Oblastní žebříček - sprintne 13.10.2019 16:16
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (10)1,2 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Aneta HanákováKometa Kralovice17:360:00
2Lucie Johanka FišákováMLOK Mariánské Lázně17:58+0:22
3Barbora VodrážkováKOS Slavia Plzeň18:04+0:28
4Veronika JečmenováSKOB Ostrov18:48+1:12
5Adéla PeterkováKometa Kralovice19:46+2:10
6Leona FišákováMLOK Mariánské Lázně19:57+2:21
7Lucie UrbánkováSKOB Ostrov21:23+3:47
8Adéla BlechováKometa Kralovice22:47+5:11
9Julie BeránkováKOS Slavia Plzeň27:35+9:59
10Eliška ŠafránkováOK Lokomotiva Plzeň36:07+18:31
 
 
 
D12 (10)1,5 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Daniela MayerováOB Kašperské Hory15:120:00
2Markéta GelnerováKometa Kralovice16:23+1:11
3Tereza StehlíkováOK Lokomotiva Plzeň19:03+3:51
4Kateřina SobotováKOS Slavia Plzeň19:56+4:44
5Denisa BodurkováKometa Kralovice21:31+6:19
6Kateřina DvořákováOK Lokomotiva Plzeň30:52+15:40
7Kateřina Anna HrabánkováNejdek Orienteering36:07+20:55
8Natálie HermannováMLOK Mariánské Lázně38:00+22:48
9Jana KolešováNejdek Orienteering44:10+28:58
 
Karolína PetyrkováNejdek Orienteeringdisk
 
 
 
D14 (12)1,7 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Simona HolíkováSKOB Ostrov16:110:00
2Adéla VlachováKometa Kralovice16:43+0:32
3Olga ZmarzlákováKometa Kralovice16:54+0:43
4Eva UrbánkováSKOB Ostrov17:36+1:25
5Kateřina KožíškováOK Lokomotiva Plzeň17:37+1:26
6Anna GelnerováKometa Kralovice17:39+1:28
7Šárka BeránkováKOS Slavia Plzeň18:39+2:28
8Klára KohoutkováKOB Baník Sokolov19:02+2:51
9Adéla FišarováKometa Kralovice19:26+3:15
10Karolína RoučkováKometa Kralovice25:27+9:16
11Tereza TřískováOK Lokomotiva Plzeň27:23+11:12
12Lucie KrálováKometa Kralovice37:01+20:50
 
 
 
D16 (4)2,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Marie BartošováMLOK Mariánské Lázně20:530:00
2Klára NejedláSKOB Ostrov26:11+5:18
3Veronika ZiebováNejdek Orienteering27:55+7:02
4Sára PeckoSKOB Ostrov34:26+13:33
 
 
 
D18 (1)2,0 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Klára MarešováNejdek Orienteering28:200:00
 
 
 
D21 (4)2,3 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Dagmar BiersakováKometa Kralovice23:090:00
2Monika ŽandováTJ Slovan Karlovy Vary25:39+2:30
3Marcela ŽandováTJ Slovan Karlovy Vary25:51+2:42
4Lenka HanákováKometa Kralovice27:30+4:21
 
 
 
D35 (9)2,0 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jitka DítkováTJ Slovan Karlovy Vary20:050:00
2Jana UrbánkováSKOB Ostrov20:57+0:52
3Hana FišákováMLOK Mariánské Lázně22:06+2:01
4Jana BohuslavováOK Lokomotiva Plzeň23:00+2:55
5Veronika PlackováMLOK Mariánské Lázně24:05+4:00
6Gabriela SavičováTJ Slovan Karlovy Vary25:06+5:01
7Jana KotáskováOK Rakovník25:55+5:50
8Lucie ŠitrováOK Lokomotiva Plzeň28:42+8:37
9Kamila LedererováOK Lokomotiva Plzeň29:34+9:29
 
 
 
D45 (5)2,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Marta HanákováKometa Kralovice25:430:00
2Radka JelínkováMLOK Mariánské Lázně32:15+6:32
3Hedvika MillionováKČT Aš40:43+15:00
 
Marie ŽandováTJ Slovan Karlovy Varydisk
Martina KamarytováMLOK Mariánské Láznědisk
 
 
 
D55 (3)1,6 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Stanislava OpavováMLOK Mariánské Lázně25:510:00
2Ivana MágrováTJ Lokomotiva Chomutov26:56+1:05
3Eva JanečkováOK Lokomotiva Plzeň39:35+13:44
 
 
 
