NE - 4. OŽ - Pohár osvobození města Plzněne 12.4.2015 21:18
Memoriál Ivana Zápotockého a Jana Wavoka Vodrážky
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
D10 (7)1,5 km6 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Holíková SimonaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ055121:060:00
2Kožíšková KateřinaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM065223:26+2:20
3Zmarzláková OlgaKRL Kometa KraloviceKRL055225:19+4:13
4Urbánková EvaONO SKOB OstrovONO065027:27+6:21
5Ševčíková AnežkaONO SKOB OstrovONO055033:29+12:23
6Vlachová AdélaKRL Kometa KraloviceKRL055136:57+15:51
7Vlašímská BáraSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV065137:08+16:02
 
 
 
D12 (18)2,3 km9 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Fišarová EliškaKRL Kometa KraloviceKRL035120:310:00
2Richtrová KamilaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045120:51+0:20
3Nádeníčková IvaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035021:11+0:40
4Šauli KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045621:14+0:43
5Staňková RadkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045222:51+2:20
6Ziebová VeronikaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045024:24+3:53
7Mikešová JulieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045526:33+6:02
8Haková MichaelaPGP SK PragaPGP045127:59+7:28
9Řeháková GabrielaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV035129:20+8:49
10Lillová MarieBSO KOB Baník SokolovBSO035132:00+11:29
11Petříková AdélaMAS KČT AšMAS035232:14+11:43
12Dítková MarkétaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV045135:19+14:48
13Křížková MarieMAS KČT AšMAS045038:11+17:40
14Náměstková RadkaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP035339:32+19:01
15Dlesková DanaBSO KOB Baník SokolovBSO015148:29+27:58
16Mayerová JohankaKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH045151:16+30:45
17Jechová AnitaBSO KOB Baník SokolovBSO045052:26+31:55
 
Rosner KarlottaOLG Regensburg GERGER0005vzdal
 
 
 
D14 (13)3,2 km8 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Černá KateřinaMLA MLOK Mariánské LázněMLA025134:340:00
2Marešová KláraNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025037:13+2:39
3Šlechtová TerezaKRL Kometa KraloviceKRL015238:16+3:42
4Nádeníčková PavlaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015039:28+4:54
5Staňková MarkétaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM015340:35+6:01
6Hertel JasminOLG Regensburg GERGER000841:41+7:07
7Hertel KatrinOLG Regensburg GERGER000742:54+8:20
8Horová EliškaMLA MLOK Mariánské LázněMLA015144:49+10:15
9Vítová LucieBSO KOB Baník SokolovBSO025046:37+12:03
10Křížová DanielaMAS KČT AšMAS025049:01+14:27
11Náměstková DenisaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP015457:01+22:27
12Kosařová AnetaONO SKOB OstrovONO025069:13+34:39
13Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV025093:59+59:25
 
 
 
D16 (7)3,4 km9 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015133:020:00
2Lehner MareiOLG Regensburg GERGER001034:30+1:28
3Biersaková DagmarKRL Kometa KraloviceKRL005136:59+3:57
4Lučanová BarboraMAS KČT AšMAS005140:17+7:15
5Mudrová LenkaKRL Kometa KraloviceKRL005242:07+9:05
6Hanáková LenkaKRL Kometa KraloviceKRL995143:32+10:30
7Doležalová DorotkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM995045:25+12:23
 
 
 
D18 (9)5,5 km10 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Kinkorová TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM985050:030:00
2Indola LindaOLG Regensburg GERGER001254:09+4:06
3Hlinovská JohanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975158:42+8:39
4Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985359:55+9:52
5Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975260:13+10:10
6Mikešová AdélaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985261:29+11:26
7Šafrhansová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975364:06+14:03
8Casanova SilviaOLG Regensburg GERGER001175:54+25:51
9Pelcová TerezaMAS KČT AšMAS985389:17+39:14
 
 
 
