmánkováCPVP VSS Přírodověda PrahaPVP045034788713
Marie BartošováCMLA MLOK Mariánské LázněMLA0451207370416
Iva NádeníčkováCNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ0350203573319
Luise Steinert31D SV Lengefeld31D005122
Pavla NádeníčkováBNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ0150205627525
Alžběta RandákováAVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL025241627128
Kateřina ČernáAMLA MLOK Mariánské LázněMLA0251207370231
Adéla RandákováAVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL045242559934
Regina TokárováANEJ TJ Jiskra NejdekNEJ0151203573737
 
 
D17 (15)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant2
VakantVakant5
Tereza KinkorováLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM98503619608
Marie MachováCLME SK Los MělníkLME0050206027811
Hannah Hänsel31D SV Lengefeld31D005214
Markéta FirešováCZBM SK Žabovřesky BrnoZBM995189735517
Kateřina GrycováCTBM KOS TJ Tesla BrnoTBM0058910110920
Anna AuerműllerováZBM SK Žabovřesky BrnoZBM006023
Veronika GrycováCTBM KOS TJ Tesla BrnoTBM9859998888926
Daniela StoklasováBOSN SK Orientační sporty Nové MěstOSN0055720332529
Sabina PilcováAJPV Oddíl OS SK ProstějovJPV9898100753832
Kateřina JanovskáAPGP SK PragaPGP985098183835
Lucie SzarzecováATRI TJ TŽ TřinecTRI98505328038
Johana KolářováAPGP SK PragaPGP995289734641
Anežka HlaváčováATBM KOS TJ Tesla BrnoTBM01995324744
 
 
D20 (11)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant1
VakantVakant4
Klára HrabánkováCPGP SK PragaPGP96542320507
Kristýna HlubučkováKAM SK KameniceKAM9551700300910
Karolína ŠikováLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM9651720182013
Josefina KlaškováCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP965144306116
Veronika KubínováCSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV9752700300819
Barbora ŠikováLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM9650720181922
Jana TesařováATRI TJ TŽ TřinecTRI9751207374625
Hana HorvátováESSU SK Severka ŠumperkSSU979498035428
Kateřina ArgalášováATRI TJ TŽ TřinecTRI9750206027631
 
 
D21 (20)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant54
VakantVakant57
Petra KošťálováCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8256140742560
Kamila ZakouřilováCTUV SOK TJ TurnovTUV85575237063
Šárka SvobodnáCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP885088761266
Ivana BochenkováSJC TJ Sportcentrum JičínSJC895289734569
Marie DlouháCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8756787560072
Ivana KašparováCSSU SK Severka ŠumperkSSU6951203216975
Zuzana JiřištováCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8254905478
Klára HorováCSZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP84845165981
Romana KubínováBSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945233109884
Dominika JežkováBPGP SK PragaPGP90535165887
Kamila FoglarováBDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8655863890
Karolína BořánkováASZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP95505359993
Petra JanovskáAPGP SK PragaPGP7355147016996
Daniela TomešováASJC TJ Sportcentrum JičínSJC845198184299
Dominika PlochováADKP Oddíl OB KotlářkaDKP86517203326102
Magda HorováESZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP54509782105
Kateřina KaškováECHA OK ChrastavaCHA7850887906108
Martina BochenkováADKP Oddíl OB KotlářkaDKP8758434840111
 
 
D35 (11)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant53
VakantVakant56
Jindřiška MilánováTBM KOS TJ Tesla BrnoTBM747541611059
Jana BartošováCMLA MLOK Mariánské LázněMLA70515149462
Markéta PrůšováCVSP USK PrahaVSP72565316065
Jana KutilováCSZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP80505180268
Martina BejvlováCLME SK Los MělníkLME7350206027371
Ute Schönfel58D SV TU Ilmenau58D0051657974
Alena SmolkováCSSP SK Stopa PrahaSSP64505356777
Lenka HasmanováAVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM7551206039080
Michaela KolářováCPGP SK PragaPGP735198181383
 
