2. Závod sprintového žebříčku ZČOút 10.4.2018 21:26
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (8)1,2 km 20 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Triskova TerezaNER- Neregistrovani9:440:00
2Hanáková AnetaKRL0951Kometa Kralovice11:14+1:30
3Šitrová ŠtěpánkaLPM0850OK Lokomotiva Plzeň11:22+1:38
4Sobotová KateřinaVPM0851KOS Slavia Plzeň11:33+1:49
5Beránková HedvikaVPM0850KOS Slavia Plzeň11:57+2:13
6Blechová AdélaKRL1055Kometa Kralovice14:27+4:43
7Nováková EliškaSKVTJ Slovan Karlovy Vary15:31+5:47
 
Stehlíková TerezaLPM0951OK Lokomotiva Plzeňdisk
 
 
 
D12 (16)1,7 km 20 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kožíšková KateřinaLPM0652OK Lokomotiva Plzeň12:200:00
2Kohoutková KláraBSO0650KOB Baník Sokolov13:36+1:16
3Urbánková EvaONO0650SKOB Ostrov14:05+1:45
4Bodurková DenisaKRL0752Kometa Kralovice14:55+2:35
5Gelnerová MarkétaKRL0952Kometa Kralovice15:46+3:26
6Mayerová DanielaKSH0852OB Kašperské Hory17:45+5:25
7Kadlecová TerezaVEY0650YETTI Vejprty17:55+5:35
8Gelnerová AnnaKRL0653Kometa Kralovice18:42+6:22
9Fišarová AdélaKRL0651Kometa Kralovice18:58+6:38
10Čadková MarcelaKRL0654Kometa Kralovice19:45+7:25
11Burgmair Juliane41D0750OLG Regensburg21:00+8:40
12Řeháková MirkaSKV0652TJ Slovan Karlovy Vary21:37+9:17
13Roučková KarolínaKRL0656Kometa Kralovice25:07+12:47
14Králová LucieKRL0658Kometa Kralovice26:39+14:19
 
Šobíšková LucieBSO0651KOB Baník Sokolovdisk
Kropáčová ZuzanaKRL0754Kometa Kralovicedisk
 
 
 
D14 (16)1,9 km 26 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šauli KateřinaVPM0456KOS Slavia Plzeň14:470:00
2Richtrová KamilaVPM0451KOS Slavia Plzeň15:06+0:19
3Pecko SáraONO0452SKOB Ostrov15:42+0:55
4Zmarzláková OlgaKRL0552Kometa Kralovice16:37+1:50
5Kulová LauraONO0552SKOB Ostrov16:44+1:57
6Beránková ŠárkaVPM0551KOS Slavia Plzeň16:50+2:03
7Bartošová MarieMLA0451MLOK Mariánské Lázně17:17+2:30
8Pavlíčková HanaKPY0450SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.17:50+3:03
9Holíková SimonaONO0553SKOB Ostrov18:41+3:54
10Vlachová AdélaKRL0551Kometa Kralovice18:52+4:05
11Ziebová VeronikaNEK0450Nejdek Orienteering20:11+5:24
12Nováková AnnaSKVTJ Slovan Karlovy Vary20:41+5:54
13Křížková MarieMAS0450KČT Aš21:18+6:31
14Nejedlá KláraONO0450SKOB Ostrov21:28+6:41
15Dítková MarkétaSKV0451TJ Slovan Karlovy Vary22:16+7:29
16Ševčíková AnežkaONO0550SKOB Ostrov24:46+9:59
 
 
 
D16 (5)2,5 km 44 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Fišarová EliškaKRL0351Kometa Kralovice19:450:00
2Řeháková GabrielaSKV0351TJ Slovan Karlovy Vary19:47+0:02
3Nádeníčková IvaNEK0350Nejdek Orienteering22:11+2:26
4Křížová DanielaMAS0250KČT Aš27:20+7:35
5Petříková AdélaMAS0352KČT Aš29:21+9:36
 
 
 
