3.OŽ - Pohár osvobození města Plzněút 10.4.2018 21:28
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (7)1,8 km 40 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sobotová KateřinaVPM0851KOS Slavia Plzeň23:590:00
2Vlašímská KarolínaSKV0851TJ Slovan Karlovy Vary28:41+4:42
3Stehlíková TerezaLPM0951OK Lokomotiva Plzeň30:34+6:35
4Hanáková AnetaKRL0951Kometa Kralovice32:31+8:32
 
Nováková EliškaSKVTJ Slovan Karlovy Varydisk
msBlechová AdélaKRL1055Kometa Kralovice108:24+84:25
msRoučková KarlaKRL0956Kometa Kralovice112:42+88:43
 
 
 
D12 (16)2,3 km 50 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Urbánková EvaONO0650SKOB Ostrov23:120:00
2Gelnerová AnnaKRL0653Kometa Kralovice24:22+1:10
3Gelnerová MarkétaKRL0952Kometa Kralovice24:39+1:27
4Řeháková MirkaSKV0652TJ Slovan Karlovy Vary25:33+2:21
5Burgmair Juliane41D0750OLG Regensburg26:49+3:37
6Mayerová DanielaKSH0852OB Kašperské Hory28:58+5:46
7Kohoutková KláraBSO0650KOB Baník Sokolov31:21+8:09
8Vlašímská BáraSKV0651TJ Slovan Karlovy Vary32:11+8:59
9Roučková KarolínaKRL0656Kometa Kralovice33:39+10:27
10Bodurková DenisaKRL0752Kometa Kralovice34:03+10:51
11Čadková MarcelaKRL0654Kometa Kralovice37:57+14:45
12Fišarová AdélaKRL0651Kometa Kralovice42:04+18:52
13Kropáčová ZuzanaKRL0754Kometa Kralovice49:47+26:35
14Šobíšková LucieBSO0651KOB Baník Sokolov59:29+36:17
 
Kadlecová TerezaVEY0650YETTI Vejprtydisk
Doubravova BarboraDCH0653Radioelektronika Chebdisk
 
 
 
D14 (17)3,0 km 70 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Richtrová KamilaVPM0451KOS Slavia Plzeň23:130:00
2Kožíšková KateřinaLPM0652OK Lokomotiva Plzeň24:53+1:40
3Holíková SimonaONO0553SKOB Ostrov26:35+3:22
4Šauli KateřinaVPM0456KOS Slavia Plzeň27:23+4:10
5Pavlíčková HanaKPY0450SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.28:10+4:57
6Kulová LauraONO0552SKOB Ostrov28:23+5:10
7Bartošová MarieMLA0451MLOK Mariánské Lázně28:55+5:42
8Ševčíková AnežkaONO0550SKOB Ostrov32:01+8:48
9Křížková MarieMAS0450KČT Aš32:40+9:27
10Dítková MarkétaSKV0451TJ Slovan Karlovy Vary33:07+9:54
11Vlachová AdélaKRL0551Kometa Kralovice33:43+10:30
12Beránková ŠárkaVPM0551KOS Slavia Plzeň35:01+11:48
13Pecko SáraONO0452SKOB Ostrov35:41+12:28
14Zmarzláková OlgaKRL0552Kometa Kralovice38:57+15:44
15Nejedlá KláraONO0450SKOB Ostrov40:46+17:33
16Nováková AnnaSKV5TJ Slovan Karlovy Vary42:35+19:22
 
Ziebová VeronikaNEK0450Nejdek Orienteeringdisk
 
 
 
D16 (6)3,2 km 90 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Řeháková GabrielaSKV0351TJ Slovan Karlovy Vary32:130:00
2Fišarová EliškaKRL0351Kometa Kralovice36:07+3:54
3Křížová DanielaMAS0250KČT Aš37:21+5:08
4Nádeníčková IvaNEK0350Nejdek Orienteering39:22+7:09
5Petříková AdélaMAS0352KČT Aš50:38+18:25
6Daňková DominikaDCH0258Radioelektronika Cheb50:58+18:45
 
 
 
