Mistrovství ZČO štafetne 10.4.2016 21:39
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D18 (4)
místoStČíŠtafetaČas
JménoKombinaceČaspoř.na ús.Čas po ús.poř. po ús.
 
1211Kometa Kralovice KRL1115:28
Lenka Hanáková#32 1CBAB41:53341:533
Dagmar Biersaková#51 2BABA37:29179:222
Tereza Šlechtová#75 3AC36:061115:28
 
2213KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1142:19
Eliška Kroupová#9 1ABBA41:35241:352
Alexandra Svobodová#54 2BACB52:22493:573
Adéla Mikešová#79 3CA48:222142:19
 
3214KOS Slavia VŠ Plzeň VPM2160:13
Klára Lokajíčková#20 1BBAB65:54465:544
Markéta Staňková#39 2AABA45:153111:094
Dorotka Doležalová#81 3CC49:043160:13
 
 
212TJ Jiskra Nejdek NEJ1disk
Regina Tokárová#4 1AABB33:50133:501
Pavla Nádeníčková#67 2CBAA41:31275:211
Klára Marešová#78 3BCdisk
 
 
 
 
D21 (2)
místoStČíŠtafetaČas
JménoKombinaceČaspoř.na ús.Čas po ús.poř. po ús.
 
1231OK Lokomotiva Plzeň LPM1117:45
Věra Chvalová#8 1ABAB40:04140:041
Karolína Šiková#77 2BACA38:09178:131
Barbora Šiková#134 3CCB39:321117:45
 
2232KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1153:53
Kateřina Obytová#20 1BAAB55:54255:542
Johana Hlinovská#69 2ACBA52:372108:312
Kateřina Vodrážková#132 3CBC45:222153:53
 
 
 
 
H18 (4)
místoStČíŠtafetaČas
JménoKombinaceČaspoř.na ús.Čas po ús.poř. po ús.
 
1201KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1133:11
Ondřej Hasman#97 2CBAA42:23242:232
Adam Hašek#97 2CBAA52:14294:371
Lukáš Richtr#116 3ACB38:341133:11
 
2204TJ Jiskra Nejdek NEJ1145:55
Jakub Zieba#48 1CBCB39:15139:151
Jan Vecko#69 2ACBA60:19399:342
Nick Newiak#118 3BAA46:212145:55
 
3202KČT Aš MAS1168:29
Jan Černý#17 1ACCA45:22345:223
Tereza Pelcová#74 2BAAB66:194111:414
Barbora Lučanová#131 3CBB56:483168:29
 
4203KOB Baník Sokolov BSO1171:43
Jan Hejduk#52 1CCBB59:35459:354
Adam Solomko#59 2AACA47:511107:263
Petr Lill#121 3BBA64:174171:43
 
 
 
 
H21 (7)
místoStČíŠtafetaČas
JménoKombinaceČaspoř.na ús.Čas po ús.poř. po ús.
 
1222OK Lokomotiva Plzeň LPM1138:13
Tomáš Čechura#209 1BBCB51:15351:153
Petr Suchý#356 2AABC48:05199:201
Jiří Valeš#704 3CAAB38:532138:13
 
2224OK Lokomotiva Plzeň LPM2138:46
Jakub Šilhavý#312 1CBCA51:57451:574
Petr Stehlík#439 2BAAB49:402101:372
František Kolovský#665 3ABCB37:091138:46
 
3223Kometa Kralovice KRL1155:59
Jiří Vištejn#139 1BABC45:59145:591
Magda Hanáková#634 2CBCA59:513105:503
Ondřej Pova#654 3AABC50:094155:59
 
4227KOB Baník Sokolov BSO1157:03
Karel Rambousek#7 1AAABAA46:07246:072
Lukáš Knepr#520 2BBBC65:555112:024
Karel Pilař#723 3CCAC45:013157:03
 
5225OK Lokomotiva Plzeň LPM4214:49
Jan Ryjáček#176 1BBAC73:40573:405
Lukáš Hegner#561 2CABA64:354138:155
Libor Suchý#672 3ACBC76:346214:49
 
6226OK Lokomotiva Plzeň LPM3251:04
Petr Weissar#256 1CACA82:22682:226
Martin Pešek#389 2ABAB71:356153:576
Adam Vonášek#691 3BBCA97:077251:04
 
 
221MLOK Mariánské Lázně MLA1disk
Vít Macura#304 1CBBCdisk
Michal Kamaryt#371 2AACB82:337
Jan Macura#676 3BAAA69:025
 
 
 
 
HD14 (10)
místoStČíŠtafetaČas
JménoKombinaceČaspoř.na ús.Čas po ús.poř. po ús.
 
