Mistrovství oblasti v nočním OBso 12.10.2019 22:50
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D14 (7)2,6 km 70 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Laura KulováSKOB Ostrov26:390:00
2Simona HolíkováSKOB Ostrov27:09+0:30
3Daniela MayerováOB Kašperské Hory30:36+3:57
4Šárka BeránkováKOS Slavia Plzeň33:09+6:30
5Kateřina KožíškováOK Lokomotiva Plzeň33:25+6:46
6Eva UrbánkováSKOB Ostrov34:35+7:56
7Klára KohoutkováKOB Baník Sokolov56:01+29:22
 
 
 
D16 (3)3,5 km 90 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Veronika ZiebováNejdek Orienteering45:370:00
2Klára NejedláSKOB Ostrov53:33+7:56
3Sára PeckoSKOB Ostrov61:52+16:15
 
 
 
D18 (1)4,3 km 100 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Klára MarešováNejdek Orienteering46:270:00
 
 
 
D21 (1)4,8 km 90 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
Monika ŽandováTJ Slovan Karlovy Varyvzdal
 
 
 
D35 (2)4,2 km 110 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Martina ŠafránkováOK Lokomotiva Plzeň93:240:00
 
Žaneta PivcováMLOK Mariánské Lázněnest.
 
 
 
D45 (2)3,7 km 95 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Markéta BeránkováKOS Slavia Plzeň42:390:00
2Monika LisáSKOB Ostrov58:00+15:21
 
 
 
H14 (12)4,1 km9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Filip MedunaSKOB Ostrov32:250:00
2David NěmecOK Lokomotiva Plzeň34:02+1:37
3Jakub DondaSKOB Ostrov39:55+7:30
4Ondřej SobotaKOS Slavia Plzeň46:32+14:07
5Matyáš JečmenSKOB Ostrov55:02+22:37
6Ondřej ŠustrOB Kašperské Hory55:43+23:18
7Viktor HavlíčekKOB Baník Sokolov58:57+26:32
8Vojtěch MyslíkSKOB Ostrov71:09+38:44
 
Jakub StehlíkOK Lokomotiva Plzeňdisk
Oliver KuleSKOB Ostrovdisk
Samuel JanochMLOK Mariánské Lázněvzdal
Jan PivecMLOK Mariánské Lázněnest.
 
 
 
H16 (8)5,7 km 140 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jiří DondaSKOB Ostrov35:090:00
2Šimon StehlíkOK Lokomotiva Plzeň39:33+4:24
3Ladislav ČepičkaOK Lokomotiva Plzeň39:41+4:32
4Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov46:25+11:16
5Albert HavlíčekKOB Baník Sokolov65:22+30:13
6Albert PavlásekOK Lokomotiva Plzeň69:25+34:16
7Tomáš KarliczekNejdek Orienteering89:28+54:19
8Tomáš VendelbergerKČT Aš94:12+59:03
 
 
 
H18 (2)6,2 km 160 m19 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Antonín ŠustrOB Kašperské Hory77:510:00
 
František KováčMLOK Mariánské Lázněnest.
 
 
 
H21 (3)8,4 km 200 m25 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Ondřej PovaKometa Kralovice64:570:00
2Petr StehlíkOK Lokomotiva Plzeň72:16+7:19
3Marek ŠulcKČT Aš80:43+15:46
 
 
 
H35 (6)7,5 km 180 m18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Václav BohuslavOK Lokomotiva Plzeň75:430:00
2Jaroslav KřenekKOS Slavia Plzeň87:50+12:07
3Jindřich KovářKČT Aš103:47+28:04
 
Ladislav NejedlýSKOB Ostrovdisk
msPavel BartovskýKOS Slavia Plzeň81:56+6:13
Lukáš PivecMLOK Mariánské Lázněnest.
 
 
 
H45 (2)5,7 km 140 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pavel KurfürstVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah52:210:00
 
Petr WeissarOK Lokomotiva Plzeňvzdal
 
 
 
H55 (1)4,3 km 100 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Milan ValešOK Lokomotiva Plzeň110:490:00
 
 
 
T1 (12)2,3 km 65 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1David RázekKOS Slavia Plzeň32:300:00
2Veronika JečmenováSKOB Ostrov43:32+11:02
3Kateřina SobotováKOS Slavia Plzeň45:46+13:16
4Lucie UrbánkováSKOB Ostrov46:48+14:18
5Jaroslav ZiebaNejdek Orienteering50:20+17:50
6Irena ValešováOK Lokomotiva Plzeň61:43+29:13
7Lucie Johanka FišákováMLOK Mariánské Lázně64:49+32:19
8Áron BursaOK Lokomotiva Plzeň88:06+55:36
 
Karolína PetýrkováNejdek Orienteeringvzdal
Jana KolešováNejdek Orienteeringvzdal
Kateřina HrabánkováNejdek Orienteeringvzdal
Šimon ChalupaSKOB Ostrovnest.
 
 
 
T2 (4)4,2 km 85 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Vladimír ŠitraOK Lokomotiva Plzeň54:380:00
2Pavel DvořákOK Lokomotiva Plzeň59:58+5:20
3Vladimír JečmenSKOB Ostrov67:56+13:18
 
Lucie ŠitrováOK Lokomotiva Plzeňnest.