D18 (5)3,6 km 100 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Staňková MarkétaVPM0153KOS Slavia Plzeň39:130:00
2Biersaková DagmarKRL0051Kometa Kralovice41:10+1:57
3Šlechtová TerezaKRL0152Kometa Kralovice42:44+3:31
4Lučanová BarboraMAS0051KČT Aš42:47+3:34
5Nádeníčková PavlaNEK0150Nejdek Orienteering44:57+5:44
 
 
 
D21 (14)4,4 km 150 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Chvalová VěraLPM9452OK Lokomotiva Plzeň40:310:00
2Valachová MartinaLPU9054OK Lokomotiva Pardubice42:19+1:48
3Svobodová JitkaVSP7450USK Praha42:39+2:08
4Lavičková MichaelaPGP9656SK Praga43:24+2:53
5Tichovská HanaPGP6652SK Praga44:22+3:51
6Lehner Marei41D9950OLG Regensburg44:44+4:13
7Kanko Natalia25F9250Koovee46:36+6:05
8Kanko Ruut79F9501Suunta Jyväskylä48:50+8:19
9Šilhavá LucieLPM9451OK Lokomotiva Plzeň58:06+17:35
10Doležalová DorotkaVPM9950KOS Slavia Plzeň58:14+17:43
11Zelená MarkétaPGP5850SK Praga59:00+18:29
12Pelcová TerezaMAS9853KČT Aš72:43+32:12
13Zeman KláraDCE7950KOB Dobřichovice74:39+34:08
14Černá HanaEKP8459VŠTJ Ekonom Praha88:19+47:48
 
 
 
D35 (23)3,6 km 100 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Dítkova JitkaSKV7752TJ Slovan Karlovy Vary36:260:00
2Chumová JanaSLP7451OOB Slavia Praha36:43+0:17
3Sobotová JanaVPM7250KOS Slavia Plzeň37:59+1:33
4Fišáková HanaMLA7750MLOK Mariánské Lázně38:52+2:26
5Šauli IvaVPM7852KOS Slavia Plzeň40:16+3:50
5Urbánková JanaONO7851SKOB Ostrov40:16+3:50
7Bartošová JanaMLA7051MLOK Mariánské Lázně42:35+6:09
8Kotásková JanaJES7451OK Rakovník44:19+7:53
9Pechová IvaLPM6151OK Lokomotiva Plzeň45:02+8:36
10Vlašímská TerezaSKV7551TJ Slovan Karlovy Vary45:33+9:07
11Bohuslavová JanaLPM7852OK Lokomotiva Plzeň47:31+11:05
12Ječmenová VěraONO8050SKOB Ostrov49:04+12:38
13Savičová GabrielaSKV7952TJ Slovan Karlovy Vary49:22+12:56
14Placková VeronikaMLA8250MLOK Mariánské Lázně49:24+12:58
15Hejduková JanaBSO7250KOB Baník Sokolov51:08+14:42
16Bínová KathrinMLA6754MLOK Mariánské Lázně51:16+14:50
17Bredlerová GabrielaSKV7451TJ Slovan Karlovy Vary55:18+18:52
18Ledererová KamilaLPM7352OK Lokomotiva Plzeň58:11+21:45
19Krausová MarcelaLCV7351TJ Lokomotiva Chomutov61:08+24:42
20Černá MonikaMLA7451MLOK Mariánské Lázně62:11+25:45
21Burgmair Annette41D7450OLG Regensburg92:46+56:20
 
Šitrová LucieLPM7857OK Lokomotiva Plzeňdisk
Richtrová LucieVPM7451KOS Slavia Plzeňdisk
 
 
 
D45 (12)3,2 km 90 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Grifoni Milena41D6850OLG Regensburg33:120:00
2Kolovská IlonaLPM6352OK Lokomotiva Plzeň35:41+2:29
3Lisá MonikaONO6750SKOB Ostrov37:03+3:51
4Mrázová PavlaDCE5550KOB Dobřichovice39:58+6:46
5Šedivá MiroslavaEKP5750VŠTJ Ekonom Praha41:51+8:39
6Kubínová JanaSKV6751TJ Slovan Karlovy Vary42:07+8:55
7Danihelová JankaSKV6552TJ Slovan Karlovy Vary43:39+10:27
8Tenglerová HelenaMLA6551MLOK Mariánské Lázně45:19+12:07
9Jelínková RadkaMLA6951MLOK Mariánské Lázně48:11+14:59
10Šplinarová JanaSKV6451TJ Slovan Karlovy Vary52:29+19:17
11Nováková Lenka8XCNER- Neregistrovani66:58+33:46
12Zierhutová MichaelaLCV7151TJ Lokomotiva Chomutov71:54+38:42
 