 
D45 (14)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant2
VakantVakant5
Hana ŘezníčkováCCHT OOB SK ChrastCHT6051534528
Jana BochenkováCEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP615023217411
Kateřina KlaškováCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP67504980614
Regina JežkováCPGP SK PragaPGP63525166017
Renata NeumannováBPVP VSS Přírodověda PrahaPVP66505158020
Karin Kraemer18D Post SV Dresden18D635088890323
Miroslava ŠediváCEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP57505160426
Jana KubínováSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675133108929
Andrea Kröber48D OL-Team Wehrsdorf48D0051155932
Ilona HrabánkováCPGP SK PragaPGP625023218435
Elvira Weingard44D OLV Steinberg44D0051520538
Elena Malkowa18D Post SV Dresden18D005141
 
 
D55 (9)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant51
VakantVakant54
Miluše ProcházkováCDCE KOB DobřichoviceDCE54505196657
Ivana LacigováCSZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP59505173260
Pavla MrázováCDCE KOB DobřichoviceDCE5550786863
Vlasta ZlesákováCJIL OK JilemniceJIL5362906866
Jiřina KuncováCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad NisTJN5752825769
Hana StehnováCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP51505179972
Marie FlašarováCKCK KOB Český KrumlovKCK57564961575
 
 
D65 (3)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant6
VakantVakant9
Jana HaňkovskáCSSP SK Stopa PrahaSSP40505169812
 
 
DE (10)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant21
VakantVakant24
Helena RandákováEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL745251518527
Lenka MechlováESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK905151542530
Anne Heinemann24D SV Robotron Dresden24D0051203520233
Iva KopáčkováECHT OOB SK ChrastCHT8851205973636
Gaza Anke von93D OLV Uslar93D005139
Kateřina NeumannováEPVP VSS Přírodověda PrahaPVP9250856542
Věra PeterováEDOB KOB DobruškaDOB875168269045
Simona KarochováEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8853994449948
 
 
H14 (23)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant2
VakantVakant5
Šimon KurzVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020820585258
Matyáš KolářCPGP SK PragaPGP030489739311
Tomáš MilánCTBM KOS TJ Tesla BrnoTBM011144307814
Adam LustigCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP020251541017
Václav BartošCMLA MLOK Mariánské LázněMLA010151506020
Vojtěch ŠubrtCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP050288628923
Štěpán ŠestákCMLA MLOK Mariánské LázněMLA030223223426
ms Jakub ProcingerVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL999929
Marek BejvlCLME SK Los MělníkLME0400205626132
Jan ProcingerCVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL010235
Jakub MilánCTBM KOS TJ Tesla BrnoTBM041188864038
Radim TokárCNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ0300204956741
Ondřej KurzVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0503140042944
Matyáš RůtaCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad NisTJN0102203215947
Jonáš ČernýCMLA MLOK Mariánské LázněMLA050130144350
Dominik PrůšaBVSP USK PrahaVSP0406203210753
Adam HašekBVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM010188760456
Martin KlaškaBDKP Oddíl OB KotlářkaDKP0100988959
Tomáš JanovskýAPGP SK PragaPGP010188763262
Lukáš RichtrAVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0204204251865
Šimon MarečekAOSN SK Orientační sporty Nové MěstOSN020123202968
 
 
H17 (16)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant4
VakantVakant7
Dennis Bräuer31D SV Lengefeld31D000110
Martin HasalCPGP SK PragaPGP9804720119413
Tomáš BorovičkaCLIV Krušnohorský rogainingový klubLIV980088861416
Petr ŠebekCPGP SK PragaPGP9902990330119
Jan VeckoCNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ00022073671022
Vít DoležalBSJC TJ Sportcentrum JičínSJC9802206020625
Jiří ŠťastnýBTBM KOS TJ Tesla BrnoTBM990699062328
Jindřich NeumannBPVP VSS Přírodověda PrahaPVP99005312431
Josef NagyATJN OOB TJ Tatran Jablonec nad NisTJN0006206909234
Vojtěch BartošAMLA MLOK Mariánské LázněMLA9802205973837
Jan CiencialaATRI TJ TŽ TřinecTRI9801140041040
Petr KašparASSU SK Severka ŠumperkSSU9911206909043
Ondřej HlaváčATBM KOS TJ Tesla BrnoTBM9901205975746
Ondřej VystavělAJPV Oddíl OS SK ProstějovJPV9807160263349
 
