4. závod OŽ klasická trať - Radyněpá 8.4.2016 1:33
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10 (11)1,6 km7 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant40
Vakant Vakant46
Gelnerová AnnaKometa KraloviceKRL065323261152
Kohoutková KláraKOB Baník SokolovBSO0650868458
Fišarová AdélaKometa KraloviceKRL0651201766764
Kožíšková KateřinaOK Lokomotiva PlzeňLPM0652208294770
Čadková MarcelaKometa KraloviceKRL065441631876
Hajšmanová AnnaOK Lokomotiva PlzeňLPM065141632082
Vlašímská BáraTJ Slovan Karlovy VarySKV065168208988
Holíková PetraTJ Jiskra NejdekNEJ0651208771994
Urbánková EvaSKOB OstrovONO06509200732100
 
 
D12 (15)2,2 km7 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant19
Vakant Vakant22
Dítková MarkétaTJ Slovan Karlovy VarySKV045168265225
Holíková SimonaTJ Jiskra NejdekNEJ0551208770428
Ševčíková AnežkaSKOB OstrovONO05505218331
Bartošová MarieMLOK Mariánské LázněMLA0451207370434
Kulová LauraSKOB OstrovONO0552140042637
Křížková MarieKČT AšMAS045030151640
Zmarzláková OlgaKometa KraloviceKRL055223261343
Linhová LindaSKOB OstrovONO055130149346
Richtrová KamilaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM045133146749
Ziebová VeronikaTJ Jiskra NejdekNEJ0450205628452
Vlachová AdélaKometa KraloviceKRL055141618655
Polívková MagdaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM055051507358
Dvořáková ŠtěpánkaSKOB OstrovONO045130150061
 
 
D14 (13)3,4 km9 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Náměstková RadkaVŠTJ Ekonom PrahaEKP035398184952
Lillová MarieKOB Baník SokolovBSO035130143358
Staňková RadkaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0452203516964
Vítová LucieKOB Baník SokolovBSO0250726000770
Petříková AdélaKČT AšMAS0352445576
Zierhutová MichaelaTJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV025043863182
Nádeníčková IvaTJ Jiskra NejdekNEJ0350203573388
Fišarová EliškaKometa KraloviceKRL035141631494
Daňková DominikaRadioelektronika ChebDCH02588042100
Marešová KláraTJ Jiskra NejdekNEJ02502067349106
Vakant Vakant112
Křížová DanielaKČT AšMAS0250301510118
Vakant Vakant124
 
 
D16 (12)4,6 km11 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Náměstková DenisaVŠTJ Ekonom PrahaEKP015498184448
Trpáková DanielaRadioelektronika ChebDCH0165209235351
Staňková MarkétaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM0153203516554
Dlesková DanaKOB Baník SokolovBSO015130143257
Nádeníčková PavlaTJ Jiskra NejdekNEJ0150205627560
Černá KateřinaMLOK Mariánské LázněMLA0251207370263
Vakant Vakant66
Biersaková DagmarKometa KraloviceKRL0051715010069
Tokárová ReginaTJ Jiskra NejdekNEJ0151203573772
Lučanová BarboraKČT AšMAS005130151475
Vakant Vakant78
Mudrová LenkaKometa KraloviceKRL0052202070881
 
 
D18 (9)5,8 km13 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant2
Vakant Vakant5
Kroupová EliškaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM985320313568
Svatková CharlotaRadioelektronika ChebDCH9858807411
Doležalová DorotkaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM9950207566014
Marešová AlexandraTJ Jiskra NejdekNEJ9950206734817
Mikešová AdélaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM9852204252020
Pelcová TerezaKČT AšMAS985341618923
Hanáková LenkaKometa KraloviceKRL9951729129926
 
 
D21 (14)7,8 km16 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant60
Šafrhansová LucieKOS Slavia VŠ PlzeňVPM9753206039966
Kubínová RomanaTJ Slovan Karlovy VarySKV9452726002172
Vodrážková KateřinaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM79955325278
Hanáková MagdaKometa KraloviceKRL9651714019684
Šiková BarboraOK Lokomotiva PlzeňLPM9650720181990
Hlinovská JohanaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM9751203516696
Šiková KarolínaOK Lokomotiva PlzeňLPM96517201820102
Doležalová BarboraKOS Slavia VŠ PlzeňVPM92522085626108
Chvalová VěraOK Lokomotiva PlzeňLPM9452236994114
Pluháčková MarkétaMLOK Mariánské LázněMLA87507201209120
Kinkorová TerezaOK Lokomotiva PlzeňLPM98502082918126
Vakant Vakant132
Vakant Vakant138
 
