4. zavod OZ klasicka traťt - Radynene 10.4.2016 22:12
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10 (9)1,6 km7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kateřina KožíškováLPM0652OK Lokomotiva Plzeň24:120:00
2Eva UrbánkováONO0650SKOB Ostrov24:23+0:11
3Anna GelnerováKRL0653Kometa Kralovice24:56+0:44
4Bára VlašímskáSKV0651TJ Slovan Karlovy Vary27:21+3:09
5Klára KohoutkováBSO0650KOB Baník Sokolov29:09+4:57
6Petra HolíkováNEJ0651TJ Jiskra Nejdek31:57+7:45
7Marcela ČadkováKRL0654Kometa Kralovice35:43+11:31
8Markéta GelnerováKRL0952Kometa Kralovice51:58+27:46
9Anna HajšmanováLPM0651OK Lokomotiva Plzeň53:26+29:14
 
 
 
D12 (11)2,2 km7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Marie BartošováMLA0451MLOK Mariánské Lázně24:100:00
2Veronika ZiebováNEJ0450TJ Jiskra Nejdek26:21+2:11
3Markéta DítkováSKV0451TJ Slovan Karlovy Vary30:03+5:53
4Simona HolíkováNEJ0551TJ Jiskra Nejdek30:10+6:00
5Laura KulováONO0552SKOB Ostrov31:15+7:05
6Anna NovákováSKV0452SKV TJ Slovan Karlovy Vary33:05+8:55
7Olga ZmarzlákováKRL0552Kometa Kralovice36:33+12:23
8Linda LinhováONO0551SKOB Ostrov58:24+34:14
9Marie KřížkováMAS0450KČT Aš67:16+43:06
10Adéla VlachováKRL0551Kometa Kralovice70:49+46:39
 
Magda PolívkováVPM0550KOS Slavia VŠ Plzeňdisk
 
 
 
D14 (12)3,4 km9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kamila RichtrováVPM0451VPM KOS Slavia VŠ Plzeň31:520:00
2Lucie VítováBSO0250KOB Baník Sokolov36:18+4:26
3Eliška FišarováKRL0351Kometa Kralovice37:52+6:00
4Klára MarešováNEJ0250TJ Jiskra Nejdek39:26+7:34
5Iva NádeníčkováNEJ0350TJ Jiskra Nejdek39:32+7:40
6Radka StaňkováVPM0452KOS Slavia VŠ Plzeň42:55+11:03
7Daniela KřížováMAS0250KČT Aš47:40+15:48
8Adéla PetříkováMAS0352KČT Aš48:24+16:32
9Marie LillováBSO0351KOB Baník Sokolov48:55+17:03
10Lucie KovářováVPM0350VPM KOS Slavia VŠ Plzeň49:56+18:04
11Michaela ZierhutováLCV0250TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov73:02+41:10
 
Dominika DaňkováDCH0258Radioelektronika Chebdisk
 
 
 
D16 (11)4,6 km11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Regina TokárováNEJ0151TJ Jiskra Nejdek41:080:00
2Pavla NádeníčkováNEJ0150TJ Jiskra Nejdek46:52+5:44
3Dagmar BiersakováKRL0051Kometa Kralovice47:07+5:59
4Kateřina ČernáMLA0251MLOK Mariánské Lázně47:28+6:20
5Lenka MudrováKRL0052Kometa Kralovice55:25+14:17
6Daniela TrpákováDCH0165Radioelektronika Cheb56:59+15:51
7Markéta StaňkováVPM0153KOS Slavia VŠ Plzeň58:41+17:33
8Barbora LučanováMAS0051KČT Aš62:06+20:58
9Kateřina KrásnáVPM0051KOS Slavia VŠ Plzeň76:55+35:47
10Dana DleskováBSO0151KOB Baník Sokolov83:18+42:10
11Denisa NáměstkováEKP0154VŠTJ Ekonom Praha89:47+48:39
 
 
 
D18 (6)5,8 km13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Dorotka DoležalováVPM9950KOS Slavia VŠ Plzeň69:110:00
2Tereza PelcováMAS9853KČT Aš76:06+6:55
3Adéla MikešováVPM9852KOS Slavia VŠ Plzeň76:37+7:26
4Charlota SvatkováDCH9858Radioelektronika Cheb108:39+39:28
 