D18 (6)2,7 km 58 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Lučanová BarboraMAS0051KČT Aš20:560:00
2Biersaková DagmarKRL0051Kometa Kralovice21:11+0:15
3Nádeníčková PavlaNEK0150Nejdek Orienteering22:38+1:42
4Mudrová LenkaKRL0052Kometa Kralovice23:26+2:30
5Staňková MarkétaVPM0153KOS Slavia Plzeň24:05+3:09
6Šlechtová TerezaKRL0152Kometa Kralovice31:12+10:16
 
 
 
D21 (12)2,3 km 58 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Lavičková MichaelaPGP9656SK Praga17:040:00
2Chvalová VěraLPM9452OK Lokomotiva Plzeň17:48+0:44
3Valachová MartinaLPU9054OK Lokomotiva Pardubice18:17+1:13
4Lehner Marei41D9950OLG Regensburg18:44+1:40
5Kanko Ruut79F9501Suunta Jyväskylä18:45+1:41
6Kanko Natalia25F9250Koovee19:03+1:59
7Doležalová DorotkaVPM9950KOS Slavia Plzeň19:56+2:52
8Svobodová JitkaVSP7450USK Praha20:23+3:19
9Černá HanaEKP8459VŠTJ Ekonom Praha23:42+6:38
10Zelená MarkétaPGP5850SK Praga24:48+7:44
11Pelcová TerezaMAS9853KČT Aš26:06+9:02
12Václavíková MonikaVPM8750KOS Slavia Plzeň28:12+11:08
 
 
 
D35 (14)2,7 km 58 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Dítkova JitkaSKV7752TJ Slovan Karlovy Vary21:110:00
2Šauli IvaVPM7852KOS Slavia Plzeň23:41+2:30
3Urbánková JanaONO7851SKOB Ostrov25:09+3:58
4Pechová IvaLPM6151OK Lokomotiva Plzeň25:17+4:06
5Černá MonikaMLA7451MLOK Mariánské Lázně26:15+5:04
6Ječmenová VěraONO8050SKOB Ostrov27:37+6:26
7Hejduková JanaBSO7250KOB Baník Sokolov28:13+7:02
8Placková VeronikaMLA8250MLOK Mariánské Lázně28:36+7:25
9Ledererová KamilaLPM7352OK Lokomotiva Plzeň28:52+7:41
10Kotásková JanaJES7451OK Rakovník29:07+7:56
11Bínová KathrinMLA6754MLOK Mariánské Lázně30:53+9:42
12Krausová MarcelaLCV7351TJ Lokomotiva Chomutov30:56+9:45
13Šitrová LucieLPM7857OK Lokomotiva Plzeň38:18+17:07
 
Bartošová JanaMLA7051MLOK Mariánské Láznědisk
 
 
 
D45 (5)2,5 km 44 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Grifoni Milena41D6850OLG Regensburg20:360:00
2Šplinarová JanaSKV6451TJ Slovan Karlovy Vary23:14+2:38
3Bílá Jiráňová IrenaJES6750OK Rakovník25:35+4:59
4Kubínová JanaSKV6751TJ Slovan Karlovy Vary25:39+5:03
 
Danihelová JankaSKV6552TJ Slovan Karlovy Varydisk
 
 
 
D55 (3)1,9 km 26 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Opavová StanislavaMLA5451MLOK Mariánské Lázně20:520:00
2Nováková SvatavaSKV5351TJ Slovan Karlovy Vary22:30+1:38
3Mágrová IvanaLCV5550TJ Lokomotiva Chomutov24:50+3:58
 
 
 
H10 (10)1,2 km 20 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Chalupa ŠimonONO0901SKOB Ostrov9:270:00
2Vodrážka ŠtěpánVPM0802KOS Slavia Plzeň11:03+1:36
3Blecha AdamKRL0803Kometa Kralovice11:11+1:44
4Tříska LukášLPM0800OK Lokomotiva Plzeň12:29+3:02
5Štěrba LukášSKV1001TJ Slovan Karlovy Vary14:24+4:57
6Křížek IvoMAS0801KČT Aš17:30+8:03
6Mikeš ŠimonVPM0808KOS Slavia Plzeň17:30+8:03
8Mála MatyášMAS0800KČT Aš17:45+8:18
9Bejvančický JanKRL1003Kometa Kralovice20:15+10:48
10Pjenčák AdamMAS0802KČT Aš21:11+11:44
 