 
 
D55 (7)3,1 km 90 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Nováková SvatavaSKV5351TJ Slovan Karlovy Vary37:310:00
2Opavová StanislavaMLA5451MLOK Mariánské Lázně37:39+0:08
3Soukupová MichaelaVSP5850USK Praha39:12+1:41
4Lacigová IvanaVSP5950USK Praha39:47+2:16
5Janečková EvaLPM6150OK Lokomotiva Plzeň40:49+3:18
6Mágrová IvanaLCV5550TJ Lokomotiva Chomutov43:50+6:19
7Gabrielová ŠárkaONO5950SKOB Ostrov46:37+9:06
 
 
 
D65 (3)2,7 km 80 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Beránková PavlaVPM4350KOS Slavia Plzeň39:360:00
2Jedličková JindraVPM4550KOS Slavia Plzeň49:33+9:57
3Bohuslavová VěraLPM4850OK Lokomotiva Plzeň49:48+10:12
 
 
 
H10 (12)1,8 km 40 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Tříska LukášLPM0800OK Lokomotiva Plzeň19:480:00
2Křížek IvoMAS0801KČT Aš20:10+0:22
3Blecha AdamKRL0803Kometa Kralovice22:00+2:12
4Petrášek Martin8XC0899NER- Neregistrovani25:52+6:04
5Vodrážka ŠtěpánVPM0802KOS Slavia Plzeň26:14+6:26
6Mála MatyášMAS0800KČT Aš27:20+7:32
7Anděl RobinVPM0901KOS Slavia Plzeň29:12+9:24
8Štěrba LukášSKV1001TJ Slovan Karlovy Vary32:21+12:33
9Pjenčák AdamMAS0802KČT Aš35:55+16:07
 
Turek JakubSKV0801TJ Slovan Karlovy Varydisk
Chalupa ŠimonONO0901SKOB Ostrovdisk
msBejvančický JanKRL1003Kometa Kralovice84:22+64:34
 
 
 
H12 (13)2,5 km 50 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Svoboda AntonínVPM0601KOS Slavia Plzeň22:400:00
2Biersak PetrKRL0701Kometa Kralovice24:27+1:47
3Donda JakubONO0700SKOB Ostrov25:30+2:50
4Stehlík JakubLPM0700OK Lokomotiva Plzeň26:17+3:37
5Bejvančický JosefKRL0703Kometa Kralovice28:36+5:56
6Janoch MikulášMLA0700MLOK Mariánské Lázně30:18+7:38
7Škrle MichaelKRL0702Kometa Kralovice32:39+9:59
8Ječmen MatyášONO0600SKOB Ostrov33:40+11:00
9Kouřil VojtaKPY0700SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.34:22+11:42
10Pávek ŠtěpánNEK0700Nejdek Orienteering36:47+14:07
11Petruš OndřejMLA0701MLOK Mariánské Lázně38:24+15:44
12Myslík VojtěchONO0602SKOB Ostrov39:04+16:24
13Halík LiborMAS0700KČT Aš61:56+39:16
 
 
 
H14 (13)3,3 km 80 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Stehlík ŠimonLPM0501OK Lokomotiva Plzeň23:080:00
2Štěrba MarekSKV0401TJ Slovan Karlovy Vary23:47+0:39
3Donda JiříONO0403SKOB Ostrov23:56+0:48
4Jíra FilipROZ0500OK Roztoky28:19+5:11
5Pivec JanMLA0503MLOK Mariánské Lázně31:08+8:00
6Sobota OndřejVPM0502KOS Slavia Plzeň35:54+12:46
7Burgmair David41D0500OLG Regensburg41:01+17:53
8Košina TobiášSKV0502TJ Slovan Karlovy Vary43:37+20:29
9Němec DavidLPM0504OK Lokomotiva Plzeň45:17+22:09
10Šustr OndřejKSH0501OB Kašperské Hory54:38+31:30
11Bohuslav JosefLPM0401OK Lokomotiva Plzeň56:11+33:03
12Šoupa MartinLPM0500OK Lokomotiva Plzeň58:24+35:16
13Milota JanMLA0500MLOK Mariánské Lázně66:49+43:41
 