Eliška KroupováVPM9853KOS Slavia VŠ Plzeňvzdal
msAneta DaikaNERxxxNER - Neregistrovaní105:15+36:04
 
 
 
D21 (10)7,8 km16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Karolína ŠikováLPM9651OK Lokomotiva Plzeň63:220:00
2Barbora ŠikováLPM9650OK Lokomotiva Plzeň68:24+5:02
3Magda HanákováKRL9651Kometa Kralovice69:25+6:03
4Tereza KinkorováLPM9850OK Lokomotiva Plzeň73:35+10:13
5Romana KubínováSKV9452TJ Slovan Karlovy Vary84:00+20:38
6Kateřina ObytováVPM9752KOS Slavia VŠ Plzeň87:06+23:44
7Lucie ŠafrhansováVPM9753KOS Slavia VŠ Plzeň94:50+31:28
8Markéta PluháčkováMLA8750MLOK Mariánské Lázně101:46+38:24
9Barbora DoležalováVPM9252KOS Slavia VŠ Plzeň107:16+43:54
10Johana HlinovskáVPM9751KOS Slavia VŠ Plzeň113:08+49:46
 
 
 
D35 (20)5,7 km14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hana FišákováMLA7750MLOK Mariánské Lázně62:010:00
2Petra ŠevčíkováONO7450SKOB Ostrov62:53+0:52
3Jana SobotováVPM7250KOS Slavia VŠ Plzeň62:59+0:58
4Jana BartošováMLA7051MLOK Mariánské Lázně65:17+3:16
5Jana UrbánkováONO7851SKOB Ostrov66:52+4:51
6Monika LisáONO6750SKOB Ostrov69:33+7:32
7Gabriela SavičováSKV7952TJ Slovan Karlovy Vary72:11+10:10
8Veronika NáměstkováEKP7351VŠTJ Ekonom Praha72:46+10:45
9Kamila LedererováLPM7352OK Lokomotiva Plzeň72:51+10:50
10Iva PechováLPM6151OK Lokomotiva Plzeň75:27+13:26
11Jana KotáskováJES7451OK Rakovník79:28+17:27
12Tereza BredlerováSKV7551TJ Slovan Karlovy Vary83:49+21:48
13Jitka DítkovaSKV7752TJ Slovan Karlovy Vary84:40+22:39
14Lucie RichtrováVPM7451KOS Slavia VŠ Plzeň85:02+23:01
15Jana BohuslavováLPM7852OK Lokomotiva Plzeň87:04+25:03
16Monika ČernáMLA7451MLOK Mariánské Lázně87:46+25:45
17Marcela KrausováLCV7351TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov89:36+27:35
18Marcela MarešováNEJ7450TJ Jiskra Nejdek101:37+39:36
19Hana ŠustrováKSH7755OB Kašperské Hory112:29+50:28
 
Olga ŠevčíkováONO7650SKOB Ostrovdisk
 
 
 
D45 (14)4,6 km11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Zdena BouchalováVPM5757KOS Slavia VŠ Plzeň63:000:00
2Jana ŠilhaváLPM5951OK Lokomotiva Plzeň64:35+1:35
3Jana KubínováSKV6751TJ Slovan Karlovy Vary65:16+2:16
4Jana ŠoupováLPM6850OK Lokomotiva Plzeň65:33+2:33
5Věra MartínkováVPM5351KOS Slavia VŠ Plzeň69:10+6:10
6Jana SklenářováMLA6258MLOK Mariánské Lázně69:22+6:22
7Helena TenglerováMLA6551MLOK Mariánské Lázně72:38+9:38
8Regina TokárováNEJ6950TJ Jiskra Nejdek75:16+12:16
9Michaela ZierhutováLCV7151TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov91:47+28:47
10Karla ŠmejkalováMLA6256MLOK Mariánské Lázně93:34+30:34
11Šárka HukováONO6850SKOB Ostrov109:50+46:50
12Jana MacurováMLA6657MLOK Mariánské Lázně113:57+50:57
 
Mirka VejvodováLPM5750OK Lokomotiva Plzeňdisk
Martina KamarytováMLA6651MLOK Mariánské Láznědisk
 
 
 