D21 (21)6,7 km13 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Tichovská MartinaPGP SK PragaPGP865847:580:00
2Šiková KarolínaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM965151:25+3:26
3Kubínová VeronikaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV975258:19+10:20
4Šiková BarboraLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM965061:18+13:19
5Hanáková MagdaKRL Kometa KraloviceKRL965162:41+14:42
6Hašková EvaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM735269:15+21:16
7Lavičková MichaelaKRL Kometa KraloviceKRL965571:02+23:03
8Kuberková LucieLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945173:20+25:21
9Hercigová TerezaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM865077:28+29:29
10Roučková RomanaKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH835178:15+30:16
11Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV965382:07+34:08
12Štembergová LucieEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP885183:02+35:03
13Kuncová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP825985:03+37:04
13Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP825985:03+37:04
15Pluháčková MarkétaMLA MLOK Mariánské LázněMLA875090:31+42:32
16Hausmannová KláraEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP865193:55+45:56
17Doležalová BarboraVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM925296:47+48:48
18Mikanová KateřinaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP846197:34+49:35
19Hanzlíčková MartinaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP8452108:53+60:54
20Ottová TerezkaJES KOS JeseniceJES8651145:42+97:43
 
msKunc PetrMLA MLOK Mariánské LázněMLA880148:59+1:00
 
 
 
D35 (22)5,5 km10 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Sobotová JanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM725051:400:00
2Ševčíková PetraONO SKOB OstrovONO745052:14+0:34
3Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněMLA775055:13+3:33
4Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaSCP615058:27+6:47
5Dítkova JitkaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV775260:21+8:41
6Maunová MartinaKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH805161:42+10:02
7Náměstková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP735162:59+11:19
8Ledererová KamilaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM735264:28+12:48
9Lisá MonikaONO SKOB OstrovONO675065:09+13:29
10Kotásková JanaJES KOS JeseniceJES745168:34+16:54
11Bohuslavová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM785269:56+18:16
12Hejduková JanaBSO KOB Baník SokolovBSO725072:50+21:10
13Richtrová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM745174:02+22:22
14Bredlerová TerezaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV755175:01+23:21
15Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM615178:00+26:20
16Haková MagdaPGP SK PragaPGP765184:16+32:36
17Šitrová LucieLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM785788:01+36:21
18Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV735193:15+41:35
19Šustrová HanaKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH775597:54+46:14
20Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV7151108:13+56:33
21Křížková JitkaMAS KČT AšMAS8050115:15+63:35
 
Hajšmanová GábinaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM7351disk
 
 
 
D45 (17)5,3 km11 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Grifoni MilenaOLG Regensburg GERGER002660:140:00
2Kolovská IlonaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM635264:08+3:54
3Vejvodová MirkaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM575064:46+4:32
4Spangenberg BirgitOLG Regensburg GERGER002965:27+5:13
5Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655168:39+8:25
6Bouchalová ZdenaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM575770:15+10:01
7Šilhavá JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM595172:26+12:12
8Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685074:06+13:52
9Tenglerová HelenaMLA MLOK Mariánské LázněMLA655177:07+16:53
10Janischowksy PetraOLG Regensburg GERGER000177:21+17:07
11Martínková VěraVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM535179:07+18:53
12Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675183:58+23:44
13Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ695090:52+30:38
14Macurová JanaMLA MLOK Mariánské LázněMLA6657101:39+41:25
15Sklenářová JanaMLA MLOK Mariánské LázněMLA6258102:06+41:52
16Huková ŠárkaONO SKOB OstrovONO6850136:37+76:23
17Lebl RoseannUSAUSA145:30+85:16
 
 
 
D55 (6)3,8 km10 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Soukupová MichaelaVSP USK PrahaVSP585050:570:00
2Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV555153:03+2:06
3Opavová StanislavaMLA MLOK Mariánské LázněMLA545153:54+2:57
4Mágrová IvanaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV555055:13+4:16
5Hejtmánková AlenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP545261:15+10:18
 
Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV5351disk
 
 
 
D65 (7)2,6 km8 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Beránková PavlaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM435044:340:00
2Jedličková JindraVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM455051:36+7:02
3Bohuslavová VěraLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM485053:04+8:30
4Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV455066:10+21:36
5Říhová HanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM455067:21+22:47
6Horáková MagdalenaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ4950110:35+66:01
 
Boučková LudmilaOCB OC České BudějoviceOCB4351disk
 
 
 
H10 (11)1,5 km6 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Černý JonášMLA MLOK Mariánské LázněMLA050112:190:00
2Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněMLA050214:38+2:19
3Šustr OndřejKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH050116:33+4:14
4Hasman JakubVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050116:56+4:37
5Sobota OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050217:04+4:45
6Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050117:23+5:04
7Lehner SeverinOLG Regensburg GERGER000618:44+6:25
8Košina TobiášSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV050220:24+8:05
9Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050024:36+12:17
10Huk MichaelONO SKOB OstrovONO050040:42+28:23
11Samuel MarekMIL Tesil MilevskoMIL050058:00+45:41
 
