4. závod OŽ klasická trať - Radyněpá 8.4.2016 1:32
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
3TXNeregistrovaní zavodníci (1)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H21Štěpán Jan3TX8700111
 
 
8XCNER - Neregistrovaní (10)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H21Michal Škop75
HDRLadislav Čepička
HDRAntonín Čepička
HDRPavla Černá
HDRMichelle Elis Škopová
HDROndřej Martínek
HDRVítek Martínek
HDRSnášelová Viktorie
HDRSnášel Jindřich
POÍCHOZÍSnášel Roman
 
 
BOROK Jiskra Nový Bor (1)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H35Kábrt Filip21
 
 
BSOKOB Baník Sokolov (20)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Kohoutková KláraBSO0650868458
D14Lillová MarieBSO035130143358
D14Vítová LucieBSO0250726000770
D16Dlesková DanaBSO015130143257
H10Veseleňák KarelBSO060123223755
H12Smaržik OndřejBSO05014454119
H14Hejduk ZdeněkBSO02017875111
H14Kohoutek OldřichBSO0301720498699
H14Lill PetrBSO02038687105
H16Hejduk JanBSO000186839
H16Solomko AdamBSO0002789515
H21Knepr LukášBSO9401236987127
H21Pilař KarelBSO7801787159
H21Rambousek KarelBSO79077872115
H45Käss PavelBSO7000868643
H45Solomko VladimírBSO700323224025
H65Schimm DieterBSO4401868991
HDRGregor OndřejBSO1200301430
HDRSmaržíková MarkétaBSO0950232239
LINIEGregor RichardBSO090030140571
 
 
DCHRadioelektronika Cheb (10)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D14Daňková DominikaDCH02588042100
D16Trpáková DanielaDCH0165209235351
D18Svatková CharlotaDCH9858807411
H14Svatek SamuelDCH02052090848108
H14Trpák JanDCH030923236293
H16Svatek DanielDCH0113209086818
H45Vlach MiroslavDCH610124681385
H45Čech PetrDCH6002681885127
H55Michalec JanDCH5701720736068
H65Jirásek JaroslavDCH4701789079
 
 
EKPVŠTJ Ekonom Praha (3)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D14Náměstková RadkaEKP035398184952
D16Náměstková DenisaEKP015498184448
D35Náměstková VeronikaEKP7351207848550
 
 
JESOK Rakovník (3)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D35Kotásková JanaJES745123752841
H16Rosenbaum OndřejJES000123752427
H65Otta PavelJES460130166673
 
 
KRLKometa Kralovice (17)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Gelnerová AnnaKRL065323261152
D10Čadková MarcelaKRL065441631876
D10Fišarová AdélaKRL0651201766764
D12Zmarzláková OlgaKRL055223261343
D12Vlachová AdélaKRL055141618655
D14Fišarová EliškaKRL035141631494
D16Biersaková DagmarKRL0051715010069
D16Mudrová LenkaKRL0052202070881
D18Hanáková LenkaKRL9951729129926
D21Hanáková MagdaKRL9651714019684
H10Biersak PetrKRL070123296049
H10Škrle MichaelKRL070223296179
H10Bejvančický JosefKRL07035147761
H35Sedláček TomášKRL64015147629
H35Fišar MiroslavKRL720141631941
LINIEBodurková DenisaKRL07525147568
POÍCHOZÍŠkrlová HanaKRL6951434576
 
 
KSHOB Kašperské Hory (9)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D35Šustrová HanaKSH775541618368
H12Šustr OndřejKSH05012080905116
H14Šustr AntonínKSH0201208090690
H14Mayer ŠimonKSH0202207847896
H45Mayer TomášKSH6900416184133
H55Janošík LubomírKSH5901208090944
H65Fiala MilošKSH4801867485
LINIEMayerová Daniela41618165
LINIEVolková Adéla867656
 
 
LCVTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (6)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D14Zierhutová MichaelaLCV025043863182
D35Krausová MarcelaLCV735125315347
D45Zierhutová MichaelaLCV715130152533
D55Mágrová IvanaLCV555030172013
D65Zenkerová MilušeLCV455030152442
H65Mágr ZdeněkLCV5000301718103
 