D55 (7)3,8 km10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Stanislava OpavováMLA5451MLOK Mariánské Lázně50:310:00
2Svatava NovákováSKV5351TJ Slovan Karlovy Vary53:36+3:05
3Michaela SoukupováVSP5850USK Praha54:17+3:46
4Alena HejtmánkováTAP5452KOB TRETRA Praha59:30+8:59
5Ivana MágrováLCV5550TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov59:38+9:07
6Liběna DoležalováVPM5950KOS Slavia VŠ Plzeň62:39+12:08
7Šárka GabrielováONO5950SKOB Ostrov72:41+22:10
 
 
 
D65 (4)2,3 km8 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Pavla BeránkováVPM4350KOS Slavia VŠ Plzeň35:140:00
2Věra BohuslavováLPM4850OK Lokomotiva Plzeň40:07+4:53
3Jindra JedličkováVPM4550KOS Slavia VŠ Plzeň45:39+10:25
4Miluše ZenkerováLCV4550TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov78:00+42:46
 
 
 
H10 (8)1,6 km7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jakub StehlíkLPM0700OK Lokomotiva Plzeň18:230:00
2Mikuláš JanochMLA0700MLOK Mariánské Lázně18:55+0:32
3Viktor ŠlechtaLPM0600OK Lokomotiva Plzeň20:13+1:50
4Karel VeseleňákBSO0601KOB Baník Sokolov21:34+3:11
5Petr BiersakKRL0701Kometa Kralovice25:37+7:14
6Michael ŠkrleKRL0702Kometa Kralovice45:30+27:07
7Josef BejvančickýKRL0703Kometa Kralovice50:45+32:22
 
Jakub DondaONO0700SKOB Ostrovdisk
 
 
 
H12 (14)2,9 km10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Marek ŠtěrbaSKV0401TJ Slovan Karlovy Vary24:410:00
2Ondřej KurzVPM0503KOS Slavia VŠ Plzeň26:17+1:36
3Samuel JanochMLA0502MLOK Mariánské Lázně28:30+3:49
4Jakub HasmanVPM0501KOS Slavia VŠ Plzeň28:44+4:03
5Jonáš ČernýMLA0501MLOK Mariánské Lázně30:57+6:16
6Ondřej ŠustrKSH0501OB Kašperské Hory38:41+14:00
7Ondřej SobotaVPM0502KOS Slavia VŠ Plzeň43:39+18:58
8Jiří DondaONO0403SKOB Ostrov46:08+21:27
9Jindřich HouškaOK Lokomotiva Plzeň63:57+39:16
10Ondřej SmaržikBSO0501KOB Baník Sokolov78:49+54:08
11Josef BohuslavLPM0401OK Lokomotiva Plzeň88:11+63:30
12Marek SamuelMIL0500Tesil Milevsko95:01+70:20
13Filip HolečekOK Lokomotiva Plzeň121:52+97:11
 
Michael HukONO0500SKOB Ostrovdisk
 
 
 
H14 (19)4,6 km11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Lukáš RichtrVPM0204KOS Slavia VŠ Plzeň33:400:00
2Šimon KurzVPM0208KOS Slavia VŠ Plzeň35:50+2:10
3Radim TokárNEJ0300TJ Jiskra Nejdek39:53+6:13
4Zdeněk HejdukBSO0201KOB Baník Sokolov46:19+12:39
5Jan OncirkONO0301SKOB Ostrov48:15+14:35
6Petr LillBSO0203KOB Baník Sokolov53:23+19:43
7Ondřej KovářVPM0200VPM KOS Slavia VŠ Plzeň55:43+22:03
8Oldřich KohoutekBSO0301KOB Baník Sokolov57:35+23:55
9Šimon MayerKSH0202OB Kašperské Hory61:30+27:50
10Samuel SvatekDCH0205Radioelektronika Cheb69:10+35:30
11Filip KřížekMAS0301KČT Aš70:42+37:02
12Ladislav ČepičkaNER - Neregistrovaní70:55+37:15
13Břetislav MilotaMLA0300MLOK Mariánské Lázně72:24+38:44
14Josef KřížekMAS0201KČT Aš72:45+39:05
15Sam WeisarOK Lokomotiva Plzeň74:47+41:07
16Antonín ŠustrKSH0201OB Kašperské Hory76:04+42:24
17Jan TrpákDCH0309Radioelektronika Cheb103:30+69:50
18Adam ŠevčíkONO0300SKOB Ostrov104:19+70:39
 