 
 
H12 (12)1,7 km 20 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Svoboda AntonínVPM0601KOS Slavia Plzeň13:140:00
2Stehlík JakubLPM0700OK Lokomotiva Plzeň13:36+0:22
3Janoch MikulášMLA0700MLOK Mariánské Lázně14:15+1:01
4Škrle MichaelKRL0702Kometa Kralovice14:42+1:28
5Donda JakubONO0700SKOB Ostrov15:34+2:20
6Biersak PetrKRL0701Kometa Kralovice16:13+2:59
7Ječmen MatyášONO0600SKOB Ostrov17:22+4:08
8Petruš OndřejMLA0701MLOK Mariánské Lázně17:44+4:30
9Pávek ŠtěpánNEK0700Nejdek Orienteering18:44+5:30
10Myslík VojtěchONO0602SKOB Ostrov21:06+7:52
11Halík LiborMAS0700KČT Aš25:36+12:22
12Bejvančický JosefKRL0703Kometa Kralovice25:58+12:44
 
 
 
H14 (10)2,5 km 44 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Donda JiříONO0403SKOB Ostrov15:390:00
2Stehlík ŠimonLPM0501OK Lokomotiva Plzeň16:19+0:40
3Štěrba MarekSKV0401TJ Slovan Karlovy Vary17:20+1:41
4Pivec JanMLA0503MLOK Mariánské Lázně21:13+5:34
5Němec DavidLPM0504OK Lokomotiva Plzeň21:55+6:16
6Burgmair David41D0500OLG Regensburg23:18+7:39
7Sobota OndřejVPM0502KOS Slavia Plzeň24:04+8:25
8Šustr OndřejKSH0501OB Kašperské Hory25:20+9:41
9Šoupa MartinLPM0500OK Lokomotiva Plzeň32:28+16:49
10Kropáč FilipKRL0503Kometa Kralovice32:44+17:05
 
 
 
H16 (13)2,9 km 66 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Mayer SimonKSH0202OB Kašperské Hory18:380:00
2Spěváček VojtěchVPM0205KOS Slavia Plzeň19:53+1:15
3Tokár RadimVPM0300KOS Slavia Plzeň20:40+2:02
4Šauli FilipVPM0301KOS Slavia Plzeň20:53+2:15
5Lill PetrBSO0203KOB Baník Sokolov21:20+2:42
6Kohoutek OldřichBSO0301KOB Baník Sokolov22:20+3:42
7Křížek JosefMAS0201KČT Aš25:11+6:33
8Křížek FilipMAS0301KČT Aš25:16+6:38
9Hejduk ZdeněkBSO0201KOB Baník Sokolov27:21+8:43
10Šustr AntonínKSH0201OB Kašperské Hory28:09+9:31
11Weissar SamuelLPM0300OK Lokomotiva Plzeň29:16+10:38
12Vendelberger TomášMAS0302KČT Aš31:36+12:58
 
Kováč FrantišekMLA0201MLOK Mariánské Láznědisk
 
 
 
H18 (4)3,1 km 68 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Lehner Benedikt41D0100OLG Regensburg23:370:00
2Solomko AdamBSO0002KOB Baník Sokolov25:57+2:20
3Hejduk JanBSO0001KOB Baník Sokolov29:18+5:41
4Rosenbaum OndřejJES0001OK Rakovník35:44+12:07
 
 
 
