4. OŽ - Pohár osvobození města Plzněpá 10.4.2015 1:27
Memoriál Ivana Zápotockého a Jana Wavoka Vodrážky
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
18BSO KOB Baník Sokolov (14)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1224CBSO0351Lillová Marie301433
D1230CBSO0450Jechová Anita232238
D1234CBSO0151ms Dlesková Dana301432
D1445BBSO0250Vítová Lucie232240
D3554CBSO7250Hejduková Jana7873
H1254CBSO0203ms Lill Petr8687
H1260CBSO0102ms Prokop Ondřej301418
H1429CBSO0201Hejduk Zdeněk7875
H1679BBSO0002Solomko Adam7895
H3566CBSO7000Käss Pavel8686
H3574CBSO7300Vít Daniel236998
HDR0CBSO0900Gregor Richard8688
LINIE56CBSO0601Veseleňák Karel232237
PRICHOZI0BSO7003Solomko Vladimír8685
 
 
25DCE KOB Dobřichovice (3)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H3578CDCE7501Vaculovič Radim2058524
HDR0CDCE0950Vaculovičová Alžběta2050484
HDR0CDCE1000Vaculovič Matěj2079491
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (17)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1214CEKP0353Náměstková Radka981849
D1451CEKP0154Náměstková Denisa981844
D2122CEKP8651Hausmannová Klára2067248
D2128CEKP8461Mikanová Kateřina2061773
D2132CEKP8851Štembergová Lucie438648
D2136CEKP8452Hanzlíčková Martina2053578
D2142CEKP8259Kalinová Markéta7201195
D3560CEKP7351Náměstková Veronika2078485
H2127CEKP8608Štemberg Milan2067963
H2131CEKP8806Domín Nikolas2078484
H2135CEKP7608Štěňha Martin7003036
H2139CEKP8310Pidrman Milan2067264
H2147CEKP8606Mikan Albert2031357
H2153CEKP9205Hlaváč Jaroslav2067975
H2161CEKP8211Kalina Miroslav7201206
LINIE50CEKP0756Náměstková Aneta1403429
LINIE54CEKP0701Štěňha David7201752
 
 
52JES KOS Jesenice (6)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D2140CJES8651Ottová Terezka301662
D3564CJES7451Kotásková Jana237528
H1683CJES0001Rosenbaum Ondřej237524
H3580CJES7001Bílý Milan8809
H5579CJES4601Otta Pavel301666
PRICHOZI0CJES6750Jiráňová Irena8808
 
 
57KAD Originální Vivalín Team Kadaň (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H3538CKAD7101Řehák Miroslav7202853
H5561CKAD4701Janda Josef301667
 
 
67KRL Kometa Kralovice (12)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1013CKRL0552Zmarzláková Olga
D1212BKRL0351Fišarová Eliška
D1447BKRL0152Šlechtová Tereza7090701
D1671BKRL9951Hanáková Lenka7291299
D1679CKRL0052Mudrová Lenka2020708
D1683AKRL0051Biersaková Dagmar7150100
D2114AKRL9651Hanáková Magda7140196
D2120CKRL9655Lavičková Michaela2035163
H1047CKRL0701Biersak Petr232960
H2129CKRL9304Pova Ondřej207825
H3558CKRL7201Fišar Miroslav
H3562CKRL6401Sedláček Tomáš51476
 
 
70KSH OOB TJ Kašperské Hory (11)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1232KSH0451Mayerová Johanka2075672
D3538CKSH7755Šustrová Hana416183
D3568CKSH8051Maunová Martina9941
H1049CKSH0501Šustr Ondřej232270
H1423CKSH0201Šustr Antonín416181
H1427KSH0202Mayer Tomáš416182
H4527CKSH7001Šustr Pavel8675
H6582CKSH4801Fiala Miloš8674
HDR0KSH1201Maun Michal51155
HDR0KSH0852Mayerová Danielka416184
PRICHOZI0CKSH7301Maun Petr51156
 
 
82LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (6)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1453CLCV0250Zierhutová Michaela438631
D3542CLCV7151Zierhutová Michaela301525
D3582CLCV7351Krausová Marcela253153
D5560CLCV5550Mágrová Ivana301720
D6551CLCV4550Zenkerová Miluše301524
H6574CLCV5000Mágr Zdeněk301718
 
