SO - Mistrovství oblasti ve sprintune 10.4.2016 21:50
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10 (11)1,3 km12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kateřina KožíškováLPM0652OK Lokomotiva Plzeň12:000:00
2Eva UrbánkováONO0650SKOB Ostrov14:24+2:24
3Anna GelnerováKRL0653Kometa Kralovice19:27+7:27
4Marcela ČadkováKRL0654Kometa Kralovice21:18+9:18
5Denisa BodurkováKRL0752Kometa Kralovice23:13+11:13
6Petra HolíkováNEJ0651TJ Jiskra Nejdek24:39+12:39
7Adéla FišarováKRL0651Kometa Kralovice25:19+13:19
8Markéta GelnerováKRL0952Kometa Kralovice29:03+17:03
9Karolína RoučkováKRL0656Kometa Kralovice30:01+18:01
10Klára KohoutkováBSO0650KOB Baník Sokolov30:33+18:33
11Anna HajšmanováLPM0651OK Lokomotiva Plzeň40:47+28:47
 
 
 
D12 (11)1,3 km12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kamila RichtrováVPM0451KOS Slavia VŠ Plzeň10:110:00
2Laura KulováONO0552SKOB Ostrov10:34+0:23
3Veronika ZiebováNEJ0450TJ Jiskra Nejdek11:42+1:31
4Olga ZmarzlákováKRL0552Kometa Kralovice11:53+1:42
5Marie BartošováMLA0451MLOK Mariánské Lázně12:47+2:36
6Simona HolíkováNEJ0551TJ Jiskra Nejdek13:15+3:04
7Markéta DítkováSKV0451TJ Slovan Karlovy Vary13:19+3:08
8Adéla VlachováKRL0551Kometa Kralovice13:49+3:38
9Šárka BeránkováVPM0551KOS Slavia VŠ Plzeň16:38+6:27
10Marie KřížkováMAS0450KČT Aš17:44+7:33
 
Anežka ŠevčíkováONO0550SKOB Ostrovvzdal
 
 
 
D14 (8)1,4 km14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Lucie VítováBSO0250KOB Baník Sokolov9:490:00
2Eliška FišarováKRL0351Kometa Kralovice10:34+0:45
3Radka StaňkováVPM0452KOS Slavia VŠ Plzeň11:15+1:26
4Marie LillováBSO0351KOB Baník Sokolov11:45+1:56
5Klára MarešováNEJ0250TJ Jiskra Nejdek12:22+2:33
6Iva NádeníčkováNEJ0350TJ Jiskra Nejdek12:43+2:54
7Adéla PetříkováMAS0352KČT Aš13:50+4:01
 
Daniela KřížováMAS0250KČT Ašdisk
 
 
 
D16 (10)1,5 km15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kateřina ČernáMLA0251MLOK Mariánské Lázně9:580:00
2Regina TokárováNEJ0151TJ Jiskra Nejdek10:14+0:16
3Tereza ŠlechtováKRL0152Kometa Kralovice10:21+0:23
4Barbora LučanováMAS0051KČT Aš11:12+1:14
5Lenka MudrováKRL0052Kometa Kralovice11:27+1:29
6Dagmar BiersakováKRL0051Kometa Kralovice11:32+1:34
7Alexandra SvobodováVPM0051KOS Slavia VŠ Plzeň11:45+1:47
8Markéta StaňkováVPM0153KOS Slavia VŠ Plzeň11:48+1:50
9Pavla NádeníčkováNEJ0150TJ Jiskra Nejdek12:08+2:10
10Dana DleskováBSO0151KOB Baník Sokolov20:34+10:36
 
 
 
D18 (4)1,6 km11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Dorotka DoležalováVPM9950KOS Slavia VŠ Plzeň12:170:00
2Lenka HanákováKRL9951Kometa Kralovice12:20+0:03
3Tereza PelcováMAS9853KČT Aš14:36+2:19
4Alexandra MarešováNEJ9950TJ Jiskra Nejdek15:59+3:42
 
 
 