H10 (15)1,2 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Tomas PlacekMLOK Mariánské Lázně12:410:00
2Lukáš ŠtěrbaTJ Slovan Karlovy Vary13:45+1:04
3Josef MaternaKOS Slavia Plzeň15:47+3:06
4Egon ParulaOK Lokomotiva Plzeň15:49+3:08
5Zdeněk BrabecKČT Aš16:02+3:21
6Šimon BeránekKOS Slavia Plzeň18:52+6:11
7Petr ChramostaKOS Slavia Plzeň20:12+7:31
8Vojtěch HoubaKometa Kralovice20:52+8:11
9Samuel ŠebianKometa Kralovice21:02+8:21
10Jan BejvančickýKometa Kralovice23:24+10:43
11Fanda BohuslavOK Lokomotiva Plzeň23:56+11:15
12Nikolas PlacekMLOK Mariánské Lázně48:33+35:52
 
Šimon ChalupaSKOB Ostrovdisk
Šimon ŠitraOK Lokomotiva Plzeňdisk
Michal PetrášekVolaryvzdal
 
 
 
H12 (15)1,5 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jakub DondaSKOB Ostrov12:060:00
2Štěpán VodrážkaKOS Slavia Plzeň13:42+1:36
3Mikuláš JanochMLOK Mariánské Lázně13:44+1:38
4Matěj BrabecKČT Aš14:10+2:04
5Jakub KrsKOS Slavia Plzeň15:41+3:35
6Jakub TurekTJ Slovan Karlovy Vary15:48+3:42
7Štěpán PávekNejdek Orienteering15:56+3:50
8Ondřej PetrušMLOK Mariánské Lázně16:26+4:20
9Oliver KuleSKOB Ostrov17:08+5:02
10Josef BejvančickýKometa Kralovice20:22+8:16
11Jiří NěmecOK Lokomotiva Plzeň21:21+9:15
12Lukáš TřískaOK Lokomotiva Plzeň21:28+9:22
13Libor HalíkKČT Aš25:22+13:16
14Martin PetrášekVolary26:04+13:58
15Adam PjenčákKČT Aš30:59+18:53
 
 
 
H14 (13)2,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1David NěmecOK Lokomotiva Plzeň14:410:00
2Jakub StehlíkOK Lokomotiva Plzeň14:43+0:02
3Filip MedunaSKOB Ostrov15:03+0:22
4Samuel JanochMLOK Mariánské Lázně15:49+1:08
5Ondřej SobotaKOS Slavia Plzeň18:42+4:01
6Jan PivecMLOK Mariánské Lázně20:33+5:52
7Robin AndělKOS Slavia Plzeň23:03+8:22
8Vojtěch MyslíkSKOB Ostrov23:15+8:34
9Filip KropáčKometa Kralovice23:34+8:53
10Matyáš JečmenSKOB Ostrov23:51+9:10
11Viktor HavlíčekKOB Baník Sokolov26:53+12:12
12Martin ŠoupaOK Lokomotiva Plzeň27:43+13:02
13Ondřej ŠustrOB Kašperské Hory30:04+15:23
 
 
 
H16 (9)2,4 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Ladislav ČepičkaOK Lokomotiva Plzeň17:050:00
2Ondřej KurzKOS Slavia Plzeň18:10+1:05
3Albert HavlíčekKOB Baník Sokolov18:18+1:13
4Jiří DondaSKOB Ostrov18:36+1:31
5Tomáš VendelbergerKČT Aš23:06+6:01
6Jan GrohmannKOS Slavia Plzeň24:09+7:04
7Břetislav MilotaMLOK Mariánské Lázně26:38+9:33
8Albert PavlásekOK Lokomotiva Plzeň29:33+12:28
9Tomáš KarliczekNejdek Orienteering37:28+20:23
 
 
 
H18 (3)2,3 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šimon KurzKOS Slavia Plzeň17:440:00
2Antonín ŠustrOB Kašperské Hory23:32+5:48
3František KováčMLOK Mariánské Lázně24:25+6:41
 
 
 
H21 (14)3,3 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šimon StehlíkOK Lokomotiva Plzeň21:410:00
2Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov22:38+0:57
3Petr StehlíkOK Lokomotiva Plzeň22:47+1:06
4Ondřej PovaKometa Kralovice22:58+1:17
5Vojtěch BartošMLOK Mariánské Lázně23:15+1:34
6Petr BukSKOB Roudnice nad Labem24:45+3:04
7Jindřich BukSKOB Roudnice nad Labem25:34+3:53
8Marek ŠulcKČT Aš30:45+9:04
9Jiří FrankKČT Aš31:58+10:17
10Radim KlusáčekOK Jiskra Nový Bor32:45+11:04
11Petr WeissarOK Lokomotiva Plzeň34:47+13:06
12Michal KamarytMLOK Mariánské Lázně35:13+13:32
13Adam VonášekOK Lokomotiva Plzeň37:52+16:11
 
