Mistrovství oblasti ve sprintu 2015pá 10.4.2015 0:52
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
18BSO KOB Baník Sokolov (14)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1216CBSO0450Jechová Anita232238
D1219CBSO0351Lillová Marie301433
D141BBSO0250Vítová Lucie232240
D148CBSO0151Dlesková Dana301432
D3522CBSO7250Hejduková Jana7873
H149CBSO0201Hejduk Zdeněk7875
H1414CBSO0102Prokop Ondřej301418
H1417CBSO0203Lill Petr8687
H1639BBSO0002Solomko Adam7895
H3531CBSO7000Käss Pavel8686
H3537CBSO7300Vít Daniel236998
HDR15CBSO0900Gregor Richard8688
LINIE0CBSO0601Veseleňák Karel232237
PŘÍCHOZÍ0BSO7003Solomko Vladimír8685
 
 
29DOB KOB Dobruška (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D2125CDOB7878Černíková Barbora681856
H2122CDOB8002Janda Martin920696
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (13)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D2117CEKP8461Mikanová Kateřina2061773
D2119CEKP8452Hanzlíčková Martina2053578
D2122CEKP8651Hausmannová Klára2067248
D2124CEKP8259Kalinová Markéta7201195
D2126CEKP8851Štembergová Lucie438648
H2113CEKP8606Mikan Albert2031357
H2116CEKP7414Ondráček Radim2045232
H2119CEKP9205Hlaváč Jaroslav2067975
H2121CEKP9304Svatoš Ondřej
H2124CEKP8211Kalina Miroslav7201206
H2128CEKP8608Štemberg Milan2067963
H2138CEKP8310Pidrman Milan2067264
H2140CEKP8806Domín Nikolas2078484
 
 
52JES KOS Jesenice (5)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D2115CJES8651Ottová Terezka301662
D3517CJES7451Kotásková Jana237528
H1637CJES0001Rosenbaum Ondřej237524
H3534CJES7001Bílý Milan8809
PŘÍCHOZÍ0CJES6750Jiráňová Irena8808
 
 
63KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. (1)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D4524CKNC6150Havlíčková Jindra52259
 
 
67KRL Kometa Kralovice (11)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1010CKRL0552Zmarzláková Olga232611
D127BKRL0351Fišarová Eliška
D143BKRL0152Šlechtová Tereza7090701
D1632AKRL0051Biersaková Dagmar7150100
D1635BKRL9951Hanáková Lenka7291299
D1638CKRL0052Mudrová Lenka
D204CKRL9655Lavičková Michaela2035163
H1029CKRL0701Biersak Petr232960
H2117CKRL9304Pova Ondřej207825
H3530CKRL7201Fišar Miroslav
LINIE5CKRL0752Bodurková Denisa232961
 
 
70KSH OOB TJ Kašperské Hory (4)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H1024CKSH0501Šustr Ondřej232270
H148CKSH0201Šustr Antonín416181
H4532CKSH7001Šustr Pavel8675
H6537CKSH4801Fiala Miloš8674
 
 
79LBE TJ Lokomotiva Beroun (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D2114CLBE9450Křivancová Zdeňka7200131
H2131CLBE9100Šimon Václav7200132
 
 
82LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (7)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D359CLCV7351Krausová Marcela253153
D3521CLCV7150Jandová Hana301423
D559CLCV5550Mágrová Ivana301720
D6514CLCV4750Brabcová Jindra232232
D6516CLCV4550Zenkerová Miluše301524
H4536CLCV7000Kozelka Jan301526
H6538CLCV5000Mágr Zdeněk301718
 
 
92LPM OK Lokomotiva Plzeň (36)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1814BLPM9850Kinkorová Tereza2082918
D203ALPM9651Šiková Karolína7201820
D205ALPM9650Šiková Barbora7201819
D2116CLPM9451Kuberková Lucie236985
D2123CLPM9452Chvalová Věra236994
D2127CLPM8051Winkler Hanna888631
D357CLPM7352Ledererová Kamila2042546
D3511CLPM7351Hajšmanová Gábina2070809
D3513CLPM7852Bohuslavová Jana236999
D3518LPM7857Šitrová Lucie2080976
D3520CLPM6151Pechová Iva2067245
D4529CLPM6850Šoupová Jana301705
D6517CLPM4850Bohuslavová Věra51480
H1025CLPM0500Šoupa Martin301717
H1031CLPM0501Stehlík Šimon2082911
H1232CLPM0300Weissar Samuel2082944
H1238CLPM0401Bohuslav Pepík8285
H205BLPM9602Pešek Martin7200329
H2115CLPM8500Šilhavý Jakub51151
H2125ALPM9502Valeš Jiří7201192
H2130CLPM9101Vonášek Adam361978
H2133CLPM8004Ryjáček Jan995826
H2135CLPM7820Suchý Petr995848
H2137CLPM9202Kolovský František887626
H2139CLPM8803Popule Tomáš236982
H2141CLPM7903Stehlík Petr2045235
H3538CLPM7206Bohuslav Václav7203340
H3541CLPM7504Černý Miroslav2081365
H3543CLPM7805Dvořák Pavel2042509
H4529CLPM7001Jiroušek Petr301721
H4533CLPM6900Šoupa Karel301709
H4535CLPM7020Weissar Petr2082913
H6536CLPM4201Bohuslav Václav51479
HDR15CLPM0900Bohuslav Fanda8856
LINIE1CLPM0651Hajšmanová Anna416320
LINIE3CLPM0700Stehlík Jakub
 