D21 (8)1,7 km15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Karolína ŠikováLPM9651OK Lokomotiva Plzeň11:300:00
2Oldřiška SedláčkováBOR8752OK Jiskra Nový Bor12:28+0:58
2Barbora ŠikováLPM9650OK Lokomotiva Plzeň12:28+0:58
4Magda HanákováKRL9651Kometa Kralovice13:20+1:50
5Tereza HoškováDOB8971KOB Dobruška14:28+2:58
6Barbora DoležalováVPM9252KOS Slavia VŠ Plzeň14:33+3:03
7Markéta PluháčkováMLA8750MLOK Mariánské Lázně15:34+4:04
8Lucie ŠilhaváLPM9451OK Lokomotiva Plzeň20:14+8:44
 
 
 
D35 (12)1,7 km14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jitka DítkovaSKV7752TJ Slovan Karlovy Vary12:060:00
2Hana FišákováMLA7750MLOK Mariánské Lázně12:58+0:52
3Kamila LedererováLPM7352OK Lokomotiva Plzeň14:18+2:12
4Petra ŠevčíkováONO7450SKOB Ostrov14:36+2:30
5Monika ČernáMLA7451MLOK Mariánské Lázně15:19+3:13
6Jana BohuslavováLPM7852OK Lokomotiva Plzeň15:38+3:32
7Gabriela SavičováSKV7952TJ Slovan Karlovy Vary15:47+3:41
8Iva PechováLPM6151OK Lokomotiva Plzeň16:29+4:23
9Jana BartošováMLA7051MLOK Mariánské Lázně17:09+5:03
10Jana KotáskováJES7451OK Rakovník18:17+6:11
11Hana ŠustrováKSH7755OB Kašperské Hory19:12+7:06
12Gábina HajšmanováLPM7351OK Lokomotiva Plzeň20:36+8:30
 
 
 
D45 (3)1,6 km11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Martina KamarytováMLA6651MLOK Mariánské Lázně15:280:00
1Monika LisáONO6750SKOB Ostrov15:280:00
3Eva JanečkováLPM6150OK Lokomotiva Plzeň17:03+1:35
 
 
 
D55 (3)1,4 km13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Stanislava OpavováMLA5451MLOK Mariánské Lázně13:290:00
2Šárka GabrielováONO5950SKOB Ostrov17:08+3:39
3Ivana MágrováLCV5550TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov19:58+6:29
 
 
 
H10 (6)1,3 km12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Mikuláš JanochMLA0700MLOK Mariánské Lázně10:530:00
2Petr BiersakKRL0701Kometa Kralovice13:22+2:29
3Jakub StehlíkLPM0700OK Lokomotiva Plzeň21:28+10:35
4Josef BejvančickýKRL0703Kometa Kralovice23:22+12:29
 
Karel VeseleňákBSO0601KOB Baník Sokolovvzdal
Michael ŠkrleKRL0702Kometa Kralovicevzdal
 
 
 
H12 (12)1,3 km12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Ondřej KurzVPM0503KOS Slavia VŠ Plzeň7:550:00
2Marek ŠtěrbaSKV0401TJ Slovan Karlovy Vary8:38+0:43
3Jonáš ČernýMLA0501MLOK Mariánské Lázně9:15+1:20
4Antonín SvobodaVPM0601KOS Slavia VŠ Plzeň10:32+2:37
5Jiří DondaONO0403SKOB Ostrov10:42+2:47
6Ondřej ŠustrKSH0501OB Kašperské Hory11:26+3:31
7Samuel JanochMLA0502MLOK Mariánské Lázně11:43+3:48
8Ondřej SobotaVPM0502KOS Slavia VŠ Plzeň12:38+4:43
9Ondřej SmaržikBSO0501KOB Baník Sokolov23:36+15:41
 
Jakub HasmanVPM0501KOS Slavia VŠ Plzeňdisk
Josef BohuslavLPM0401OK Lokomotiva Plzeňdisk
Michael HukONO0500SKOB Ostrovvzdal
 
 
 