 
D35 (24)5,7 km14 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Chumová JanaOOB Slavia PrahaSLP74515135420
Vakant Vakant23
Bohuslavová JanaOK Lokomotiva PlzeňLPM785223699926
Vakant Vakant29
Černá MonikaMLOK Mariánské LázněMLA745133120332
Ševčíková OlgaSKOB OstrovONO7650867835
Marešová MarcelaTJ Jiskra NejdekNEJ745023220738
Kotásková JanaOK RakovníkJES745123752841
Bredlerová TerezaTJ Slovan Karlovy VarySKV7551720450244
Krausová MarcelaTJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV735125315347
Náměstková VeronikaVŠTJ Ekonom PrahaEKP7351207848550
Vakant Vakant53
Pechová IvaOK Lokomotiva PlzeňLPM6151206724556
Lisá MonikaSKOB OstrovONO675068208559
Bartošová JanaMLOK Mariánské LázněMLA70515149462
Ledererová KamilaOK Lokomotiva PlzeňLPM7352204254665
Šustrová HanaOB Kašperské HoryKSH775541618368
Urbánková JanaSKOB OstrovONO78515218271
Fišáková HanaMLOK Mariánské LázněMLA775030147474
Ševčíková PetraSKOB OstrovONO74504960777
Savičová GabrielaTJ Slovan Karlovy VarySKV79525173880
Vakant Vakant83
Dítkova JitkaTJ Slovan Karlovy VarySKV775268267686
Sobotová JanaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM7250146689
 
 
D45 (16)4,6 km11 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant0
Vakant Vakant3
Kamarytová MartinaMLOK Mariánské LázněMLA66512322106
Huková ŠárkaSKOB OstrovONO685020833649
Tenglerová HelenaMLOK Mariánské LázněMLA655123223512
Martínková VěraKOS Slavia VŠ PlzeňVPM5351146415
Sklenářová JanaMLOK Mariánské LázněMLA625841617518
Kubínová JanaTJ Slovan Karlovy VarySKV675133108921
Šmejkalová KarlaMLOK Mariánské LázněMLA625641618724
Tokárová ReginaTJ Jiskra NejdekNEJ6950206796527
Šilhavá JanaOK Lokomotiva PlzeňLPM59515115230
Zierhutová MichaelaTJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV715130152533
Šoupová JanaOK Lokomotiva PlzeňLPM685030170536
Bouchalová ZdenaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM57575237839
Vejvodová MirkaOK Lokomotiva PlzeňLPM5750201184642
Macurová JanaMLOK Mariánské LázněMLA665730148545
 
 
D55 (10)3,8 km10 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Gabrielová ŠárkaSKOB OstrovONO595020856534
Vakant Vakant7
Doležalová LiběnaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM5950207566110
Mágrová IvanaTJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV555030172013
Vakant Vakant16
Soukupová MichaelaUSK PrahaVSP585023219019
Opavová StanislavaMLOK Mariánské LázněMLA5451788422
Nováková SvatavaTJ Slovan Karlovy VarySKV5351205974825
Hejtmánková AlenaKOB TRETRA PrahaTAP54525364128
Kubátová LenkaTJ Slovan Karlovy VarySKV555123754931
 
 
D65 (5)2,3 km8 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant36
Jedličková JindraKOS Slavia VŠ PlzeňVPM4550149039
Zenkerová MilušeTJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV455030152442
Beránková PavlaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM435033065045
Bohuslavová VěraOK Lokomotiva PlzeňLPM48505148048
 
 
H10 (10)1,6 km7 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant37
Vakant Vakant43
Biersak PetrKometa KraloviceKRL070123296049
Veseleňák KarelKOB Baník SokolovBSO060123223755
Bejvančický JosefKometa KraloviceKRL07035147761
Šlechta ViktorOK Lokomotiva PlzeňLPM0600208291467
Janoch MikulášMLOK Mariánské LázněMLA0700208557673
Škrle MichaelKometa KraloviceKRL070223296179
Stehlík JakubOK Lokomotiva PlzeňLPM070085
Donda JakubSKOB OstrovONO070030149491
 
 
H12 (15)2,9 km10 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Donda JiříSKOB OstrovONO040330149995
Sobota OndřejKOS Slavia VŠ PlzeňVPM050223233798
Šoupa MartinOK Lokomotiva PlzeňLPM0500301717101
Samuel MarekTesil MilevskoMIL0500104
Janoch SamuelMLOK Mariánské LázněMLA0502416180107
Bohuslav JosefOK Lokomotiva PlzeňLPM04012082916110
Hasman JakubKOS Slavia VŠ PlzeňVPM05012042516113
Šustr OndřejOB Kašperské HoryKSH05012080905116
Smaržik OndřejKOB Baník SokolovBSO05014454119
Kurz OndřejKOS Slavia VŠ PlzeňVPM05031400429122
Huk MichaelSKOB OstrovONO0500232201125
Černý JonášMLOK Mariánské LázněMLA0501301443128
Štěrba MarekTJ Slovan Karlovy VarySKV04019005143131
Vakant Vakant134
Vakant Vakant137
 
