SO - Mistrovství oblasti ve sprintupá 8.4.2016 1:33
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10 (12)1,3 km12 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Roučková KarolínaKometa KraloviceKRL065624
Gelnerová MarkétaKometa KraloviceKRL095225
Fišarová AdélaKometa KraloviceKRL0651201766727
Kohoutková KláraKOB Baník SokolovBSO0650868428
Bodurková DenisaKometa KraloviceKRL07525147529
Urbánková EvaSKOB OstrovONO0650920073230
Čadková MarcelaKometa KraloviceKRL065441631831
Hajšmanová AnnaOK Lokomotiva PlzeňLPM065141632032
Gelnerová AnnaKometa KraloviceKRL065323261133
Holíková PetraTJ Jiskra NejdekNEJ0651208771934
Škodroňová VeronikaKometa KraloviceKRL06555147435
Kožíšková KateřinaOK Lokomotiva PlzeňLPM0652208294736
 
 
D12 (15)1,3 km12 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant1
Vakant Vakant2
Ševčíková AnežkaSKOB OstrovONO0550521833
Dítková MarkétaTJ Slovan Karlovy VarySKV04516826524
Linhová LindaSKOB OstrovONO05513014935
Bartošová MarieMLOK Mariánské LázněMLA045120737046
Křížková MarieKČT AšMAS04503015167
Beránková ŠárkaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM055191011828
Dvořáková ŠtěpánkaSKOB OstrovONO04513015009
Holíková SimonaTJ Jiskra NejdekNEJ0551208770410
Vlachová AdélaKometa KraloviceKRL055141618611
Richtrová KamilaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM045133146712
Zmarzláková OlgaKometa KraloviceKRL055223261313
Kulová LauraSKOB OstrovONO0552140042614
Ziebová VeronikaTJ Jiskra NejdekNEJ0450205628415
 
 
D14 (10)1,4 km14 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant0
Vakant Vakant1
Lillová MarieKOB Baník SokolovBSO03513014332
Fišarová EliškaKometa KraloviceKRL03514163143
Vítová LucieKOB Baník SokolovBSO025072600074
Staňková RadkaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM045220351695
Marešová KláraTJ Jiskra NejdekNEJ025020673496
Petříková AdélaKČT AšMAS035244557
Nádeníčková IvaTJ Jiskra NejdekNEJ035020357338
Křížová DanielaKČT AšMAS02503015109
 
 
D16 (12)1,5 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant35
Vakant Vakant36
Lučanová BarboraKČT AšMAS005130151437
Černá KateřinaMLOK Mariánské LázněMLA0251207370238
Mudrová LenkaKometa KraloviceKRL005239
Svobodová AlexandraKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0051204251540
Biersaková DagmarKometa KraloviceKRL0051715010041
Nádeníčková PavlaTJ Jiskra NejdekNEJ0150205627542
Dlesková DanaKOB Baník SokolovBSO015130143243
Staňková MarkétaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0153203516544
Šlechtová TerezaKometa KraloviceKRL0152709070145
Tokárová ReginaTJ Jiskra NejdekNEJ0151203573746
 
 
D18 (5)1,6 km11 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant12
Doležalová DorotkaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM9950207566013
Hanáková LenkaKometa KraloviceKRL9951729129914
Marešová AlexandraTJ Jiskra NejdekNEJ9950206734815
Pelcová TerezaKČT AšMAS985341618916
 
 
D20 (1)1,7 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant5
 
 
D21 (12)1,7 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant8
Vakant Vakant9
Vakant Vakant10
Chvalová VěraOK Lokomotiva PlzeňLPM945223699411
Hanáková MagdaKometa KraloviceKRL9651714019612
Hošková TerezaKOB DobruškaDOB8971999897113
Pluháčková MarkétaMLOK Mariánské LázněMLA8750720120914
Šilhavá LucieOK Lokomotiva PlzeňLPM945123698515
Doležalová BarboraKOS Slavia VŠ PlzeňVPM9252208562616
Šiková KarolínaOK Lokomotiva PlzeňLPM9651720182017
Sedláčková OldřiškaOK Jiskra Nový BorBOR87525147318
Šiková BarboraOK Lokomotiva PlzeňLPM9650720181919
 
 
D35 (15)1,7 km14 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant31
Hajšmanová GábinaOK Lokomotiva PlzeňLPM7351207080932
Vakant Vakant33
Marešová MarcelaTJ Jiskra NejdekNEJ745023220734
Kotásková JanaOK RakovníkJES745123752835
Bohuslavová JanaOK Lokomotiva PlzeňLPM785223699936
Ševčíková PetraSKOB OstrovONO74504960737
Bartošová JanaMLOK Mariánské LázněMLA70515149438
Ledererová KamilaOK Lokomotiva PlzeňLPM7352204254639
Fišáková HanaMLOK Mariánské LázněMLA775030147440
Pechová IvaOK Lokomotiva PlzeňLPM6151206724541
Černá MonikaMLOK Mariánské LázněMLA745133120342
Savičová GabrielaTJ Slovan Karlovy VarySKV79525173843
Šustrová HanaOB Kašperské HoryKSH775541618344
Dítkova JitkaTJ Slovan Karlovy VarySKV775268267645
 