H14 (20)1,5 km15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šimon KurzVPM0208KOS Slavia VŠ Plzeň9:190:00
2Lukáš RichtrVPM0204KOS Slavia VŠ Plzeň9:24+0:05
3Radim TokárNEJ0300TJ Jiskra Nejdek9:33+0:14
4Jan OncirkONO0301SKOB Ostrov9:47+0:28
5Vojtěch SvobodaVPM0207KOS Slavia VŠ Plzeň11:26+2:07
6Štěpán ŠestákMLA0302MLOK Mariánské Lázně11:39+2:20
7Ondřej KovářVPM0200VPM KOS Slavia VŠ Plzeň12:11+2:52
8Antonín ŠustrKSH0201OB Kašperské Hory13:18+3:59
9Vratislav PolívkaVPM0203KOS Slavia VŠ Plzeň13:22+4:03
10Zdeněk HejdukBSO0201KOB Baník Sokolov13:34+4:15
11Oldřich KohoutekBSO0301KOB Baník Sokolov13:53+4:34
12Petr LillBSO0203KOB Baník Sokolov14:14+4:55
13Břetislav MilotaMLA0300MLOK Mariánské Lázně14:38+5:19
14Josef KřížekMAS0201KČT Aš14:50+5:31
15Tomáš VendelbergerMAS0302KČT Aš17:19+8:00
16Adam ŠevčíkONO0300SKOB Ostrov17:49+8:30
17Ondřej NovákMLA0303MLOK Mariánské Lázně18:57+9:38
18Vojtěch BřečkaLPM0302OK Lokomotiva Plzeň21:00+11:41
 
Filip KřížekMAS0301KČT Ašdisk
Filip HolečekLPM0301LPM OK Lokomotiva Plzeňdisk
 
 
 
H16 (5)1,6 km11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Nick NewiakNEJ0101TJ Jiskra Nejdek10:140:00
2Jan ČernýMAS0100KČT Aš11:31+1:17
3Adam SolomkoBSO0002KOB Baník Sokolov11:33+1:19
4Jan HejdukBSO0001KOB Baník Sokolov12:59+2:45
5Ondřej RosenbaumJES0001OK Rakovník15:46+5:32
 
 
 
H18 (1)1,7 km15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
Jakub ZiebaNEJ9800TJ Jiskra Nejdekdisk
 
 
 
H21 (24)2,4 km14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Matěj KamenickýLPU9036OK Lokomotiva Pardubice11:140:00
2Jiří ValešLPM9502OK Lokomotiva Plzeň11:23+0:09
3František KolovskýLPM9202OK Lokomotiva Plzeň11:27+0:13
4Karel PilařBSO7801KOB Baník Sokolov12:13+0:59
5Radim HošekDOB8737KOB Dobruška12:58+1:44
6Petr StehlíkLPM7903OK Lokomotiva Plzeň13:16+2:02
7Karel RambousekBSO7907KOB Baník Sokolov13:24+2:10
8Petr SuchýLPM7820OK Lokomotiva Plzeň13:46+2:32
9Ondřej PovaKRL9304Kometa Kralovice13:49+2:35
10Jiří VištejnKRL9305Kometa Kralovice14:18+3:04
11Jan MacuraMLA9306MLOK Mariánské Lázně14:45+3:31
12Jakub ŠilhavýLPM8500OK Lokomotiva Plzeň14:46+3:32
13Tomáš PopuleLPM8803OK Lokomotiva Plzeň14:47+3:33
14Lukáš KneprBSO9401KOB Baník Sokolov15:00+3:46
15Martin PešekLPM9602OK Lokomotiva Plzeň15:10+3:56
16Robert MartinekVPM7700KOS Slavia VŠ Plzeň15:37+4:23
17Lukáš HegnerLPM8104OK Lokomotiva Plzeň15:45+4:31
18Jan HasmanVPM6901KOS Slavia VŠ Plzeň16:24+5:10
19Vojtěch GabrielONO8702SKOB Ostrov16:35+5:21
20Vít MacuraMLA9800MLA MLOK Mariánské Lázně18:24+7:10
21Libor SuchýLPM8003OK Lokomotiva Plzeň18:47+7:33
22Adam VonášekLPM9101OK Lokomotiva Plzeň19:19+8:05
23Michal KamarytMLA9205MLOK Mariánské Lázně20:54+9:40
24Ondřej ŠmejkalMLA8700MLOK Mariánské Lázně21:37+10:23
 
 
 
H35 (12)2,1 km15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Alexander MarešNEJ7300TJ Jiskra Nejdek15:500:00
2Josef MilotaMLA5801MLOK Mariánské Lázně15:53+0:03
3Václav BohuslavLPM7206OK Lokomotiva Plzeň17:34+1:44
4Josef NádeníčekNEJ7000TJ Jiskra Nejdek17:46+1:56
5Vladimír JečmenONO7900SKOB Ostrov18:27+2:37
6Jaroslav BodurkaKRL7301Kometa Kralovice19:24+3:34
7Pavel DvořákLPM7805OK Lokomotiva Plzeň19:59+4:09
8Filip KábrtBOR7901OK Jiskra Nový Bor22:41+6:51
 