 
H14 (20)4,6 km11 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Křížek JosefKČT AšMAS0201202616484
Ševčík AdamSKOB OstrovONO0300140342587
Šustr AntonínOB Kašperské HoryKSH0201208090690
Trpák JanRadioelektronika ChebDCH030923236293
Mayer ŠimonOB Kašperské HoryKSH0202207847896
Kohoutek OldřichKOB Baník SokolovBSO0301720498699
Milota BřetislavMLOK Mariánské LázněMLA0300301438102
Lill PetrKOB Baník SokolovBSO02038687105
Svatek SamuelRadioelektronika ChebDCH02052090848108
Hejduk ZdeněkKOB Baník SokolovBSO02017875111
Vendelberger TomášKČT AšMAS03022026165114
Richtr LukášKOS Slavia VŠ PlzeňVPM02042042518117
Křížek FilipKČT AšMAS0301301509120
Kurz ŠimonKOS Slavia VŠ PlzeňVPM02082087683123
Tokár RadimTJ Jiskra NejdekNEJ03002049567126
Hasman MarekKOS Slavia VŠ PlzeňVPM02012042505129
Oncirk JanSKOB OstrovONO03019101105132
Vakant Vakant135
Vakant Vakant138
Vakant Vakant141
 
 
H16 (10)6,4 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant0
Vakant Vakant3
Vakant Vakant6
Hejduk JanKOB Baník SokolovBSO000186839
Vecko JanTJ Jiskra NejdekNEJ00022073671012
Solomko AdamKOB Baník SokolovBSO0002789515
Svatek DanielRadioelektronika ChebDCH0113209086818
Newiak NickTJ Jiskra NejdekNEJ010130142421
Černý JanKČT AšMAS010030151224
Rosenbaum OndřejOK RakovníkJES000123752427
 
 
H18 (3)9,2 km 0 m20 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant2
Vakant Vakant8
Zieba JakubTJ Jiskra NejdekNEJ9800206734714
 
 
H21 (25)11,4 km24 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Gabriel VojtěchSKOB OstrovONO8702868039
Kamenický MatějOK Lokomotiva PardubiceLPU903655199043
Šilhavý JakubOK Lokomotiva PlzeňLPM85005115147
Macura VítMLOK Mariánské LázněMLA980041617951
Brož JanOK Lokomotiva PlzeňLPM890355
Pilař KarelKOB Baník SokolovBSO7801787159
Suchý PetrOK Lokomotiva PlzeňLPM782099584863
Vakant Vakant67
Valeš JiříOK Lokomotiva PlzeňLPM9502720119271
Michal ŠkopNER - Neregistrovaní75
Pešek MartinOK Lokomotiva PlzeňLPM9602720032979
Vakant Vakant83
Kolovský FrantišekOK Lokomotiva PlzeňLPM920288762687
Kamaryt TomášKOS Slavia VŠ PlzeňVPM8807204252791
Šmejkal OndřejMLOK Mariánské LázněMLA870041618895
Bouchal RadekKOS Slavia VŠ PlzeňVPM8549935799
Macura JanMLOK Mariánské LázněMLA9306301471103
Hering JanOK Lokomotiva PlzeňLPM85047203334107
Štěpán JanNeregistrovaní zavodníci3TX8700111
Rambousek KarelKOB Baník SokolovBSO79077872115
Martínek RobertKOS Slavia VŠ PlzeňVPM7700301170119
Sova FrantišekOK Lokomotiva PlzeňLPM9702361920123
Knepr LukášKOB Baník SokolovBSO9401236987127
Stehlík PetrOK Lokomotiva PlzeňLPM79032045235131
Vakant Vakant135
 