1370KOS Slavia VŠ Plzeň VPM2108:31
Šimon Kurz#30 1CACB25:57125:571
Kamila Richtrová#37 2AAA42:17368:141
Marek Hasman#65 3BBB40:174108:31
 
2368KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1108:48
Vojtěch Svoboda#35 1CBCA40:25540:255
Lucie Kovářová#44 2BAB34:48275:134
Ondřej Kovář#56 3AAB33:351108:48
 
3371MLOK Mariánské Lázně MLA1109:16
Štěpán Šesták#1 1AAAA39:30439:304
Břetislav Milota#46 2BBB33:49173:192
Kateřina Černá#72 3CBC35:573109:16
 
4366TJ Jiskra Nejdek NEJ1114:04
Radim Tokár#30 1CACB25:59225:592
Iva Nádeníčková#39 2ABA47:43573:423
Eliška Fišarová#64 3BBA40:225114:04
 
5362SKOB Ostrov ONO1138:55
Marek Štěrba#18 1BACB36:58336:583
Laura Kulová#39 2ABA66:446103:425
Jan Oncirk#70 3CBA35:132138:55
 
6369KČT Aš MAS1225:58
Josef Křížek#19 1BBAA59:551059:5510
Tomáš Vendelberger#52 2CBB43:544103:496
Marie Křížková#57 3AAC122:099225:58
 
 
363Západočeská oblast ZCO1disk
Vratislav Polívka#3 1AABA40:28640:286
Ondřej Novák#50 2CABdisk
Eliška Fišarová#66 3BBCnest.
 
367KČT Aš MAS2disk
Daniela Křížová#4 1AABB50:16950:169
Adéla Petříková#53 2CCAdisk
Filip Křížek#64 3BBA64:287
 
364KOB Baník Sokolov BSO1disk
Oldřich Kohoutek#35 1CBCA44:23744:237
Lucie Vítová#44 2BABdisk
Zdeněk Hejduk#56 3AAB43:516
 
365KOB Baník Sokolov BSO2disk
Dana Dlesková#13 1BAAA49:20849:208
Marie Lillová#42 2ACBdisk
Klára Kohoutková#71 3CBB64:588
 
 
 
 
HD105 (11)
místoStČíŠtafetaČas
JménoKombinaceČaspoř.na ús.Čas po ús.poř. po ús.
 
1386KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1125:49
Jana Sobotová#9 1ABBA44:00444:004
Eva Hašková#44 2BAB40:20184:201
Lenka Hasmanová#69 3CAC41:292125:49
 
2387OK Lokomotiva Plzeň LPM2139:16
Pavel Dvořák#11 1ABCA46:00546:005
Kamila Ledererová#52 2CBB41:26287:262
Miroslav Černý#61 3BAA51:505139:16
 
3389SKOB Ostrov ONO1140:30
Jana Urbánková#26 1CAAB52:311052:3110
Monika Lisá#45 2BBA45:30498:016
Vladimír Ječmen#60 3ABC42:293140:30
 
4382OK Lokomotiva Plzeň LPM1146:40
Václav Bohuslav#5 1AACA43:10243:102
Jana Šoupová#44 2BAB46:34689:443
Karel Šoupa#71 3CBB56:566146:40
 
5385MLOK Mariánské Lázně MLA2172:04
Miloš Kamaryt#14 1BAAB50:59750:597
Helena Tenglerová#53 2CCA44:04395:034
Martina Kamarytová#59 3ABB77:0110172:04
 
6388TJ Jiskra Nejdek NEJ1173:44
Alexander Mareš#15 1BABA46:39646:396
Marcela Marešová#38 2AAB57:147103:537
Jiří Pávek#72 3CBC69:518173:44
 