 
 
H12 (12)2,3 km7 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030017:050:00
2Oncirk JanONO SKOB OstrovONO030119:46+2:41
3Šesták ŠtěpánMLA MLOK Mariánské LázněMLA030227:49+10:44
4Lang LuisOLG Regensburg GERGER000430:02+12:57
5Vočeluk DanielONO SKOB OstrovONO040231:37+14:32
6Weissar SamuelLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM030045:22+28:17
7Bohuslav PepíkLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM040152:16+35:11
8Křížek FilipMAS KČT AšMAS030157:49+40:44
9Vendelberger TomášMAS KČT AšMAS030260:05+43:00
10Ševčík AdamONO SKOB OstrovONO030065:52+48:47
11Barda TomášONO SKOB OstrovONO030286:26+69:21
 
msLill PetrBSO KOB Baník SokolovBSO020366:56+49:51
 
 
 
H14 (10)3,4 km9 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020426:520:00
2Hasman MarekVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020129:43+2:51
3Šauli FilipVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM030132:59+6:07
4Lehner BenediktOLG Regensburg GERGER000942:00+15:08
5Černý JanMAS KČT AšMAS010048:37+21:45
6Šustr AntonínKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH020150:21+23:29
7Polívka VratislavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020352:21+25:29
8Hejduk ZdeněkBSO KOB Baník SokolovBSO020162:44+35:52
9Dellinger MikulášNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ010064:35+37:43
10Mayer ŠimonKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH020281:09+54:17
 
 
 
H16 (8)5,9 km14 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Casanova RiccardoOLG Regensburg GERGER001449:030:00
2Hasman OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000251:20+2:17
3Hašek JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000155:18+6:15
4Schwarck PhilippOLG Regensburg GERGER001656:23+7:20
5Solomko AdamBSO KOB Baník SokolovBSO000281:48+32:45
6Wartner FelixOLG Regensburg GERGER0017101:53+52:50
7Eichenseher VincentOLG Regensburg GERGER0018102:16+53:13
 
Rosenbaum OndřejJES KOS JeseniceJES0001vzdal
 
 
 
H18 (3)8,5 km17 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Janischowksy LukasOLG Regensburg GERGER001374:210:00
2Zieba JakubNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ980078:00+3:39
3Macura VítMLA MLOK Mariánské LázněMLA980098:32+24:11
 
 
 
H21 (30)10,5 km21 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Bouchal JiříVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM844963:290:00
2Valeš JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM950264:49+1:20
3Kolovský FrantišekLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM920268:30+5:01
4Lehner KorbinianOLG Regensburg GERGER002175:02+11:33
5Pova OndřejKRL Kometa KraloviceKRL930475:15+11:46
6Hlaváč JaroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP920581:09+17:40
7Redlich TomášMAS KČT AšMAS820082:38+19:09
8Bartoš VojtěchPGP SK PragaPGP980984:16+20:47
9Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV810184:29+21:00
10Lehner QuirinOLG Regensburg GER86:48+23:19
11Rauch StanislavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820186:55+23:26
12Suchý PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM782088:31+25:02
13Kolehmainen ValtteriOLG Regensburg GERGER002088:42+25:13
14Štěňha MartinEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP760890:38+27:09
15Kovář JindřichMAS KČT AšMAS680096:20+32:51
16Nürnberger JulianOLG Regensburg GERGER002297:17+33:48
17Kalina MiroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP821199:51+36:22
18Šilhavý JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM850099:57+36:28
19Pešek MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM9602101:30+38:01
20Štemberg MilanEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP8608101:41+38:12
21Škop MichalNER NERNER0001114:28+50:59
22Růžička ZbyněkNER NER123:46+60:17
23Hercig TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM8800126:32+63:03
24Domín NikolasEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP8806132:21+68:52
25Polcar JiříNER NER137:19+73:50
26Koranda TomášNER NER172:03+108:34
 
Pidrman MilanEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP8310disk
Frank JiříMAS KČT AšMAS9600disk
Mikan AlbertEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP8606disk
Janischowksy FabianOLG Regensburg GERGER0023vzdal
 