H21 (21)3,6 km 72 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kamenický MatějLPU9036OK Lokomotiva Pardubice20:190:00
2Bořánek MichalSSU0007SK Severka Šumperk20:20+0:01
3Lehner Korbinian41D9601OLG Regensburg21:25+1:06
4Schwarck Philipp41D9901OLG Regensburg21:58+1:39
5Laciga RadekPGP8202SK Praga23:45+3:26
6Stehlík PetrLPM7903OK Lokomotiva Plzeň24:31+4:12
7Nürnberger Julian41D9600OLG Regensburg24:36+4:17
8Badura VáclavSKV8101TJ Slovan Karlovy Vary24:41+4:22
9Janischowsky Lukas41D9700OLG Regensburg24:43+4:24
10Lehner Quirin41D9800OLG Regensburg25:24+5:05
11Klaška PavelDKP9301Oddíl OB Kotlářka25:35+5:16
12Černý OndřejEKP8511VŠTJ Ekonom Praha26:01+5:42
13Knepr LukášBSO9401KOB Baník Sokolov26:10+5:51
14Wartner Felix41D9902OLG Regensburg28:04+7:45
15Uhlíř MarekPGP9405SK Praga31:26+11:07
16Brandl Lorenz41D9900OLG Regensburg31:54+11:35
17Frank JiříMAS9600KČT Aš34:10+13:51
18Zieba JakubNEK9800Nejdek Orienteering38:07+17:48
19Janischowksy Fabian41D9500OLG Regensburg40:31+20:12
 
Pova OndřejKRL9304Kometa Kralovicedisk
Bořánek PetrVSP7000USK Prahadisk
 
 
 
H35 (23)3,1 km 68 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Ševčík PetrONO7200SKOB Ostrov21:030:00
2Kovář JindřichMAS6800KČT Aš21:40+0:37
3Vlašímský RobertSKV7201TJ Slovan Karlovy Vary22:08+1:05
4Bílý MilanJES7001OK Rakovník22:18+1:15
5Řehák MiroslavKAD7101Originální Vivalín Team Kadaň23:02+1:59
6Pilař KarelMAS5501KČT Aš24:24+3:21
7Dvořák PavelLPM7805OK Lokomotiva Plzeň24:58+3:55
8Pávek JiříNEK7700Nejdek Orienteering25:23+4:20
9Šitra VladimírLPM7904OK Lokomotiva Plzeň25:51+4:48
10Kříž DušanKRL7800Kometa Kralovice26:02+4:59
11Placek PetrMLA8000MLOK Mariánské Lázně26:22+5:19
12Bohuslav VáclavLPM7206OK Lokomotiva Plzeň26:51+5:48
13Křížek FilipMAS7800KČT Aš28:33+7:30
14Ryjáček JanLPM8004OK Lokomotiva Plzeň28:56+7:53
15Turek JanSKV7302TJ Slovan Karlovy Vary29:10+8:07
16Pivec LukášMLA7600MLOK Mariánské Lázně29:20+8:17
17Pavlíček LubomírKPY7800SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.29:47+8:44
18Ječmen VladimírONO7900SKOB Ostrov31:48+10:45
19Petruš MarekMLA7500MLOK Mariánské Lázně32:50+11:47
20Fiala MichalKSH7601OB Kašperské Hory35:54+14:51
21Fišar MiroslavKRL7201Kometa Kralovice36:53+15:50
 
Dítko JanSKV7301TJ Slovan Karlovy Varydisk
Pjenčák RomanMAS7501KČT Ašdisk
 
 
 
H45 (12)2,9 km 66 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Weissar PetrLPM7020OK Lokomotiva Plzeň24:010:00
2Bartoš LuděkMLA6701MLOK Mariánské Lázně26:59+2:58
3Bína PavelMLA6708MLOK Mariánské Lázně27:32+3:31
4Mayer TomášKSH6900OB Kašperské Hory27:48+3:47
5Casanova Valerio41D1700OLG Regensburg27:55+3:54
6Kohoutek OldřichBSO7100KOB Baník Sokolov27:58+3:57
7Urbánek LumírONO6701SKOB Ostrov28:58+4:57
8Štěrba JiříSKV6401TJ Slovan Karlovy Vary29:31+5:30
9Šustr PavelKSH7001OB Kašperské Hory30:31+6:30
10Šoupa KarelLPM6900OK Lokomotiva Plzeň30:50+6:49
11Solomko VladimírBSO7003KOB Baník Sokolov33:52+9:51
12Nádeníček JosefNEK7000Nejdek Orienteering39:08+15:07
 