7381MLOK Mariánské Lázně MLA3189:17
Jana Bartošová#4 1AABB51:08851:088
Monika Černá#49 2CAA45:37596:455
Petr Novák#66 3BBC92:3211189:17
 
8390OK Lokomotiva Plzeň LPM3207:12
Iva Pechová#13 1BAAA74:101174:1011
Jiří Pech#42 2ACB70:548145:048
Václav Bohuslav#71 3CBB62:087207:12
 
 
384TJ Jiskra Nejdek NEJ2disk
Josef Nádeníček#26 1CAAB51:21951:219
Regina Tokárová#39 2ABAdisk
Jaromír Holík#66 3BBC74:509
 
383KČT Aš MAS1disk
Jindřich Kovář#21 1BBBA40:27140:271
Filip Křížek#42 2ACBdisk
Karel Pilař#67 3CAA43:564
 
391MLOK Mariánské Lázně MLA1disk
Libor Černý#7 1ABAA43:27343:273
Stanislava Opavová#46 2BBBdisk
Josef Milota#69 3CAC37:521
 
 
 
 
HD12 (8)
místoStČíŠtafetaČas
JménoKombinaceČaspoř.na ús.Čas po ús.poř. po ús.
 
1344MLOK Mariánské Lázně MLA194:15
Marie Bartošová#3 1BA35:40235:402
Jonáš Černý#7 2A25:29161:091
Samuel Janoch#15 3CB33:06294:15
 
2347TJ Jiskra Nejdek NEJ1130:26
Veronika Ziebová#3 1BA38:30338:303
Petra Holíková#7 2A43:32282:022
Simona Holíková#15 3CB48:244130:26
 
3346OK Lokomotiva Plzeň LPM1185:02
Jakub Stehlík#1 1AA67:56767:567
Kateřina Kožíšková#8 2B48:544116:503
Vojtěch Szabó#15 3CB68:125185:02
 
4345OK Lokomotiva Plzeň LPM2223:32
Viktor Šlechta#3 1BA38:43538:435
Anna Hajšmanová#9 2C116:065154:494
Filip Holeček#11 3AB68:436223:32
 
 
342Kometa Kralovice KRL1disk
Adéla Vlachová#5 1CAdisk
Petr Biersak#8 2B48:043
Olga Zmarzláková#11 3AB44:053
 
341KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1disk
Radka Staňková#1 1AA35:06135:061
Ondřej Sobota#9 2Cdisk
Ondřej Kurz#13 3BB22:231
 
343SKOB Ostrov ONO1disk
Eva Urbánková#4 1BB38:35438:354
Michael Huk#9 2C156:336195:085
Jiří Donda#10 3AAdisk
 
348KOS Slavia VŠ Plzeň VPM2vzdal
Šárka Beránková#4 1BB59:49659:496
není č.#7 2Anest.
není č.#14 3CAnest.
 
 
 
 
Linie (6)
místoStČíŠtafetaČas
JménoKombinaceČaspoř.na ús.Čas po ús.poř. po ús.
 
1247KOS Slavia VŠ Plzeň VPM176:04
Štěpán Vodrážka#1 021:18121:181
Kateřina Sobotová#1 027:27248:452
Hedvika Beránková#1 027:19276:04
 
2252Kometa Kralovice KRL379:41
Štěpán Pávek#1 024:32424:324
Markéta Gelnerová#1 023:48148:201
Adéla Fišarová#1 031:21579:41
 
3250Kometa Kralovice KRL179:42
Denisa Bodurková#1 024:13324:133
Josef Bejvančický#1 034:30558:434
Marcela Čadková#1 020:59179:42
 
4251Kometa Kralovice KRL279:49
Michael Škrle#1 023:44223:442
Karolína Roučková#1 028:08351:523
Anna Gelnerová#1 027:57379:49
 
5248KČT Aš MAS192:21
Matěj Brabec#1 032:29532:295
Ivo Křížek#1 028:46461:155
Pavlína Voráčová#1 031:06492:21
 
 
249OK Lokomotiva Plzeň LPM1disk
Tereza Stehlíková#1 0disk
Egon Parula#1 039:226
není č.#1 0nest.