 
 
H35 (26)8,5 km17 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790362:580:00
2Hasman JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690166:51+3:53
3Bílý MilanJES KOS JeseniceJES700167:31+4:33
4Bartovský PavelVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM610167:49+4:51
5Beránek JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM720268:19+5:21
6Ševčík PetrONO SKOB OstrovONO720072:12+9:14
7Richtr AlešVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660173:17+10:19
8Hájek JiříONO SKOB OstrovONO640078:56+15:58
9Vlašímský RobertSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV720178:58+16:00
10Bohuslav VáclavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM720679:43+16:45
11Fišar MiroslavKRL Kometa KraloviceKRL720180:34+17:36
12Mareš AlexanderNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ730081:05+18:07
13Řehák MiroslavKAD Originální Vivalín Team KadaňKAD710181:47+18:49
14Černý LiborMLA MLOK Mariánské LázněMLA690183:20+20:22
15Käss PavelBSO KOB Baník SokolovBSO700084:14+21:16
16Dítko JanSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV730185:54+22:56
17Staněk RostislavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM680191:09+28:11
18Sedláček TomášKRL Kometa KraloviceKRL640193:49+30:51
19Dvořák PavelLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM7805101:58+39:00
20Pešta JiříMIL Tesil MilevskoMIL7201104:02+41:04
21Nádeníček JosefNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ7000105:12+42:14
22Černý MiroslavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM7504105:42+42:44
23Žižka PřemyslMIL Tesil MilevskoMIL7301108:01+45:03
24Rosner RichardOLG Regensburg GERGER0028121:41+58:43
25Drahokoupil Pavel7NC 7NC7NC8001134:45+71:47
 
Vít DanielBSO KOB Baník SokolovBSO7300vzdal
 
 
 
H45 (18)5,9 km14 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Janischowksy KlemensOLG Regensburg GERGER002560:110:00
2Šustr PavelKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH700164:40+4:29
3Bílý PetrLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680564:44+4:33
4Casanova ValerioOLG Regensburg GERGER002765:45+5:34
5Jiroušek PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM700169:32+9:21
6Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ630070:51+10:40
7Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaSCP590071:19+11:08
8Schwarck ManfredOLG Regensburg GERGER002475:35+15:24
9Polívka VratislavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM700377:18+17:07
10Blažek JiříVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM500979:15+19:04
11Kopp Petr58C Loko Liberec58C670280:26+20:15
12Fiala ZdeněkTAP KOB TRETRA PrahaTAP550184:31+24:20
13Macura JaroslavMLA MLOK Mariánské LázněMLA590385:02+24:51
14Weissar PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM702087:43+27:32
15Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM690091:56+31:45
16Hnyk MichalSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV600297:43+37:32
17Hejtmánek VladimírTAP KOB TRETRA PrahaTAP580298:17+38:06
18Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM540299:05+38:54
 
 
 
H55 (16)5,3 km11 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Šilhavý MiroslavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM580045:010:00
2Jirka JiříZPV KOB ZPV ProstějovZPV550153:36+8:35
3Pilař KarelMAS KČT AšMAS550153:48+8:47
4Michalec JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA570154:08+9:07
5Fajtl JaroslavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM600154:38+9:37
6Beránek PetrVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM450259:18+14:17
7Schneuwly StephanOLG Regensburg GERGER003061:31+16:30
8Suchý VáclavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM550262:03+17:02
9Soukup VáclavVSP USK PrahaVSP560062:50+17:49
10Chotětický VáclavMAS KČT AšMAS520065:02+20:01
11Janda JosefKAD Originální Vivalín Team KadaňKAD470165:06+20:05
12Nykles VladimírVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM470271:34+26:33
13Blažek JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM500573:02+28:01
14Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV520373:47+28:46
15Lebl MichalUSAUSA107:27+62:26
16Doležal JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM5701111:22+66:21
 
 
 
H65 (10)3,8 km10 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Jirásek JaroslavDCH Radioelektronika ChebDCH470143:020:00
2Křenek JaroslavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM440148:53+5:51
3Bohuslav VáclavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM420149:28+6:26
4Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA440149:47+6:45
5Sklenář JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA420155:55+12:53
6Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ410056:17+13:15
7Fiala MilošKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480157:02+14:00
8Mágr ZdeněkLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV500059:24+16:22
 