Tomáš VendelbergerMAS0302KČT Ašdisk
 
 
 
H16 (7)6,4 km15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Nick NewiakNEJ0101TJ Jiskra Nejdek58:350:00
2Adam SolomkoBSO0002KOB Baník Sokolov60:30+1:55
3Jan ČernýMAS0100KČT Aš68:10+9:35
4Jan VeckoNEJ0002TJ Jiskra Nejdek75:32+16:57
5Jan HejdukBSO0001KOB Baník Sokolov78:05+19:30
6Daniel SvatekDCH0113Radioelektronika Cheb83:48+25:13
7Ondřej RosenbaumJES0001JES OK Rakovník99:44+41:09
 
 
 
H18 (1)9,2 km 0 m20 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jakub ZiebaNEJ9800TJ Jiskra Nejdek96:550:00
 
 
 
H21 (19)11,4 km24 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Matěj KamenickýLPU9036OK Lokomotiva Pardubice69:160:00
2Jiří ValešLPM9502OK Lokomotiva Plzeň73:10+3:54
3Karel PilařBSO7801KOB Baník Sokolov79:47+10:31
4Petr StehlíkLPM7903OK Lokomotiva Plzeň81:59+12:43
5Tomáš KamarytVPM8807KOS Slavia VŠ Plzeň82:30+13:14
6Petr SuchýLPM7820OK Lokomotiva Plzeň89:23+20:07
7Karel RambousekBSO7907KOB Baník Sokolov91:55+22:39
8Jakub ŠilhavýLPM8500OK Lokomotiva Plzeň105:11+35:55
9Jan MacuraMLA9306MLOK Mariánské Lázně111:20+42:04
10Robert MartínekVPM7700KOS Slavia VŠ Plzeň113:03+43:47
11Jan HeringLPM8504OK Lokomotiva Plzeň113:24+44:08
12Radek BouchalVPM8549KOS Slavia VŠ Plzeň121:32+52:16
13Škop MichalNER - Neregistrovaní123:27+54:11
14Martin PešekLPM9602OK Lokomotiva Plzeň125:48+56:32
15Vojtěch GabrielONO8702SKOB Ostrov131:46+62:30
16Jan BrožLPM8903OK Lokomotiva Plzeň135:52+66:36
17Lukáš KneprBSO9401KOB Baník Sokolov143:20+74:04
18Jan Štěpán3TX8700Neregistrovaní zavodníci172:06+102:50
 
Ondřej ŠmejkalMLA8700MLOK Mariánské Lázněvzdal
 
 
 
H35 (17)9,2 km 0 m20 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jan HasmanVPM6901KOS Slavia VŠ Plzeň74:200:00
2Pavel BartovskýVPM6101KOS Slavia VŠ Plzeň81:32+7:12
3Robert VlašímskýSKV7201TJ Slovan Karlovy Vary82:27+8:07
4Václav BohuslavLPM7206OK Lokomotiva Plzeň85:54+11:34
5Miroslav FišarKRL7201Kometa Kralovice86:40+12:20
6Vladimír JečmenONO7900SKOB Ostrov93:29+19:09
7Josef MilotaMLA5801MLOK Mariánské Lázně93:35+19:15
8Alexander MarešNEJ7300TJ Jiskra Nejdek97:26+23:06
9Libor ČernýMLA6901MLOK Mariánské Lázně104:02+29:42
10Tomáš SedláčekKRL6401Kometa Kralovice108:23+34:03
11Jiří PeštaMIL7201Tesil Milevsko109:12+34:52
12Pavel DvořákLPM7805OK Lokomotiva Plzeň112:33+38:13
13Přemysl ŽižkaMIL7301Tesil Milevsko118:23+44:03
14Jan RyjáčekLPM8004OK Lokomotiva Plzeň126:02+51:42
15Jiří PávekNEJ7700TJ Jiskra Nejdek135:16+60:56
 
Filip KřížekMAS7800KČT Ašdisk
Marcel ČernýMAS7201KČT Ašvzdal
 
 
 