 
H20 (6)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant1
Matyáš LustigDKP Oddíl OB KotlářkaDKP950786314
Michal WernerBPGP SK PragaPGP970520809597
Václav ŠňupárekADKP Oddíl OB KotlářkaDKP950088660710
Vojtěch MatušEVRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.VRB960623214413
Šimon NavrátilAPGP SK PragaPGP970268188216
 
 
H21A (18)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant25
VakantVakant28
Ctibor SyselCPGP SK PragaPGP87005210631
Ondřej PospíšilCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8717720287434
Tomáš KolářCPGP SK PragaPGP710488761537
Jan RegalBLME SK Los MělníkLME7301202187040
Martin KondrátCPGP SK PragaPGP6501206794643
Jan TojnarBLIV Krušnohorský rogainingový klubLIV6701891246
Tomáš JohanovskýBDKP Oddíl OB KotlářkaDKP850088928649
Ondřej SyselBPGP SK PragaPGP83025210552
Ondřej ČápBDOB KOB DobruškaDOB7405724155
Vojtěch KettnerBNNN NeregistrovaníNNN999989736058
Pavel KlaškaADKP Oddíl OB KotlářkaDKP9301170007761
Tomáš NeumannAPVP VSS Přírodověda PrahaPVP890030111764
Miroslav SeidlAEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP740288864367
Lukáš KettnerADCE KOB DobřichoviceDCE940088764070
Jan BoudnýESZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP74015177373
Vojtěch NeumannAPVP VSS Přírodověda PrahaPVP9400140342176
 
 
H21B (10)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant58
VakantVakant61
Jiří KřížanCPVP VSS Přírodověda PrahaPVP8000720177864
Martin LžíčařCDOB KOB DobruškaDOB8803723067
Pavel KurfürstCLIV Krušnohorský rogainingový klubLIV740020782770
Jan ĎoubalCDOB KOB DobruškaDOB8600724873
František KolovskýLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM920288762676
Tomáš ProcházkaCSZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP820151511479
Vojtěch VokálBCHA OK ChrastavaCHA7900518082
Radek SedlákBLIV Krušnohorský rogainingový klubLIV750399587285
 
 
H35 (16)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant3
VakantVakant6
Jan VřešťálCTUR OOB TJ TurnovTUR73014161209
Jakub BejvlCLME SK Los MělníkLME7100206027112
Antonín ŠubrtCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP7100720175715
Vladimír HoraCSZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP5100720032518
Helge Lauterbach78D SSV Erfurt 0278D000121
Stefan Bleidorn32D Treptower SV 194932D000124
Pavel KlaškaCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP6500865027
Pavel MilánTBM KOS TJ Tesla BrnoTBM72275324230
Petr TomešCSJC TJ Sportcentrum JičínSJC753189696733
Björn Heinemann24D SV Robotron Dresden24D000436
Uwe Röhne21D SV IHW Alex 78 e. V.21D000150221439
Martin PetříčekCSSP SK Stopa PrahaSSP80005169042
Sebastian GroßA95D SV Wissenschaft Quedlinburg95D000141012145
Michal PrůšaCVSP USK PrahaVSP731055343748
 
 
H45 (21)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant40
VakantVakant43
Frank Braatz32D Treptower SV 194932D000246
Peter Richling29D USG Chemnitz29D000144046049
Jaroslav KašparCSSU SK Severka ŠumperkSSU7004206910052
Männel Harald48D OL-Team Wehrsdorf48D000255
Jiří TokárCNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ620058
Vladimír ČechmánekCPVP VSS Přírodověda PrahaPVP58025171961
Vadim Ni44D OLV Steinberg44D000141052764
Luděk BartošCMLA MLOK Mariánské LázněMLA670188860967
Jiří KalousekCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP690144307970
Jaromír FreyCNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ630030141173
Jörg Hänsel31D SV Lengefeld31D0002139906676
Thomas Krauße91D LVB Leipzig91D000179
Frank Richter29D USG Chemnitz29D0002272082
Michal ReichlCSSP SK Stopa PrahaSSP64005170185
Roger Helling96D MTV Bamberg96D000141055488
Roman ŠimekCUOL SK UP OlomoucUOL65035273391
Miroslav ŠimekCLME SK Los MělníkLME6300202071794
Peer Quendt97D USV Jena97D000150221997
Libor ČernýCMLA MLOK Mariánské LázněMLA6901301466100
 