Bouček VáclavOCB OC České BudějoviceOCB4101disk
Otta PavelJES KOS Jesenicedisk
 
 
 
HDR (33)1,7 km6 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Ševčík VítONO SKOB OstrovONO110020:370:00
2Černý FilipNER NER21:41+1:04
3Anděl RobíkVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM22:16+1:39
4Gregor RichardBSO KOB Baník SokolovBSO090025:42+5:05
5Mayerová DanielkaKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH085228:50+8:13
6Vlašímská KarolínaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV085134:29+13:52
7Pilařová MarieLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM105036:01+15:24
8Bohuslav FandaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM090036:52+16:15
9Mikeš ŠimonVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM080138:51+18:14
10Mahel FilipMAS KČT AšMAS100041:47+21:10
11Křížek IvoMAS KČT AšMAS080142:01+21:24
12Mála MatyášMAS KČT AšMAS080042:07+21:30
13Vaculovičová AlžbětaDCE KOB DobřichoviceDCE095042:52+22:15
14Vaculovič MatějDCE KOB DobřichoviceDCE100043:29+22:52
15Chramosta PetrNER NER43:57+23:20
16Kůs Filip, MatyášNER NER45:00+24:23
17Fremrovi Olda, LídaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň45:53+25:16
18Beránková JulčaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM46:43+26:06
19Maun MichalKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH120147:55+27:18
20Klier ŠimonMLA MLOK Mariánské LázněMLA090048:13+27:36
21Beránková HedvikaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM48:36+27:59
22Honer TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM50:52+30:15
23Křenek JanVPM KOS Slavia VŠ Plzeň51:18+30:41
24Hašek VítNER NER57:20+36:43
25Hašková DorkaNER NER57:25+36:48
26Škopová Michelle ElisNER NERNER000258:27+37:50
27Roučka TomášKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH110282:08+61:31
28Skleničkoá Sofie84:42+64:05
 
Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0851disk
Pilař KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňLPMxxxxdisk
Kůs OndřejNER NERdisk
Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské Láznědisk
Fišáková LucieMLA MLOK Mariánské Láznědisk
 
 
 
LINIE (14)1,7 km6 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Pícl KryštofVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM080031:280:00
2Štěňha DavidEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP070134:05+2:37
3Šilhan VojtaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ080135:17+3:49
4Náměstková AnetaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP075639:18+7:50
5Tříska LukášLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM080041:03+9:35
6Linhová LindaONO SKOB OstrovONO055143:17+11:49
7Hajšmanová AnnaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM065143:19+11:51
8Říhová AdélaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM035043:31+12:03
9Veseleňák KarelBSO KOB Baník SokolovBSO060147:08+15:40
10Kůsová BarboraNER NER51:40+20:12
11Říhová KláraLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM065052:46+21:18
12Pávek ŠtěpánNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ070063:09+31:41
 
Řeháková MirkaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV0652disk
msFremrová MadlenkaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň31:59+0:31
 
 
 
PRICHOZI (20)4,9 km14 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Macura JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA930649:560:00
2Hejtmánek MartinTAP KOB TRETRA PrahaTAP860550:34+0:38
3Doležal TomášNER NER50:49+0:53
4Vaculovič RadimDCE KOB DobřichoviceDCE750152:54+2:58
5Pávek NEJ TJ Jiskra Nejdek60:24+10:28
6Šilhan PetrNEJ TJ Jiskra Nejdek85:07+35:11
7Mercová BarbaraNER NERNER86:14+36:18
8Václavíková MartaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM875086:48+36:52
9Hertel MargitOLG Regensburg GERGER000296:14+46:18
10Ziebová LenkaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ725196:25+46:29
11Daika AnetaNER98:28+48:32
12Zieba JaroslavNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ650098:52+48:56
13Pěhoučková ŠárkaNER NER128:01+78:05
14Holíková IlonaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ7550129:39+79:43
15Solomko VladimírBSO KOB Baník SokolovBSO7003131:36+81:40
16Jiráňová IrenaJES KOS JeseniceJES6750133:06+83:10
17Linhová MonikaNER NERNER143:21+93:25
 
Freyová AndreaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ8950disk
Lehner UlrikeOLG Regensburg GERGER0003disk
Maun PetrKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH7301disk