Jaroslav KřenekVPM7502KOS Slavia VŠ Plzeňdisk
Jiří PávekNEJ7700TJ Jiskra Nejdekdisk
Jan RyjáčekLPM8004OK Lokomotiva Plzeňdisk
Filip KřížekMAS7800KČT Ašdisk
 
 
 
H45 (9)1,7 km14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Karel PilařMAS5501KČT Aš12:280:00
2Jindřich KovářMAS6800KČT Aš13:13+0:45
3Petr WeissarLPM7020OK Lokomotiva Plzeň13:52+1:24
4Miloš KamarytMLA6404MLOK Mariánské Lázně15:05+2:37
5Libor ČernýMLA6901MLOK Mariánské Lázně15:06+2:38
6Petr NovákMLA6700MLOK Mariánské Lázně15:10+2:42
7Petr Kopp58C6702Loko Liberec15:18+2:50
8Jiří ŠtěrbaSKV6401TJ Slovan Karlovy Vary17:42+5:14
9Vladimír SolomkoBSO7003KOB Baník Sokolov17:44+5:16
 
 
 
H55 (2)1,4 km13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jiří BlažekVPM5009KOS Slavia VŠ Plzeň13:170:00
2Jiří PechLPM5402OK Lokomotiva Plzeň17:03+3:46
 
 
 
H65 (6)1,4 km13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jaroslav JirásekDCH4701Radioelektronika Cheb12:070:00
2Jan FišákMLA4401MLOK Mariánské Lázně14:14+2:07
3Miloš FialaKSH4801OB Kašperské Hory17:09+5:02
4Dieter SchimmBSO4401KOB Baník Sokolov17:37+5:30
5Zdeněk MágrLCV5000TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov19:27+7:20
 
Václav BohuslavLPM4201OK Lokomotiva Plzeňdisk
 
 
 
HDR (17)1,2 km15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Robin AndělVPM0901KOS Slavia VŠ Plzeň15:400:00
2Filip ČernýNERxxxx16:01+0:21
3Lukáš ŠtěrbaSKV1001TJ Slovan Karlovy Vary16:53+1:13
4Viktorka AndělováVPM1100KOS Slavia VŠ Plzeň17:18+1:38
5Kryštof PíclVPM0800KOS Slavia VŠ Plzeň17:27+1:47
6Barbora VodrážkováVPM1050KOS Slavia VŠ Plzeň21:44+6:04
7a Fíďa Švamberko MájaOK Lokomotiva Plzeň22:42+7:02
8Pavlína VoráčováMAS0601KČT Aš22:56+7:16
9Markéta BeránkováVPM7452KOS Slavia VŠ Plzeň23:13+7:33
10Tereza StehlíkováLPM0951OK Lokomotiva Plzeň23:45+8:05
11Libor HalíkMAS0700KČT Aš24:00+8:20
12Vít ŠevčíkONO1100SKOB Ostrov24:10+8:30
13Lucie UrbánkováONO1150SKOB Ostrov24:53+9:13
14Veronika JečmenováONO0950SKOB Ostrov24:54+9:14
15Ivo KřížekMAS0801KČT Aš26:16+10:36
16Vilém KřížekMAS1000KČT Aš26:32+10:52
17Fanda BohuslavLPM0900OK Lokomotiva Plzeň33:28+17:48
 
 
 
LINIE (5)2,0 km11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Štěpán PávekNEJ0700TJ Jiskra Nejdek16:130:00
2Kateřina SobotováVPM0851KOS Slavia VŠ Plzeň20:54+4:41
3Hedvika BeránkováKOS Slavia VŠ Plzeň24:52+8:39
4Matěj BrabecMAS0701KČT Aš56:13+40:00
 
Štěpán VodrážkaVPM0802KOS Slavia VŠ Plzeňdisk
 
 
 
PŘÍCHOZÍ (1)1,4 km14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Daniel ŠevčíkONO0200SKOB Ostrov18:380:00