 
102ONO SKOB Ostrov (9)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1013CONO0650Urbánková Eva9200732
D3519CONO7450Ševčíková Petra49607
H1227CONO0402Vočeluk Daniel301494
H1229CONO0300Ševčík Adam1403425
H1231CONO0302Barda Tomáš301502
H1241BONO0301Oncirk Jan9101105
H3542CONO7200Ševčík Petr7201768
HDR15CONO1100Ševčík Vít301503
HDR15CONO1150Urbánková Lucie52181
 
 
107MAS KČT Aš (18)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1210CMAS0352Petříková Adéla4455
D1221CMAS0450Křížková Marie301516
D1410CMAS0250Křížová Daniela301510
D1637BMAS0051Lučanová Barbora301514
D1818CMAS9853Pelcová Tereza416189
D3515CMAS8050Křížková Jitka301508
H1234CMAS0301Křížek Filip301509
H1412CMAS0100Černý Jan301512
H1419CMAS0201Křížek Josef2026164
H203BMAS9600Frank Jiří301505
H2114CMAS6800Kovář Jindřich2026166
H2127CMAS9301Lhoták Luboš301506
H2134CMAS8200Redlich Tomáš9097
H3539CMAS7800Křížek Filip301726
H5542CMAS5200Chotětický Václav7886
LINIE2CMAS0801Křížek Ivo301728
LINIE4CMAS0800Mála Matyáš2026162
LINIE6CMAS1000Křížek Vilém301515
 
 
110MIL Tesil Milevsko (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H1027CMIL0500Samuel Marek
H3525CMIL7301Žižka Přemysl7857
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (25)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1011CMLA0551Postránská Adéla416174
D1215CMLA0450Kováčová Klaudie416178
D1217CMLA0451Bartošová Marie2073704
D145CMLA0151Horová Eliška7879
D1411BMLA0251Černá Kateřina2073702
D2118CMLA8750Pluháčková Markéta7201209
D355CMLA7450Postránská Radka301465
D358CMLA7750Fišáková Hana301474
D3514CMLA7051Bartošová Jana51494
D4521CMLA6551Tenglerová Helena232235
D4526CMLA5451Opavová Stanislava7884
H1030CMLA0502Janoch Samuel416180
H1033CMLA0501Černý Jonáš301443
H1230CMLA0301Dennison Jindřich
H1233CMLA0302Šesták Štěpán232234
H1237CMLA0300Milota Břetislav301438
H1240CMLA0303Novák Ondřej
H1421CMLA0201Kováč František2073705
H1635BMLA0101Bartoš Václav515060
H2132CMLA8801Kunc Petr7878
H3529CMLA6701Bartoš Luděk888609
H3536CMLA5801Milota Josef7880
H4537CMLA6901Černý Libor301466
H5545CMLA4401Fišák Jan7882
HDR15CMLA0900Postránský Adam
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (17)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1012CNEJ0551Holíková Simona232215
D129CNEJ0350Nádeníčková Iva2035733
D1213CNEJ0450Ziebová Veronika2056284
D144BNEJ0250Marešová Klára2067349
D149BNEJ0150Nádeníčková Pavla2056275
D1636ANEJ0151Tokárová Regina2035737
D1639BNEJ9950Marešová Alexandra2067348
D2121CNEJ8950Freyová Andrea995803
D6515NEJ4950Horáková Magdalena438623
H1228BNEJ0300Tokár Radim2049567
H1411CNEJ0100Dellinger Mikuláš2049569
H186BNEJ9800Zieba Jakub2067347
H3527CNEJ7300Mareš Alexander2067350
H3535CNEJ7000Nádeníček Josef232230
H4530CNEJ6300Frey Jaromír301411
H6534CNEJ4100Frey Jaromír49619
PŘÍCHOZÍ0CNEJ7550Holíková Ilona232205
 
