SO - Mistrovství oblasti ve sprintupá 8.4.2016 1:33
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
58CLoko Liberec (1)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H45Kopp Petr58C6702140341113
 
 
BOROK Jiskra Nový Bor (1)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D21Sedláčková OldřiškaBOR87525147318
 
 
BSOKOB Baník Sokolov (18)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Kohoutková KláraBSO0650868428
D14Lillová MarieBSO03513014332
D14Vítová LucieBSO025072600074
D16Dlesková DanaBSO015130143243
H10Veseleňák KarelBSO060123223744
H12Smaržik OndřejBSO0501445430
H14Hejduk ZdeněkBSO0201787514
H14Kohoutek OldřichBSO0301720498616
H14Lill PetrBSO0203868718
H16Hejduk JanBSO0001868341
H16Solomko AdamBSO0002789543
H21Knepr LukášBSO94012369878
H21Pilař KarelBSO7801787110
H21Rambousek KarelBSO7907787223
H45Käss PavelBSO7000868621
H45Solomko VladimírBSO700323224014
H65Schimm DieterBSO4401868943
HDRSmaržíková MarkétaBSO09502322390
 
 
DCHRadioelektronika Cheb (1)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H65Jirásek JaroslavDCH4701789045
 
 
DOBKOB Dobruška (2)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D21Hošková TerezaDOB8971999897113
H21Hošek RadimDOB8737999873720
 
 
JESOK Rakovník (2)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D35Kotásková JanaJES745123752835
H16Rosenbaum OndřejJES000123752446
 
 
KRLKometa Kralovice (21)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Gelnerová AnnaKRL065323261133
D10Čadková MarcelaKRL065441631831
D10Škodroňová VeronikaKRL06555147435
D10Bodurková DenisaKRL07525147529
D10Fišarová AdélaKRL0651201766727
D10Roučková KarolínaKRL065624
D10Gelnerová MarkétaKRL095225
D12Zmarzláková OlgaKRL055223261313
D12Vlachová AdélaKRL055141618611
D14Fišarová EliškaKRL03514163143
D16Biersaková DagmarKRL0051715010041
D16Mudrová LenkaKRL005239
D16Šlechtová TerezaKRL0152709070145
D18Hanáková LenkaKRL9951729129914
D21Hanáková MagdaKRL9651714019612
H10Biersak PetrKRL070123296041
H10Bejvančický JosefKRL07035147745
H10Škrle MichaelKRL070239
H21Pova OndřejKRL930420782512
H21Vištejn JiříKRL93052078399
H35Bodurka JaroslavKRL730143457634
 
 
KSHOB Kašperské Hory (4)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D35Šustrová HanaKSH775541618344
H12Šustr OndřejKSH0501208090520
H14Šustr AntonínKSH0201208090625
H65Fiala MilošKSH4801867437
 
 
LCVTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (2)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D55Mágrová IvanaLCV55503017203
H65Mágr ZdeněkLCV500030171839
 
 
LPMOK Lokomotiva Plzeň (34)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Kožíšková KateřinaLPM0652208294736
D10Hajšmanová AnnaLPM065141632032
D21Šilhavá LucieLPM945123698515
D21Šiková KarolínaLPM9651720182017
D21Chvalová VěraLPM945223699411
D21Šiková BarboraLPM9650720181919
D35Pechová IvaLPM6151206724541
D35Ledererová KamilaLPM7352204254639
D35Hajšmanová GábinaLPM7351207080932
D35Bohuslavová JanaLPM785223699936
D45Janečková EvaLPM61505237120
H10Stehlík JakubLPM070043
H12Bohuslav JosefLPM0401208291622
H14Břečka VojtěchLPM030215
H20Sova FrantišekLPM97023619203
H21Šilhavý JakubLPM85005115126
H21Valeš JiříLPM9502720119219
H21Suchý PetrLPM782099584821
H21Stehlík PetrLPM790320452351
H21Kolovský FrantišekLPM920288762613
H21Hegner LukášLPM810444634724
H21Pešek MartinLPM9602720032911
H21Suchý LiborLPM800330170317
H21Vonášek AdamLPM910136197815
H21Popule TomášLPM88032369827
H35Ryjáček JanLPM800499582635
H35Dvořák PavelLPM7805204250937
H35Bohuslav VáclavLPM7206720334032
H45Weissar PetrLPM7020208291318
H55Pech JiříLPM5402206725323
H65Bohuslav VáclavLPM42015147933
HDRBohuslav FandaLPM090082850
HDRStehlíková TerezaLPM09510
HDRMája a Fíďa Švamberko3017210
 
 
LPUOK Lokomotiva Pardubice (1)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H21Kamenický MatějLPU903655199025
 
 
MASKČT Aš (18)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D12Křížková MarieMAS04503015167
D14Křížová DanielaMAS02503015109
D14Petříková AdélaMAS035244557
D16Lučanová BarboraMAS005130151437
D18Pelcová TerezaMAS985341618916
H14Křížek JosefMAS0201202616430
H14Křížek FilipMAS030130150919
H14Vendelberger TomášMAS0302202616523
H16Černý JanMAS010030151244
H35Křížek FilipMAS780030172636
H45Pilař KarelMAS5501700302116
H45Kovář JindřichMAS6800202616612
HDRVoráčová PavlínaMAS060120876400
HDRHalík LiborMAS07002375480
HDRMála MatyášMAS080020261620
HDRKřížek IvoMAS08013017280
HDRKřížek VilémMAS10003015150
LINIEBrabec MatějMAS070120261619
 