Ondřej RosenbaumOK Rakovníkvzdal
 
 
 
H35 (18)2,3 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Petr PlacekMLOK Mariánské Lázně19:430:00
2Josef MilotaMLOK Mariánské Lázně19:49+0:06
3Jindřich KovářKČT Aš22:16+2:33
4Petr KožíšekOK Lokomotiva Plzeň22:33+2:50
5Václav BohuslavOK Lokomotiva Plzeň22:34+2:51
6Vladimír JečmenSKOB Ostrov22:44+3:01
7Marek PetrušMLOK Mariánské Lázně23:53+4:10
8Vladimír ŠitraOK Lokomotiva Plzeň24:08+4:25
9Petr ŠafránekOK Lokomotiva Plzeň24:34+4:51
10Ladislav NejedlýSKOB Ostrov25:11+5:28
11Jan TurekTJ Slovan Karlovy Vary25:23+5:40
12Jan DítkoTJ Slovan Karlovy Vary25:37+5:54
13Pavel DvořákOK Lokomotiva Plzeň25:39+5:56
14Pavel KřížUNITOP SKP Žďár nad Sázavou26:38+6:55
15Michal FialaOB Kašperské Hory28:31+8:48
16Karel CedrychTJ Sokol Troja30:17+10:34
17Jiří PávekNejdek Orienteering34:29+14:46
18Petr HoubaKometa Kralovice40:17+20:34
 
 
 
H45 (7)2,4 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Miloš KamarytMLOK Mariánské Lázně25:080:00
2Karel ŠoupaOK Lokomotiva Plzeň26:29+1:21
3Petr JiroušekOK Lokomotiva Plzeň27:20+2:12
4Roman MikešKOS Slavia Plzeň27:22+2:14
5Lumír UrbánekSKOB Ostrov27:23+2:15
6Jiří KropáčKometa Kralovice32:08+7:00
7Pavel ŠustrOB Kašperské Hory35:59+10:51
 
 
 
H55 (1)2,0 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jiří BlažekKOS Slavia Plzeň30:250:00
 
 
 
H65 (2)1,6 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zdeněk MágrTJ Lokomotiva Chomutov28:560:00
2Jan FišákMLOK Mariánské Lázně32:15+3:19
 
 
 
HD10F (1)2,4 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Eliška HoubováKometa Kralovice31:190:00
 
 
 
T1 (6)1,6 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Samuel WeissarOK Lokomotiva Plzeň22:020:00
2Viktorie AndělováKOS Slavia Plzeň37:41+15:39
3Silvie KropáčováKometa Kralovice38:16+16:14
4Viktor VlachKometa Kralovice56:54+34:52
5Viktor Černýneregistrován71:02+49:00
6Miriam Černáneregistrován71:10+49:08
 
 
 
T2 (5)1,7 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Martina GelnerováKometa Kralovice28:170:00
2Matěj Homolaneregistrován29:52+1:35
3Hana HoubováKometa Kralovice30:56+2:39
4Žofka Homolováneregistrován37:04+8:47
5Alexander MarešNejdek Orienteering59:27+31:10
 
 
 
T3 (7)2,5 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Eva KřenkováKOS Slavia Plzeň40:050:00
2Pavla Černáneregistrován42:45+2:40
3Jiří TřískaOK Lokomotiva Plzeň46:15+6:10
4Zuzka KožíškováOK Lokomotiva Plzeň49:41+9:36
5Milena BartošováOK Lokomotiva Plzeň57:00+16:55
 
Alžběta PopulováOK Lokomotiva Plzeňdisk
Lucie Tomáškováneregistrovánvzdal
 
 
 
TF (12)2,4 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Tobiáš ŠafránekOK Lokomotiva Plzeň26:210:00
2Mikuláš ŠafránekOK Lokomotiva Plzeň26:25+0:04
3Hejnová LídaKOS Slavia Plzeň28:09+1:48
4Jonáš RauchKOS Slavia Plzeň31:01+4:40
5Vojtěch BartošOK Lokomotiva Plzeň32:38+6:17
6Tobiáš RauchKOS Slavia Plzeň36:44+10:23
7Jan MilotaMLOK Mariánské Lázně39:54+13:33
8Aleš Krejčíneregistrován57:45+31:24
9Vít BouchalKOS Slavia Plzeň65:11+38:50
 
Zuzana Černáneregistrovándisk
Majda BartošováOK Lokomotiva Plzeňdisk
Šilhavý MatějOK Lokomotiva Plzeňdisk