H45 (19)6,4 km15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Karel PilařMAS5501KČT Aš60:080:00
2Jindřich KovářMAS6800KČT Aš61:13+1:05
3Jaroslav ChumSLP6601OOB Slavia Praha63:25+3:17
4Jaroš ŘehořekSKV6301TJ Slovan Karlovy Vary68:13+8:05
5Bořivoj SkryjaPZR6106UNITOP SKP Žďár nad Sázavou69:31+9:23
6Miloš KamarytMLA6404MLOK Mariánské Lázně71:44+11:36
7Rostislav StaněkVPM6801KOS Slavia VŠ Plzeň72:42+12:34
8Zdeněk FialaTAP5501KOB TRETRA Praha73:26+13:18
9Josef NádeníčekNEJ7000NEJ TJ Jiskra Nejdek73:41+13:33
10Petr WeissarLPM7020OK Lokomotiva Plzeň74:51+14:43
11Miroslav VlachDCH6101Radioelektronika Cheb77:16+17:08
12Michal HnykSKV6002TJ Slovan Karlovy Vary79:57+19:49
13Karel ŠoupaLPM6900OK Lokomotiva Plzeň83:41+23:33
14Roman MikešVPM7002KOS Slavia VŠ Plzeň89:47+29:39
15Tomáš MayerKSH6900OB Kašperské Hory92:23+32:15
16Jaroslav MacuraMLA5903MLOK Mariánské Lázně95:08+35:00
17Jiří ŠtěrbaSKV6401TJ Slovan Karlovy Vary110:25+50:17
18Vladimír SolomkoBSO7003KOB Baník Sokolov115:38+55:30
19Petr ČechDCH6002Radioelektronika Cheb126:41+66:33
 
 
 
H55 (10)5,8 km13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jan MichalecDCH5701Radioelektronika Cheb63:000:00
2Jan HájekMAS5401KČT Aš65:13+2:13
3Vladimír HejtmánekTAP5802KOB TRETRA Praha72:08+9:08
4Václav SoukupVSP5600USK Praha72:51+9:51
5Jiří BlažekVPM5009KOS Slavia VŠ Plzeň73:12+10:12
6Václav ChotětickýMAS5200KČT Aš75:12+12:12
7Lubomír JanošíkKSH5901OB Kašperské Hory78:29+15:29
8Václav SuchýVPMKOS Slavia VŠ Plzeň79:44+16:44
9Jiří PechLPM5402OK Lokomotiva Plzeň94:15+31:15
10Jan DoležalVPM5701KOS Slavia VŠ Plzeň106:03+43:03
 
 
 
H65 (10)3,8 km10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jaroslav JirásekDCH4701Radioelektronika Cheb46:420:00
2Václav BohuslavLPM4201OK Lokomotiva Plzeň51:08+4:26
3Pavel OttaJES4601OK Rakovník51:36+4:54
4Jan FišákMLA4401MLOK Mariánské Lázně52:04+5:22
5Jan SklenářMLA4201MLOK Mariánské Lázně53:06+6:24
6Miloš FialaKSH4801OB Kašperské Hory59:47+13:05
7Eduard JanečekLPM5100OK Lokomotiva Plzeň63:13+16:31
8Dieter SchimmBSO4401KOB Baník Sokolov64:49+18:07
9Zdeněk MágrLCV5000TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov71:25+24:43
10Jan NovákSKV5001TJ Slovan Karlovy Vary84:36+37:54
 
 
 