 
H55 (14)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant53
VakantVakant56
Peter Berndt57D Post-SV Chemnitz57D0001140200859
Petr AdriánCEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP56005131462
Schote Gerd48D OL-Team Wehrsdorf48D000165
Sergej Sonnenberg92D OTB92D000168
Werner Kraemer18D Post SV Dresden18D5800204671
Zdeněk GregoriadesCSSP SK Stopa PrahaSSP54005165374
Přemek ŠkodaCVLI Slavia Liberec orienteeringVLI5301830277
Peter Heinrich74D ESV Dresden MTBO (GER)74D000180
Zbyněk NeumannCLME SK Los MělníkLME53005157983
Michael Schalle96D MTV Bamberg96D005186
Michael KukisA94D OSC Kassel.94D000189
Jiří ŠedivýCEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP550068264592
 
 
H65 (9)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant87
VakantVakant90
Jaromír FreyCNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ41004961993
Zdeněk KočCSSP SK Stopa PrahaSSP47005170696
Viktor Jarkov34D OLG Regensburg34D000199
Zdeněk ZlesákCJIL OK JilemniceJIL47019066102
Pavel StehnoCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP490051760105
Stanislav NosálCSSP SK Stopa PrahaSSP46008805108
Zdenko ProcházkaCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP430051800111
 
 
H75 (5)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant24
VakantVakant27
Jochen Kohlschmidt24D SV Robotron Dresden24D0002206030
Vladimír AttlCSSP SK Stopa PrahaSSP380068266633
Rolf Heinemann24D SV Robotron Dresden24D0003487936
 
 
HE (28)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
VakantVakant20
VakantVakant23
VakantVakant26
Tomáš ZakouřilBTUV SOK TJ TurnovTUV75005172629
Martin NývltCDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8200120740732
Petr MarečekEOSN SK Orientační sporty Nové MěstOSN69005199135
Radek LacigaESZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP8200700303038
Radovan KuncETJN OOB TJ Tatran Jablonec nad NisTJN5549206025641
Jan KolínEJIL OK JilemniceJIL77015159044
Vítek PospíšilESZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP680068161247
Milan VenhodaESJI OK JihlavaSJI710468188850
Vojtěch HoraESZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP8300100628353
Jens Leibiger18D Post SV Dresden18D590059101956
Jan KopáčekECHT OOB SK ChrastCHT8510720180759
Jakub ŠkodaEVLI Slavia Liberec orienteeringVLI8800130279062
Roman HorynaESZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP7600139900065
Bernd KohlschmidtE24D SV Robotron Dresden24D0001610968
Jiří ŠťastnýETBM KOS TJ Tesla BrnoTBM713788863371
Ondřej KantorETRI TJ TŽ TřinecTRI910392067674
Jan ČechELIV Krušnohorský rogainingový klubLIV790041619577
Petr BořánekESZP TJ Slovan Zdravotník PrahaSZP70005175080
Miroslav KopáčekECHT OOB SK ChrastCHT60495189983
Andrei KraemerE18D Post SV Dresden18D910088890286
Miroslav RyglETBM KOS TJ Tesla BrnoTBM720599586689
Jan LauermanESJI OK JihlavaSJI741988681392
Tomáš JanovskýEPGP SK PragaPGP640151546495
Pavel KošárekEJAM SK JamniceJAM71005229698
Petr HorvátESSU SK Severka ŠumperkSSU9442886264101
 
 
T5 (24)0,0 km 0 m1 K
JménoLic.OddílReg.č.Číslo čipuStart
Tereza HercigováNNN NeregistrovaníNNN885143
Markéta ŠimkováCLME SK Los MělníkLME7755204524546
Tomáš HercigNNN NeregistrovaníNNN860249
Milan BorovičkaCLIV Krušnohorský rogainingový klubLIV610451509752
VakantVakant55
VakantVakant58
VakantVakant61
VakantVakant64
VakantVakant67
VakantVakant70
VakantVakant73
VakantVakant76
VakantVakant79
VakantVakant82
VakantVakant85
VakantVakant88
VakantVakant91
VakantVakant94
VakantVakant97
VakantVakant100
VakantVakant103
VakantVakant106
VakantVakant109
VakantVakant112