 
H35 (23)9,2 km 0 m20 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant5
Milota JosefMLOK Mariánské LázněMLA580178809
Pávek JiříTJ Jiskra NejdekNEJ770013
Křížek FilipKČT AšMAS780030172617
Kábrt FilipOK Jiskra Nový Bor21
Mareš AlexanderTJ Jiskra NejdekNEJ730030141625
Sedláček TomášKometa KraloviceKRL64015147629
Ryjáček JanOK Lokomotiva PlzeňLPM800499582633
Žižka PřemyslTesil MilevskoMIL7301785737
Fišar MiroslavKometa KraloviceKRL720141631941
Vlašímský RobertTJ Slovan Karlovy VarySKV7201720449045
Ječmen VladimírSKOB OstrovONO790030150449
Pešta JiříTesil MilevskoMIL72014985853
Bohuslav VáclavOK Lokomotiva PlzeňLPM7206720334057
Nádeníček JosefTJ Jiskra NejdekNEJ700023223061
Hasman JanKOS Slavia VŠ PlzeňVPM6901206039165
Holík JaromírTJ Jiskra NejdekNEJ750023222669
Dvořák PavelOK Lokomotiva PlzeňLPM7805204250973
Černý MarcelKČT AšMAS720130150677
Černý LiborMLOK Mariánské LázněMLA690130146681
Vakant Vakant85
Vakant Vakant89
Vakant Vakant93
 
 
H45 (21)6,4 km15 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Chum JaroslavOOB Slavia PrahaSLP66015161319
Solomko VladimírKOB Baník SokolovBSO700323224025
Řehořek JarošTJ Slovan Karlovy VarySKV630123750931
Vakant Vakant37
Käss PavelKOB Baník SokolovBSO7000868643
Weissar PetrOK Lokomotiva PlzeňLPM7020208291349
Mikeš RomanKOS Slavia VŠ PlzeňVPM7002205148255
Macura JaroslavMLOK Mariánské LázněMLA590330148661
Pilař KarelKČT AšMAS5501700302167
Kamaryt MilošMLOK Mariánské LázněMLA6404206794873
Fiala ZdeněkKOB TRETRA PrahaTAP550123217779
Vlach MiroslavRadioelektronika ChebDCH610124681385
Kovář JindřichKČT AšMAS6800202616691
Staněk RostislavKOS Slavia VŠ PlzeňVPM680188626097
Skryja BořivojUNITOP SKP Žďár nad SázavouPZR6106232492103
Štěrba JiříTJ Slovan Karlovy VarySKV6401331490109
Šoupa KarelOK Lokomotiva PlzeňLPM6900301709115
Hnyk MichalTJ Slovan Karlovy VarySKV60022075610121
Čech PetrRadioelektronika ChebDCH6002681885127
Mayer TomášOB Kašperské HoryKSH6900416184133
Vakant Vakant139
 
 
H55 (12)5,8 km13 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Blažek JiříKOS Slavia VŠ PlzeňVPM500925311835
Kubát JaroslavTJ Slovan Karlovy VarySKV52035113738
Soukup VáclavUSK PrahaVSP560023204541
Janošík LubomírOB Kašperské HoryKSH5901208090944
Chotětický VáclavKČT AšMAS5200788647
Pech JiříOK Lokomotiva PlzeňLPM5402206725350
Hejtmánek VladimírKOB TRETRA PrahaTAP580268265153
Vakant Vakant56
Vakant Vakant59
Hájek JanKČT AšMAS5401788562
Doležal JanKOS Slavia VŠ PlzeňVPM5701207566265
Michalec JanRadioelektronika ChebDCH5701720736068
 
 
H65 (12)3,8 km10 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant55
Vakant Vakant61
Fišák JanMLOK Mariánské LázněMLA4401788267
Otta PavelOK RakovníkJES460130166673
Jirásek JaroslavRadioelektronika ChebDCH4701789079
Fiala MilošOB Kašperské HoryKSH4801867485
Schimm DieterKOB Baník SokolovBSO4401868991
Janeček EduardOK Lokomotiva PlzeňLPM510023261797
Mágr ZdeněkTJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV5000301718103
Bohuslav VáclavOK Lokomotiva PlzeňLPM420151479109
Frey JaromírTJ Jiskra NejdekNEJ410049619115
Sklenář JanMLOK Mariánské LázněMLA420151611121
 
 
LINIE (19)1,9 km7 K
JménoOddílId databázeČíslo čipuStart
Vakant Vakant26
Vakant Vakant29
Vakant Vakant32
Vakant Vakant35
Vakant Vakant38
Vakant Vakant41
Vakant Vakant44
Pávek ŠtěpánTJ Jiskra NejdekNEJ070047
Sobotová KateřinaKOS Slavia VŠ PlzeňVPM085143481550
Vlašímská KarolínaTJ Slovan Karlovy VarySKV085168269853
Volková AdélaOB Kašperské Hory867656
Vodrážka ŠtěpánKOS Slavia VŠ PlzeňVPM080243481459
Tříska LukášOK Lokomotiva PlzeňLPM0800208292062
Mayerová DanielaOB Kašperské Hory41618165
Bodurková DenisaKometa KraloviceKRL07525147568
Gregor RichardKOB Baník SokolovBSO090030140571
Vakant Vakant74
Vakant Vakant77
Vakant Vakant80