 
92LPM OK Lokomotiva Plzeň (42)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1011CLPM0652Kožíšková Kateřina2082947
D1814BLPM9850Kinkorová Tereza2082918
D2112ALPM9650Šiková Barbora7201819
D2116CLPM9452Chvalová Věra236994
D2124CLPM9451Kuberková Lucie236985
D2130ALPM9651Šiková Karolína7201820
D3536LPM7857Šitrová Lucie2080976
D3540CLPM7852Bohuslavová Jana236999
D3558CLPM7351Hajšmanová Gábina2070809
D3570CLPM7352Ledererová Kamila2042546
D3580CLPM6151Pechová Iva2067245
D4525CLPM5750Vejvodová Mirka2011846
D4529CLPM6352Kolovská Ilona301706
D4533CLPM6850Šoupová Jana301705
D4545CLPM5951Šilhavá Jana51152
D6545CLPM4550Říhová Hana2070808
D6553CLPM4850Bohuslavová Věra51480
H1037CLPM0501Stehlík Šimon2082911
H1041CLPM0500Šoupa Martin301717
H1256CLPM0401Bohuslav Pepík8285
H1262CLPM0300Weissar Samuel2082944
H2111CLPM8500Šilhavý Jakub51151
H2119CLPM8803Popule Tomáš236982
H2125CLPM9202Kolovský František887626
H2141BLPM9602Pešek Martin7200329
H2151CLPM7820Suchý Petr995848
H2157ALPM9502Valeš Jiří7201192
H3528CLPM7805Dvořák Pavel2042509
H3550CLPM7504Černý Miroslav2081365
H3556CLPM7206Bohuslav Václav7203340
H3564CLPM7903Stehlík Petr2045235
H4515CLPM7020Weissar Petr2082913
H4519CLPM5402Pech Jiří2067253
H4529CLPM6900Šoupa Karel301709
H4535CLPM7001Jiroušek Petr301721
H5567CLPM5800Šilhavý Miroslav51153
H6578CLPM4201Bohuslav Václav51479
HDR0CLPM0900Bohuslav Fanda8856
LINIE38CLPM0650Říhová Klára
LINIE42LPM0800Tříska Lukáš2082920
LINIE48CLPM0350Říhová Adéla
LINIE52CLPM0651Hajšmanová Anna416320
 
 
97OCB OC České Budějovice (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D6555COCB4351Boučková Ludmila51432
H6576COCB4101Bouček Václav51410
 
 
102ONO SKOB Ostrov (15)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D109CONO0650Urbánková Eva9200732
D1467CONO0250Kosařová Aneta301495
D3550CONO6750Lisá Monika682085
D3556CONO7450Ševčíková Petra49607
D4543CONO6850Huková Šárka301500
H1053CONO0500Huk Michael232201
H1264BONO0301Oncirk Jan9101105
H1268CONO0302Barda Tomáš301502
H1272CONO0402Vočeluk Daniel301494
H1276CONO0300Ševčík Adam1403425
H3536CONO6400Hájek Jiří682072
H3540CONO7200Ševčík Petr7201768
HDR0CONO1150Urbánková Lucie52181
HDR0CONO1100Ševčík Vít301503
LINIE46CONO0550Ševčíková Anežka301493
 
 
107MAS KČT Aš (18)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1210CMAS0450Křížková Marie301516
D1216CMAS0352Petříková Adéla4455
D1459CMAS0250Křížová Daniela301510
D1681BMAS0051Lučanová Barbora301514
D1818CMAS9853Pelcová Tereza416189
D3562CMAS8050Křížková Jitka301508
H1250CMAS0301Křížek Filip301509
H1413CMAS0100Černý Jan301512
H1417CMAS0201Křížek Josef2026164
H2113CMAS8200Redlich Tomáš9097
H2121BMAS9600Frank Jiří301505
H2155CMAS6800Kovář Jindřich2026166
H3568CMAS7800Křížek Filip301726
H5565CMAS5200Chotětický Václav7886
H5575CMAS5501Pilař Karel7003021
HDR0CMAS1000Křížek Vilém301515
HDR0CMAS0801Křížek Ivo301728
HDR0CMAS0800Mála Matyáš2026162
 