 
LPMOK Lokomotiva Plzeň (38)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Kožíšková KateřinaLPM0652208294770
D10Hajšmanová AnnaLPM065141632082
D21Šiková KarolínaLPM96517201820102
D21Chvalová VěraLPM9452236994114
D21Šiková BarboraLPM9650720181990
D21Kinkorová TerezaLPM98502082918126
D35Pechová IvaLPM6151206724556
D35Ledererová KamilaLPM7352204254665
D35Bohuslavová JanaLPM785223699926
D45Šoupová JanaLPM685030170536
D45Šilhavá JanaLPM59515115230
D45Vejvodová MirkaLPM5750201184642
D65Bohuslavová VěraLPM48505148048
H10Stehlík JakubLPM070085
H10Šlechta ViktorLPM0600208291467
H12Šoupa MartinLPM0500301717101
H12Bohuslav JosefLPM04012082916110
H21Šilhavý JakubLPM85005115147
H21Suchý PetrLPM782099584863
H21Stehlík PetrLPM79032045235131
H21Valeš JiříLPM9502720119271
H21Kolovský FrantišekLPM920288762687
H21Sova FrantišekLPM9702361920123
H21Hering JanLPM85047203334107
H21Pešek MartinLPM9602720032979
H21Brož JanLPM890355
H35Ryjáček JanLPM800499582633
H35Dvořák PavelLPM7805204250973
H35Bohuslav VáclavLPM7206720334057
H45Šoupa KarelLPM6900301709115
H45Weissar PetrLPM7020208291349
H55Pech JiříLPM5402206725350
H65Bohuslav VáclavLPM420151479109
H65Janeček EduardLPM510023261797
HDRBohuslav FandaLPM09008285
HDRJanečková EvaLPM6150236984
HDRMája a Fíďa Švamberko301721
LINIETříska LukášLPM0800208292062
 
 
LPUOK Lokomotiva Pardubice (1)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H21Kamenický MatějLPU903655199043
 
 
MASKČT Aš (21)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D12Křížková MarieMAS045030151640
D14Křížová DanielaMAS0250301510118
D14Petříková AdélaMAS0352445576
D16Lučanová BarboraMAS005130151475
D18Pelcová TerezaMAS985341618923
H14Křížek JosefMAS0201202616484
H14Křížek FilipMAS0301301509120
H14Vendelberger TomášMAS03022026165114
H16Černý JanMAS010030151224
H35Černý MarcelMAS720130150677
H35Křížek FilipMAS780030172617
H45Pilař KarelMAS5501700302167
H45Kovář JindřichMAS6800202616691
H55Chotětický VáclavMAS5200788647
H55Hájek JanMAS5401788562
HDRVoráčová PavlínaMAS06012087640
HDRHalík LiborMAS0700237548
HDRMála MatyášMAS08002026162
HDRKřížek IvoMAS0801301728
HDRKřížek VilémMAS1000301515
HDRBrabec MatějMAS07012026161
 
 
MILTesil Milevsko (3)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H12Samuel MarekMIL0500104
H35Pešta JiříMIL72014985853
H35Žižka PřemyslMIL7301785737
 
 
MLAMLOK Mariánské Lázně (27)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D12Bartošová MarieMLA0451207370434
D16Černá KateřinaMLA0251207370263
D21Pluháčková MarkétaMLA87507201209120
D35Bartošová JanaMLA70515149462
D35Fišáková HanaMLA775030147474
D35Černá MonikaMLA745133120332
D45Tenglerová HelenaMLA655123223512
D45Macurová JanaMLA665730148545
D45Šmejkalová KarlaMLA625641618724
D45Sklenářová JanaMLA625841617518
D45Kamarytová MartinaMLA66512322106
D55Opavová StanislavaMLA5451788422
H10Janoch MikulášMLA0700208557673
H12Janoch SamuelMLA0502416180107
H12Černý JonášMLA0501301443128
H14Milota BřetislavMLA0300301438102
H21Macura JanMLA9306301471103
H21Macura VítMLA980041617951
H21Šmejkal OndřejMLA870041618895
H35Milota JosefMLA580178809
H35Černý LiborMLA690130146681
H45Macura JaroslavMLA590330148661
H45Kamaryt MilošMLA6404206794873
H65Fišák JanMLA4401788267
H65Sklenář JanMLA420151611121
POÍCHOZÍBínová KathrinMLA6754416172
POÍCHOZÍBína PavelMLA6708232231
 
 
NEJTJ Jiskra Nejdek (20)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Holíková PetraNEJ0651208771994
D12Ziebová VeronikaNEJ0450205628452
D12Holíková SimonaNEJ0551208770428
D14Marešová KláraNEJ02502067349106
D14Nádeníčková IvaNEJ0350203573388
D16Tokárová ReginaNEJ0151203573772
D16Nádeníčková PavlaNEJ0150205627560
D18Marešová AlexandraNEJ9950206734817
D35Marešová MarcelaNEJ745023220738
D45Tokárová ReginaNEJ6950206796527
H14Tokár RadimNEJ03002049567126
H16Newiak NickNEJ010130142421
H16Vecko JanNEJ00022073671012
H18Zieba JakubNEJ9800206734714
H35Mareš AlexanderNEJ730030141625
H35Nádeníček JosefNEJ700023223061
H35Holík JaromírNEJ750023222669
H35Pávek JiříNEJ770013
H65Frey JaromírNEJ410049619115
LINIEPávek ŠtěpánNEJ070047
 