 
D45 (4)1,6 km11 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant19
Janečková EvaOK Lokomotiva PlzeňLPM61505237120
Kamarytová MartinaMLOK Mariánské LázněMLA665123221021
Lisá MonikaSKOB OstrovONO675068208522
 
 
D55 (4)1,4 km13 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant1
Mágrová IvanaTJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV55503017203
Opavová StanislavaMLOK Mariánské LázněMLA545178845
Gabrielová ŠárkaSKOB OstrovONO595020856537
 
 
D65 (1)1,4 km13 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant13
 
 
H10 (7)1,3 km12 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Škrle MichaelKometa KraloviceKRL070239
Vakant Vakant40
Biersak PetrKometa KraloviceKRL070123296041
Janoch MikulášMLOK Mariánské LázněMLA0700208557642
Stehlík JakubOK Lokomotiva PlzeňLPM070043
Veseleňák KarelKOB Baník SokolovBSO060123223744
Bejvančický JosefKometa KraloviceKRL07035147745
 
 
H12 (14)1,3 km12 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant18
Vakant Vakant19
Šustr OndřejOB Kašperské HoryKSH0501208090520
Svoboda AntonínKOS Slavia VŠ PlzeňVPM060123235621
Bohuslav JosefOK Lokomotiva PlzeňLPM0401208291622
Sobota OndřejKOS Slavia VŠ PlzeňVPM050223233723
Janoch SamuelMLOK Mariánské LázněMLA050241618024
Kurz OndřejKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0503140042925
Donda JiříSKOB OstrovONO040330149926
Hasman JakubKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0501204251627
Štěrba MarekTJ Slovan Karlovy VarySKV0401900514328
Huk MichaelSKOB OstrovONO050023220129
Smaržik OndřejKOB Baník SokolovBSO0501445430
Černý JonášMLOK Mariánské LázněMLA050130144331
 
 
H14 (22)1,5 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant11
Vakant Vakant12
Tokár RadimTJ Jiskra NejdekNEJ0300204956713
Hejduk ZdeněkKOB Baník SokolovBSO0201787514
Břečka VojtěchOK Lokomotiva PlzeňLPM030215
Kohoutek OldřichKOB Baník SokolovBSO0301720498616
Šesták ŠtěpánMLOK Mariánské LázněMLA030223223417
Lill PetrKOB Baník SokolovBSO0203868718
Křížek FilipKČT AšMAS030130150919
Spěváček VojtěchKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0205209085320
Novák OndřejMLOK Mariánské LázněMLA0303207370121
Kurz ŠimonKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0208208768322
Vendelberger TomášKČT AšMAS0302202616523
Richtr LukášKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0204204251824
Šustr AntonínOB Kašperské HoryKSH0201208090625
Svoboda VojtěchKOS Slavia VŠ PlzeňVPM020788762826
Milota BřetislavMLOK Mariánské LázněMLA030030143827
Hasman MarekKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0201204250528
Oncirk JanSKOB OstrovONO0301910110529
Křížek JosefKČT AšMAS0201202616430
Ševčík AdamSKOB OstrovONO0300140342531
Polívka VratislavKOS Slavia VŠ PlzeňVPM020330393632
 
 
H16 (9)1,6 km11 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant38
Vakant Vakant39
Hlinovský OndřejKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0102203516740
Hejduk JanKOB Baník SokolovBSO0001868341
Vecko JanTJ Jiskra NejdekNEJ00022073671042
Solomko AdamKOB Baník SokolovBSO0002789543
Černý JanKČT AšMAS010030151244
Newiak NickTJ Jiskra NejdekNEJ010130142445
Rosenbaum OndřejOK RakovníkJES000123752446
 
 
H18 (2)1,7 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant1
Zieba JakubTJ Jiskra NejdekNEJ980020673472
 
 
H20 (2)2,4 km14 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant2
Sova FrantišekOK Lokomotiva PlzeňLPM97023619203
 
 
H21 (27)2,4 km14 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Stehlík PetrOK Lokomotiva PlzeňLPM790320452351
Šmejkal OndřejMLOK Mariánské LázněMLA87004161882
Vakant Vakant3
Vakant Vakant4
Vakant Vakant5
Hasman JanKOS Slavia VŠ PlzeňVPM690120603916
Popule TomášOK Lokomotiva PlzeňLPM88032369827
Knepr LukášKOB Baník SokolovBSO94012369878
Vištejn JiříKometa KraloviceKRL93052078399
Pilař KarelKOB Baník SokolovBSO7801787110
Pešek MartinOK Lokomotiva PlzeňLPM9602720032911
Pova OndřejKometa KraloviceKRL930420782512
Kolovský FrantišekOK Lokomotiva PlzeňLPM920288762613
Kamaryt MichalMLOK Mariánské LázněMLA920523222714
Vonášek AdamOK Lokomotiva PlzeňLPM910136197815
Macura JanMLOK Mariánské LázněMLA930630147116
Suchý LiborOK Lokomotiva PlzeňLPM800330170317
Gabriel VojtěchSKOB OstrovONO8702868018
Valeš JiříOK Lokomotiva PlzeňLPM9502720119219
Hošek RadimKOB DobruškaDOB8737999873720
Suchý PetrOK Lokomotiva PlzeňLPM782099584821
Kunc PetrMLOK Mariánské LázněMLA8801787822
Rambousek KarelKOB Baník SokolovBSO7907787223
Hegner LukášOK Lokomotiva PlzeňLPM810444634724
Kamenický MatějOK Lokomotiva PardubiceLPU903655199025
Šilhavý JakubOK Lokomotiva PlzeňLPM85005115126
Hasman OndřejKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0002204251427
 