HDR (38)1,9 km7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kryštof PíclVPM0800KOS Slavia VŠ Plzeň23:400:00
2Veronika JečmenováONO0950SKOB Ostrov24:18+0:38
3Samuel ŠebiánKometa Kralovice24:53+1:13
4Filip Albert TobrmanNERNER - Neregistrovaní25:01+1:21
5Martin PetrášekNER - Neregistrovaní26:38+2:58
6Adéla ChumováSLP0950OOB Slavia Praha26:56+3:16
6Libor HalíkMAS0700KČT Aš26:56+3:16
8Eliška NovákováTJ Slovan Karlovy Vary28:39+4:59
9Barbora KůsováNERxxxNER - Neregistrovaní29:33+5:53
10Robin AndělVPM0901KOS Slavia VŠ Plzeň31:29+7:49
11a Fíďa Švamberko MájaOK Lokomotiva Plzeň32:26+8:46
12Petr ChramostaVPM1001KOS Slavia VŠ Plzeň32:32+8:52
13Lukáš ŠtěrbaSKV1001TJ Slovan Karlovy Vary32:35+8:55
14Jakub JedličkaOK Lokomotiva Plzeň33:15+9:35
15Pavlína VoráčováMAS0601KČT Aš34:42+11:02
16Matěj BrabecMAS0701KČT Aš34:53+11:13
17Fanda BohuslavLPM0900OK Lokomotiva Plzeň35:22+11:42
18Egon ParulaOK Lokomotiva Plzeň36:09+12:29
19Martínek OndřejNER - Neregistrovaní36:28+12:48
20Pavla ČernáNER - Neregistrovaní37:02+13:22
21Zdeněk BrabecNER - Neregistrovaní37:39+13:59
22Tomáš VodičkaNERNER - Neregistrovaní39:25+15:45
23Ivo KřížekMAS0801KČT Aš40:09+16:29
24Lucie UrbánkováONO1150SKOB Ostrov42:52+19:12
25Julie NovákováTJ Slovan Karlovy Vary43:03+19:23
26Anna ChramostováNER - Neregistrovaní43:24+19:44
27Jindra HasmanVPM1200KOS Slavia VŠ Plzeň43:33+19:53
28Martínek VítekNER - Neregistrovaní46:32+22:52
29Barbora VodrážkováVPM1050KOS Slavia VŠ Plzeň46:40+23:00
30FremroviNER - Neregistrovaní47:02+23:22
31Vít ŠevčíkONO1100SKOB Ostrov49:36+25:56
32Aron BursaLPM6150OK Lokomotiva Plzeň53:16+29:36
33Klárka ČížkováVPMKOS Slavia VŠ Plzeň54:29+30:49
34Elis Škopová MichelleNER - Neregistrovaní57:05+33:25
35Ondřej GregorBSO1200KOB Baník Sokolov65:01+41:21
36Honzík KřenekVPM1101KOS Slavia VŠ Plzeň73:09+49:29
37Martínek KřenekVPM1301KOS Slavia VŠ Plzeň73:54+50:14
38Antonín ČepičkaNER - Neregistrovaní221:36+197:56
 
 
 
LINIE (10)1,9 km7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Štěpán PávekNEJ0700TJ Jiskra Nejdek28:270:00
2Matzáš KůsNER - Neregistrovaní31:03+2:36
3Denisa BodurkováKRL0752Kometa Kralovice33:45+5:18
4Filip KůsNER - Neregistrovaní33:56+5:29
5Kateřina SobotováVPM0851KOS Slavia VŠ Plzeň42:16+13:49
6Adéla VolkováOB Kašperské Hory50:50+22:23
7Daniela MayerováOB Kašperské Hory52:42+24:15
8Hedvika BeránkováKOS Slavia VŠ Plzeň53:50+25:23
9Richard GregorBSO0900KOB Baník Sokolov56:13+27:46
 
Štěpán VodrážkaVPM0801KOS Slavia VŠ Plzeňdisk
 
 
 
P (13)3,4 km9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jan BurianKOS Slavia VŠ Plzeň37:280:00
2Jan HajšmanNER - Neregistrovaní40:53+3:25
3Petr ŠedivecNERNER - Neregistrovaní43:07+5:39
4Pavel BínaMLA6708MLOK Mariánské Lázně44:13+6:45
5Petr ŠlechtaNER - Neregistrovaní54:31+17:03
6Kathrin BínováMLA6754MLOK Mariánské Lázně60:34+23:06
7Gabriela BredlerováSKV7451TJ Slovan Karlovy Vary61:36+24:08
8Tobiáš KošinaSKV0502TJ Slovan Karlovy Vary64:48+27:20
9Radka LinhováONO7451SKOB Ostrov69:42+32:14
10Hana ŠkrlováKRL6951Kometa Kralovice85:35+48:07
11Kateřina SedláčkováNERNER - Neregistrovaní97:04+59:36
12Iveta RůžováNER - Neregistrovaní103:32+66:04
 
msPetr ŠevčíkONO7200SKOB Ostrov36:28-1:00