 
ONOSKOB Ostrov (24)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Urbánková EvaONO06509200732100
D12Linhová LindaONO055130149346
D12Ševčíková AnežkaONO05505218331
D12Kulová LauraONO0552140042637
D12Dvořáková ŠtěpánkaONO045130150061
D35Lisá MonikaONO675068208559
D35Ševčíková PetraONO74504960777
D35Ševčíková OlgaONO7650867835
D35Urbánková JanaONO78515218271
D45Huková ŠárkaONO685020833649
D55Gabrielová ŠárkaONO595020856534
H10Donda JakubONO070030149491
H12Donda JiříONO040330149995
H12Huk MichaelONO0500232201125
H14Oncirk JanONO03019101105132
H14Ševčík AdamONO0300140342587
H21Gabriel VojtěchONO8702868039
H35Ječmen VladimírONO790030150449
HDRŠevčík VítONO1100301503
HDRUrbánková LucieONO115052181
HDRJečmenová VeronikaONO09507202883
POÍCHOZÍLinhová RadkaONO7451301502
POÍCHOZÍŠevčík PetrONO72007201768
POÍCHOZÍŠevčík DanielONO0200301495
 
 
PZRUNITOP SKP Žďár nad Sázavou (1)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
H45Skryja BořivojPZR6106232492103
 
 
SKVTJ Slovan Karlovy Vary (19)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D10Vlašímská BáraSKV065168208988
D12Dítková MarkétaSKV045168265225
D21Kubínová RomanaSKV9452726002172
D35Savičová GabrielaSKV79525173880
D35Dítkova JitkaSKV775268267686
D35Bredlerová TerezaSKV7551720450244
D45Kubínová JanaSKV675133108921
D55Nováková SvatavaSKV5351205974825
D55Kubátová LenkaSKV555123754931
H12Štěrba MarekSKV04019005143131
H35Vlašímský RobertSKV7201720449045
H45Štěrba JiříSKV6401331490109
H45Hnyk MichalSKV60022075610121
H45Řehořek JarošSKV630123750931
H55Kubát JaroslavSKV52035113738
HDRŠtěrba LukášSKV10012045223
LINIEVlašímská KarolínaSKV085168269853
POÍCHOZÍKošina TobiášSKV05027204501
POÍCHOZÍBredlerová GabrielaSKV74517204509
 
 
SLPOOB Slavia Praha (4)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D35Chumová JanaSLP74515135420
H45Chum JaroslavSLP66015161319
HDRChumová AdélaSLP095051287
HDRChumová LadaSLP1250301528
 
 
TAPKOB TRETRA Praha (3)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D55Hejtmánková AlenaTAP54525364128
H45Fiala ZdeněkTAP550123217779
H55Hejtmánek VladimírTAP580268265153
 
 
VPMKOS Slavia VŠ Plzeň (40)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D12Polívková MagdaVPM055051507358
D12Richtrová KamilaVPM045133146749
D14Staňková RadkaVPM0452203516964
D16Staňková MarkétaVPM0153203516554
D18Kroupová EliškaVPM985320313568
D18Doležalová DorotkaVPM9950207566014
D18Mikešová AdélaVPM9852204252020
D21Hlinovská JohanaVPM9751203516696
D21Doležalová BarboraVPM92522085626108
D21Vodrážková KateřinaVPM79955325278
D21Šafrhansová LucieVPM9753206039966
D35Sobotová JanaVPM7250146689
D45Bouchalová ZdenaVPM57575237839
D45Martínková VěraVPM5351146415
D55Doležalová LiběnaVPM5950207566110
D65Jedličková JindraVPM4550149039
D65Beránková PavlaVPM435033065045
H12Kurz OndřejVPM05031400429122
H12Sobota OndřejVPM050223233798
H12Hasman JakubVPM05012042516113
H14Kurz ŠimonVPM02082087683123
H14Richtr LukášVPM02042042518117
H14Hasman MarekVPM02012042505129
H21Kamaryt TomášVPM8807204252791
H21Bouchal RadekVPM8549935799
H21Martínek RobertVPM7700301170119
H35Hasman JanVPM6901206039165
H45Mikeš RomanVPM7002205148255
H45Staněk RostislavVPM680188626097
H55Doležal JanVPM5701207566265
H55Blažek JiříVPM500925311835
HDRAnděl RobinVPM0901
HDRVodrážková BarboraVPM10502060384
HDRChramosta PetrVPM1001
HDRMikeš ŠimonVPM0808
HDRPícl KryštofVPM0800361938
HDRKřenek JanVPM1101887610
HDRMartínek Křenek330653
LINIEVodrážka ŠtěpánVPM080243481459
LINIESobotová KateřinaVPM085143481550
 
 
VSPUSK Praha (2)CZE
KategorieJménoId databázeČíslo čipuStart
D55Soukupová MichaelaVSP585023219019
H55Soukup VáclavVSP560023204541