 
110MIL Tesil Milevsko (3)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H1045CMIL0500Samuel Marek
H3530CMIL7301Žižka Přemysl7857
H3534CMIL7201Pešta Jiří49858
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (23)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D107CMLA0551Postránská Adéla416174
D1457CMLA0151Horová Eliška7879
D1461BMLA0251Černá Kateřina2073702
D218CMLA8801ms Kunc Petr7878
D2144CMLA8750Pluháčková Markéta7201209
D3546CMLA7450Postránská Radka301465
D3574CMLA7750Fišáková Hana301474
D4519CMLA6551Tenglerová Helena232235
D4523CMLA6258Sklenářová Jana416175
D4535CMLA6657Macurová Jana301485
D5556CMLA5451Opavová Stanislava7884
H1039CMLA0501Černý Jonáš301443
H1051CMLA0502Janoch Samuel416180
H1274CMLA0302Šesták Štěpán232234
H186CMLA9800Macura Vít416179
H2149CMLA5801Milota Josef7880
H3548CMLA6701Bartoš Luděk888609
H3552CMLA6901Černý Libor301466
H4523CMLA5903Macura Jaroslav301486
H5557CMLA5701Michalec Jan7881
H6572CMLA4401Fišák Jan7882
H6586CMLA4201Sklenář Jan51611
HDR0CMLA0900Postránský Adam
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (20)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1017CNEJ0551Holíková Simona232215
D1218CNEJ0350Nádeníčková Iva2035733
D1222CNEJ0450Ziebová Veronika2056284
D1449BNEJ0150Nádeníčková Pavla2056275
D1455BNEJ0250Marešová Klára2067349
D1673BNEJ9950Marešová Alexandra2067348
D1677ANEJ0151Tokárová Regina2035737
D4527CNEJ6950Tokárová Regina2067965
D6549NEJ4950Horáková Magdalena438623
H1266BNEJ0300Tokár Radim2049567
H1411CNEJ0100Dellinger Mikuláš2049569
H1810BNEJ9800Zieba Jakub2067347
H3544CNEJ7000Nádeníček Josef232230
H3576CNEJ7300Mareš Alexander2067350
H4513CNEJ6500Zieba Jaroslav232206
H4521CNEJ6300Frey Jaromír301411
H6584CNEJ4100Frey Jaromír49619
PRICHOZI0CNEJ7550Holíková Ilona232205
PRICHOZI0CNEJ8950Freyová Andrea995803
PRICHOZI0CNEJ7251Ziebová Lenka232229
 
 
123PGP SK Praga (4)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1228CPGP0451Haková Michaela2051549
D2110EPGP8658Tichovská Martina920677
D3566CPGP7651Haková Magda2051544
H2117APGP9809Bartoš Vojtěch2059738
 
 
140SCP OK Sparta Praha (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D3578CSCP6150Kavková Dana446418
H4533CSCP5900Kavka Jiří682630
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (22)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1015CSKV0651Vlašímská Bára682089
D128CSKV0351Řeháková Gabriela7202893
D1238CSKV0451Dítková Markéta682652
D2126BSKV9653Žandová Marcela2058500
D2138ASKV9752Kubínová Veronika7003008
D3544CSKV7952Savičová Gabriela51738
D3548CSKV7752Dítkova Jitka682676
D3552CSKV7551Bredlerová Tereza7204502
D4521CSKV6551Žandová Marie236486
D4541CSKV6751Kubínová Jana331089
D5558CSKV5351Nováková Svatava2059748
D5562CSKV5551Kubátová Lenka237549
H1031CSKV0502Košina Tobiáš7204501
H1252CSKV0401Štěrba Marek9005143
H2123CSKV8101Badura Václav7200904
H3532CSKV7201Vlašímský Robert7204490
H3570CSKV7301Dítko Jan682634
H4537CSKV6002Hnyk Michal2075610
H5571CSKV5203Kubát Jaroslav51137
HDR0CSKV1001Štěrba Lukáš2045223
HDR0CSKV0851Vlašímská Karolína682698
LINIE44CSKV0652Řeháková Mirka7202879
 