 
H35 (14)2,1 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant25
Vakant Vakant26
Pávek JiříTJ Jiskra NejdekNEJ770027
Ječmen VladimírSKOB OstrovONO790030150428
Milota JosefMLOK Mariánské LázněMLA5801788029
Mareš AlexanderTJ Jiskra NejdekNEJ730030141630
Křenek JaroslavKOS Slavia VŠ PlzeňVPM750288761031
Bohuslav VáclavOK Lokomotiva PlzeňLPM7206720334032
Nádeníček JosefTJ Jiskra NejdekNEJ700023223033
Bodurka JaroslavKometa KraloviceKRL730143457634
Ryjáček JanOK Lokomotiva PlzeňLPM800499582635
Křížek FilipKČT AšMAS780030172636
Dvořák PavelOK Lokomotiva PlzeňLPM7805204250937
Holík JaromírTJ Jiskra NejdekNEJ750023222638
 
 
H45 (12)1,7 km14 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant10
Vakant Vakant11
Kovář JindřichKČT AšMAS6800202616612
Kopp PetrLoko Liberec58C6702140341113
Solomko VladimírKOB Baník SokolovBSO700323224014
Černý LiborMLOK Mariánské LázněMLA690130146615
Pilař KarelKČT AšMAS5501700302116
Novák PetrMLOK Mariánské LázněMLA6700207370317
Weissar PetrOK Lokomotiva PlzeňLPM7020208291318
Kamaryt MilošMLOK Mariánské LázněMLA6404206794819
Štěrba JiříTJ Slovan Karlovy VarySKV640133149020
Käss PavelKOB Baník SokolovBSO7000868621
 
 
H55 (3)1,4 km13 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant19
Blažek JiříKOS Slavia VŠ PlzeňVPM500925311821
Pech JiříOK Lokomotiva PlzeňLPM5402206725323
 
 
H65 (9)1,4 km13 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant29
Vakant Vakant31
Bohuslav VáclavOK Lokomotiva PlzeňLPM42015147933
Frey JaromírTJ Jiskra NejdekNEJ41004961935
Fiala MilošOB Kašperské HoryKSH4801867437
Mágr ZdeněkTJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV500030171839
Fišák JanMLOK Mariánské LázněMLA4401788241
Schimm DieterKOB Baník SokolovBSO4401868943
Jirásek JaroslavRadioelektronika ChebDCH4701789045
 
 
HDR (29)1,2 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Pícl KryštofKOS Slavia VŠ PlzeňVPM08003619380
Beránková MarkétaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM745291290
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Vakant Vakant0
Mája a Fíďa ŠvamberkoOK Lokomotiva Plzeň3017210
Voráčová PavlínaKČT AšMAS060120876400
Halík LiborKČT AšMAS07002375480
Mála MatyášKČT AšMAS080020261620
Vodrážková BarboraKOS Slavia VŠ PlzeňVPM105020603840
Smaržíková MarkétaKOB Baník SokolovBSO09502322390
Anděl RobinKOS Slavia VŠ PlzeňVPM090185310
Štěrba LukášTJ Slovan Karlovy VarySKV100120452230
Bohuslav FandaOK Lokomotiva PlzeňLPM090082850
Ječmenová VeronikaSKOB OstrovONO095072028830
Stehlíková TerezaOK Lokomotiva PlzeňLPM09510
Urbánková LucieSKOB OstrovONO1150521810
Křížek IvoKČT AšMAS08013017280
Křížek VilémKČT AšMAS10003015150
Ševčík VítSKOB OstrovONO11003015030
 
 
LINIE (10)2,0 km11 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant1
Vakant Vakant2
Vakant Vakant3
Vakant Vakant4
Vakant Vakant5
Vakant Vakant6
Vodrážka ŠtěpánKOS Slavia VŠ PlzeňVPM08024348147
Pávek ŠtěpánTJ Jiskra NejdekNEJ07008
Brabec MatějKČT AšMAS070120261619
Sobotová KateřinaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM085143481510
 
 
PŘÍCHOZÍ (16)1,4 km14 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Ševčík DanielSKOB OstrovONO020030149512
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12
Vakant Vakant12