 
123PGP SK Praga (5)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1212CPGP0451Haková Michaela2051549
D3516CPGP7651Haková Magda2051544
H2110APGP9809Bartoš Vojtěch2059738
H2123CPGP6501Kondrát Martin2067946
H2129CPGP8202Laciga Radek7003030
 
 
147SJI OK Jihlava (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H2126CSJI8309Jirků Roman301273
H2142CSJI8306Kadlec Jan2073707
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (11)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D126CSKV0451Dítková Markéta682652
D2128ASKV9752Kubínová Veronika7003008
D356CSKV7752Dítkova Jitka682676
D3510CSKV7952Savičová Gabriela51738
D4520CSKV6451Šplinarová Jana237532
D4522CSKV6751Kubínová Jana331089
D4527CSKV6551Žandová Marie236486
H1239CSKV0401Štěrba Marek9005143
H201CSKV9501Štros Jan2045233
H2120CSKV8101Badura Václav7200904
HDR15CSKV1001Štěrba Lukáš2045223
 
 
185UOL SK UP Olomouc (1)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H2111CUOL8805Špacír Jan500587
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (43)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D109CVPM0551Beránková Šárka9101182
D125CVPM0456Šauli Kateřina2060388
D128CVPM0350Kovářová Lucie347914
D1211BVPM0452Staňková Radka2035169
D1214CVPM0455Mikešová Julie434836
D1218BVPM0451Richtrová Kamila331467
D147CVPM0153Staňková Markéta2035165
D1634CVPM0051Svobodová Alexandra2042515
D1811BVPM9753Šafrhansová Lucie2060399
D1813BVPM9853Kroupová Eliška2031356
D1815BVPM9751Hlinovská Johana2035166
D1817BVPM9852Mikešová Adéla2042520
D1819BVPM9752Obytová Kateřina2042510
D2113CVPM8787Doležalová Vendula995858
D2120CVPM8494Lesová Markéta886266
D2129CVPM7352Hašková Eva515112
D3512CVPM7852Šauli Iva2060395
D3523CVPM7250Sobotová Jana1466
H1028CVPM0502Sobota Ondřej
H1032CVPM0501Hasman Jakub2042516
H1235CVPM0503Kurz Ondřej1400429
H147BVPM0208Kurz Šimon2058525
H1410BVPM0301Šauli Filip2060398
H1413BVPM0201Hasman Marek2042505
H1416AVPM0204Richtr Lukáš2042518
H1418CVPM0203Polívka Vratislav303936
H1420BVPM0200Kovář Ondřej347913
H1422CVPM0101Hašek Adam887604
H1633AVPM0002Hasman Ondřej2042514
H1641AVPM0001Hašek Jan2060400
H2112CVPM7700Martínek Robert301170
H2136CVPM8807Kamaryt Tomáš2042527
H3524CVPM8001Anděl Robert887623
H3526CVPM7200Kovář Vladimír7200583
H3528CVPM6902Hašek Ondřej995835
H3532CVPM6901Hasman Jan2060391
H3540CVPM7906Les Martin7200317
H4538CVPM5009Blažek Jiří253118
H5544CVPM4702Nykles Vladimír442856
HDR15VPM7452Beránek Šimon9129
HDR15CVPM0851Sobotová Kateřina
HDR15VPM0800Pícl Kryštof1494
HDR15CVPM5351Martínková Věra1464
 
 
41758C Loko Liberec (1)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
PŘÍCHOZÍ058C6702Kopp Petr1403411
 
 
1052DCH Radioelektronika Cheb (1)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H6535CDCH4701Jirásek Jaroslav7890
 
 
90001GER OLG Regensburg (30)DE
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1220Rosner Karlotta
D142Hertel Katrin1102002
D146Hertel Jasmin1020002
D1633Lehner Marei2034073
D1812Casanova Silvia231966
D1816Indola Linda2034080
D4523Janischowksy Petra650611
D4525Grifoni Milena1412968
D4528Spangenberg Birgit1710606
H1026Lehner Severin2034072
H1236Lang Luis1409466
H1415Lehner Benedikt2034074
H1634Schwarck Philipp1977623
H1636Eichenseher Vincent1999929
H1638Casanova Riccardo1515000
H1640Wartner Felix1212999
H184Lehner Quirin1690505
H187Janischowksy Lukas550297
H200Janischowksy Fabian8625190
H202Janischowksy Daniel9999922
H204Nürnberger Julian7101596
H206Lehner Korbinian9900799
H2118Kolehmainen Valtteri952804
H3533Rosner Richard1971128
H4531Schwarck Manfred1970408
H4534Janischowksy Klemens999444
H4539Casanova Valerio828828
H5543Schneuwly Stephan9110459
PŘÍCHOZÍ0Hertel Margit1964108
PŘÍCHOZÍ0Lehner Ulrike2034071