 
 
H55 (6)2,7 km 58 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Skryja BořivojPZR6106UNITOP SKP Žďár nad Sázavou24:420:00
2Koč LumírMKP5401SK GORDIC Praha Kačerov27:06+2:24
3Blažek JiříVPM5009KOS Slavia Plzeň27:12+2:30
4Pech JiříLPM5402OK Lokomotiva Plzeň37:40+12:58
5Kadlec LuděkVEY5600YETTI Vejprty43:16+18:34
 
msBartovský PavelVPM6101KOS Slavia Plzeň19:41-5:01
 
 
 
H65 (4)2,5 km 44 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jirásek JaroslavDCH4701Radioelektronika Cheb22:460:00
2Fišák JanMLA4401MLOK Mariánské Lázně25:05+2:19
3Chotětický VáclavMAS5200KČT Aš28:19+5:33
4Mágr ZdeněkLCV5000TJ Lokomotiva Chomutov32:53+10:07
 
 
 
HDR (15)1,9 km 26 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Parula EgonLPM1000OK Lokomotiva Plzeň10:330:00
2Nico Darien ŠkopNER- Neregistrovani13:04+2:31
3Nováková JulieSKVTJ Slovan Karlovy Vary13:41+3:08
4Houbová EliškaKRL1152Kometa Kralovice15:16+4:43
5Křížek VilémMAS1000KČT Aš16:05+5:32
6Křižanovský MatějKOS Slavia Plzeň17:10+6:37
7Krizan JakubNER- Neregistrovani18:44+8:11
8Placek NikolasMLA1200MLOK Mariánské Lázně19:37+9:04
9Pávková AnnaNEK1350Nejdek Orienteering19:51+9:18
10Pöselt MatyášONO0802SKOB Ostrov20:06+9:33
11Křenek MartinVPMKOS Slavia Plzeň26:29+15:56
12Křenek JanVPM1101KOS Slavia Plzeň26:30+15:57
13Beránek ŠimonVPM1000KOS Slavia Plzeň27:02+16:29
14Krizova AntonieNER- Neregistrovani37:07+26:34
15Krizova MarieNER- Neregistrovani38:15+27:42
 
 
 
Linie (8)1,9 km 26 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kříž MatějKAM0900OK Kamenice12:500:00
2Urbánková LucieONO1150SKOB Ostrov17:19+4:29
3Čadková MichaelaKRL0954Kometa Kralovice18:17+5:27
4Houba VojtěchKRL1002Kometa Kralovice18:19+5:29
5Placek TomasMLA0902MLOK Mariánské Lázně18:45+5:55
6Beránková JulieVPM1051KOS Slavia Plzeň23:02+10:12
7Šitra ŠimonLPM1001OK Lokomotiva Plzeň31:01+18:11
 
Vodrážková BarboraVPM1050KOS Slavia Plzeňdisk
 
 
 
Příchozí (12)2,6 km 46 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kriz RadimNER- Neregistrovani25:120:00
2Schmid ProkopNER- Neregistrovani25:24+0:12
3Houba PetrKRL7802Kometa Kralovice27:50+2:38
4Dybala VojtechNER- Neregistrovani29:56+4:44
5Pivcová ŽanetaMLA8050MLOK Mariánské Lázně30:24+5:12
6Gelnerová MartinaKRL7851Kometa Kralovice30:40+5:28
7Pávková JanaNEK7800Nejdek Orienteering39:46+14:34
8Mechurova ZuzanaNER- Neregistrovani56:38+31:26
9Fecko RichardNEK1100Nejdek Orienteering57:16+32:04
10Mareš AlexanderNEK7300Nejdek Orienteering57:27+32:15
11Michalec JanDCH5701Radioelektronika Cheb63:12+38:00
12Zenkerová MilušeLCV4550TJ Lokomotiva Chomutov65:45+40:33