 
168TAP KOB TRETRA Praha (3)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D5554CTAP5452Hejtmánková Alena53641
H457CTAP5501Fiala Zdeněk232177
H4531CTAP5802Hejtmánek Vladimír682651
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (48)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D126CVPM0456Šauli Kateřina2060388
D1220CVPM0455Mikešová Julie434836
D1226BVPM0451Richtrová Kamila331467
D1240BVPM0452Staňková Radka2035169
D1463CVPM0153Staňková Markéta2035165
D1675CVPM9950Doležalová Dorotka2075660
D184BVPM9852Mikešová Adéla2042520
D188BVPM9753Šafrhansová Lucie2060399
D1812BVPM9853Kroupová Eliška2031356
D1816BVPM9752Obytová Kateřina2042510
D1820BVPM9751Hlinovská Johana2035166
D216CVPM7352Hašková Eva515112
D2118VPM8650Hercigová Tereza
D2134CVPM9252Doležalová Barbora2075661
D2146CVPM8787Doležalová Vendula995858
D3534CVPM7852Šauli Iva2060395
D3572CVPM7250Sobotová Jana1466
D3576CVPM7451Richtrová Lucie331267
D4537CVPM5351Martínková Věra1464
D4547CVPM5757Bouchalová Zdena52378
D6547CVPM4350Beránková Pavla330650
D6557CVPM4550Jedličková Jindra1490
H1033CVPM0502Sobota Ondřej
H1043CVPM0501Hasman Jakub2042516
H1270CVPM0503Kurz Ondřej1400429
H149BVPM0301Šauli Filip2060398
H1415AVPM0204Richtr Lukáš2042518
H1421CVPM0203Polívka Vratislav303936
H1425BVPM0208Kurz Šimon2058525
H1431BVPM0201Hasman Marek2042505
H1675AVPM0001Hašek Jan2060400
H1685AVPM0002Hasman Ondřej2042514
H219RVPM8449Bouchal Jiří995860
H2115VPM8800Hercig Tomáš
H2137CVPM8201Rauch Stanislav887624
H3542CVPM6601Richtr Aleš51686
H3546CVPM6301Kurz Zdeněk301463
H3560CVPM6801Staněk Rostislav886260
H3572CVPM6901Hasman Jan2060391
H4511CVPM5009Blažek Jiří253118
H5573CVPM5701Doležal Jan2075662
H5577CVPM4702Nykles Vladimír442856
H5581CVPM4502Beránek Petr330530
HDR0CVPM0851Sobotová Kateřina
HDR0VPM1001Chramosta Petr
LINIE40VPM0800Pícl Kryštof1494
PRICHOZI0CVPM8750Václavíková Marta1409873
PRICHOZI0CVPM7002Mikeš Roman2051482
 
 
199VSP USK Praha (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D5564CVSP5850Soukupová Michaela232190
H5563CVSP5600Soukup Václav232045
 
 
209ZPV KOB ZPV Prostějov (1)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H5559CZPV5501Jirka Jiří52428
 
 
41758C Loko Liberec (1)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H45958C6702Kopp Petr1403411
 
 
8117NC 7NC (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H35547NC8001Drahokoupil Pavel7200318
PRICHOZI07NC8551Mercová Barbara
 
 
1052DCH Radioelektronika Cheb (1)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H6580CDCH4701Jirásek Jaroslav7890
 
 
2001NER NER (2)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
H2143NER0001Škop Michal
HDR0CNER0002Škopová Michelle Elis
 
 
2002OLG Regensburg GER (30)
KategorieStartLic.Id databázeJménoČíslo čipu
D1236GER0005Rosner Karlotta
D1465GER0007Hertel Katrin1102002
D1469GER0008Hertel Jasmin1020002
D1669GER0010Lehner Marei2034073
D186GER0011Casanova Silvia231966
D1810GER0012Indola Linda2034080
D4517GER0026Grifoni Milena1412968
D4531GER0001Janischowksy Petra650611
D4539GER0029Spangenberg Birgit1710606
H1035GER0006Lehner Severin2034072
H1258GER0004Lang Luis1409466
H1419GER0009Lehner Benedikt2034074
H1673GER0014Casanova Riccardo1515000
H1677GER0017Wartner Felix1212999
H1681GER0016Schwarck Philipp1977623
H1687GER0018Eichenseher Vincent1999929
H184GER0015Lehner Quirin1690505
H188GER0013Janischowksy Lukas550297
H217GER0022Nürnberger Julian7101596
H2133GER0021Lehner Korbinian9900799
H2145GER0019Janischowksy Daniel9999922
H2159GER0020Kolehmainen Valtteri952804
H2163GER0023Janischowksy Fabian8625190
H3526GER0028Rosner Richard1971128
H455GER0027Casanova Valerio828828
H4517GER0025Janischowksy Klemens999444
H4525GER0024Schwarck Manfred1970408
H5569GER0030Schneuwly Stephan9110459
PRICHOZI0GER0002Hertel Margit1964108
PRICHOZI0GER0003Lehner Ulrike2034071