 
MLAMLOK Mariánské Lázně (23)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D12Bartošová MarieMLA045120737046
D16Černá KateřinaMLA0251207370238
D21Pluháčková MarkétaMLA8750720120914
D35Bartošová JanaMLA70515149438
D35Fišáková HanaMLA775030147440
D35Černá MonikaMLA745133120342
D45Kamarytová MartinaMLA665123221021
D55Opavová StanislavaMLA545178845
H10Janoch MikulášMLA0700208557642
H12Janoch SamuelMLA050241618024
H12Černý JonášMLA050130144331
H14Milota BřetislavMLA030030143827
H14Šesták ŠtěpánMLA030223223417
H14Novák OndřejMLA0303207370121
H21Kunc PetrMLA8801787822
H21Šmejkal OndřejMLA87004161882
H21Kamaryt MichalMLA920523222714
H21Macura JanMLA930630147116
H35Milota JosefMLA5801788029
H45Černý LiborMLA690130146615
H45Kamaryt MilošMLA6404206794819
H45Novák PetrMLA6700207370317
H65Fišák JanMLA4401788241
 
 
NEJTJ Jiskra Nejdek (19)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Holíková PetraNEJ0651208771934
D12Ziebová VeronikaNEJ0450205628415
D12Holíková SimonaNEJ0551208770410
D14Marešová KláraNEJ025020673496
D14Nádeníčková IvaNEJ035020357338
D16Tokárová ReginaNEJ0151203573746
D16Nádeníčková PavlaNEJ0150205627542
D18Marešová AlexandraNEJ9950206734815
D35Marešová MarcelaNEJ745023220734
H14Tokár RadimNEJ0300204956713
H16Newiak NickNEJ010130142445
H16Vecko JanNEJ00022073671042
H18Zieba JakubNEJ980020673472
H35Mareš AlexanderNEJ730030141630
H35Nádeníček JosefNEJ700023223033
H35Holík JaromírNEJ750023222638
H35Pávek JiříNEJ770027
H65Frey JaromírNEJ41004961935
LINIEPávek ŠtěpánNEJ07008
 
 
ONOSKOB Ostrov (18)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Urbánková EvaONO0650920073230
D12Linhová LindaONO05513014935
D12Kulová LauraONO0552140042614
D12Ševčíková AnežkaONO0550521833
D12Dvořáková ŠtěpánkaONO04513015009
D35Ševčíková PetraONO74504960737
D45Lisá MonikaONO675068208522
D55Gabrielová ŠárkaONO595020856537
H12Donda JiříONO040330149926
H12Huk MichaelONO050023220129
H14Oncirk JanONO0301910110529
H14Ševčík AdamONO0300140342531
H21Gabriel VojtěchONO8702868018
H35Ječmen VladimírONO790030150428
HDRŠevčík VítONO11003015030
HDRUrbánková LucieONO1150521810
HDRJečmenová VeronikaONO095072028830
PŘÍCHOZÍŠevčík DanielONO020030149512
 
 
SKVTJ Slovan Karlovy Vary (6)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D12Dítková MarkétaSKV04516826524
D35Savičová GabrielaSKV79525173843
D35Dítkova JitkaSKV775268267645
H12Štěrba MarekSKV0401900514328
H45Štěrba JiříSKV640133149020
HDRŠtěrba LukášSKV100120452230
 
 
VPMKOS Slavia VŠ Plzeň (28)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D12Richtrová KamilaVPM045133146712
D12Beránková ŠárkaVPM055191011828
D14Staňková RadkaVPM045220351695
D16Svobodová AlexandraVPM0051204251540
D16Staňková MarkétaVPM0153203516544
D18Doležalová DorotkaVPM9950207566013
D21Doležalová BarboraVPM9252208562616
H12Kurz OndřejVPM0503140042925
H12Sobota OndřejVPM050223233723
H12Hasman JakubVPM0501204251627
H12Svoboda AntonínVPM060123235621
H14Spěváček VojtěchVPM0205209085320
H14Polívka VratislavVPM020330393632
H14Kurz ŠimonVPM0208208768322
H14Richtr LukášVPM0204204251824
H14Hasman MarekVPM0201204250528
H14Svoboda VojtěchVPM020788762826
H16Hlinovský OndřejVPM0102203516740
H21Hasman OndřejVPM0002204251427
H21Hasman JanVPM690120603916
H35Křenek JaroslavVPM750288761031
H55Blažek JiříVPM500925311821
HDRAnděl RobinVPM090185310
HDRVodrážková BarboraVPM105020603840
HDRPícl KryštofVPM08003619380
HDRBeránková MarkétaVPM745291290
LINIEVodrážka ŠtěpánVPM08024348147
LINIESobotová KateřinaVPM085143481510