 
 
H16 (15)4,1 km 100 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Mayer SimonKSH0202OB Kašperské Hory29:590:00
2Šauli FilipVPM0301KOS Slavia Plzeň30:16+0:17
3Spěváček VojtěchVPM0205KOS Slavia Plzeň31:20+1:21
4Tokár RadimVPM0300KOS Slavia Plzeň33:13+3:14
5Kohoutek OldřichBSO0301KOB Baník Sokolov35:17+5:18
6Hejduk ZdeněkBSO0201KOB Baník Sokolov38:07+8:08
7Lill PetrBSO0203KOB Baník Sokolov38:28+8:29
8Křížek JosefMAS0201KČT Aš42:46+12:47
9Svatek SamuelDCH0205Radioelektronika Cheb44:23+14:24
10Šustr AntonínKSH0201OB Kašperské Hory46:44+16:45
11Vendelberger TomášMAS0302KČT Aš53:54+23:55
12Milota BřetislavMLA0300MLOK Mariánské Lázně55:47+25:48
13Weissar SamuelLPM0300OK Lokomotiva Plzeň60:58+30:59
14Křížek FilipMAS0301KČT Aš62:28+32:29
15Kováč FrantišekMLA0201MLOK Mariánské Lázně64:29+34:30
 
 
 
H18 (5)4,7 km 155 m22 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hejduk JanBSO0001KOB Baník Sokolov50:350:00
2Lehner Benedikt41D0100OLG Regensburg51:54+1:19
3Solomko AdamBSO0002KOB Baník Sokolov53:19+2:44
4Svatek DanielDCH0113Radioelektronika Cheb61:09+10:34
5Rosenbaum OndřejJES0001OK Rakovník77:20+26:45
 
 
 
H21 (28)5,5 km 200 m24 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kamenický MatějLPU9036OK Lokomotiva Pardubice33:100:00
2Bořánek MichalSSU0007SK Severka Šumperk33:37+0:27
3Lehner Korbinian41D9601OLG Regensburg33:46+0:36
4Laciga RadekPGP8202SK Praga38:56+5:46
5Pova OndřejKRL9304Kometa Kralovice40:05+6:55
6Stehlík PetrLPM7903OK Lokomotiva Plzeň41:15+8:05
7Nürnberger Julian41D9600OLG Regensburg41:19+8:09
8Lehner Quirin41D9800OLG Regensburg42:05+8:55
9Klaška PavelDKP9301Oddíl OB Kotlářka42:37+9:27
10Jíra TomášKAM9802OK Kamenice42:42+9:32
11Kondrát MartinPGP6501SK Praga43:01+9:51
12Schwarck Philipp41D9901OLG Regensburg43:42+10:32
13Badura VáclavSKV8101TJ Slovan Karlovy Vary43:50+10:40
14Václavík JanVPM8701KOS Slavia Plzeň44:07+10:57
15Černý OndřejEKP8511VŠTJ Ekonom Praha45:28+12:18
16Janischowsky Lukas41D9700OLG Regensburg45:43+12:33
17Bořánek PetrVSP7000USK Praha48:19+15:09
18Tichovský MartinPGP6100SK Praga48:31+15:21
19Knepr LukášBSO9401KOB Baník Sokolov50:00+16:50
20Wartner Felix41D9902OLG Regensburg51:04+17:54
21Šilhavý JakubLPM8500OK Lokomotiva Plzeň53:13+20:03
22Škop Michal8XC7699NER- Neregistrovani54:15+21:05
23Janischowksy Fabian41D9500OLG Regensburg54:34+21:24
24Šedivý JiříEKP5500VŠTJ Ekonom Praha54:51+21:41
25Uhlíř MarekPGP9405SK Praga55:13+22:03
26Brandl Lorenz41D9900OLG Regensburg59:16+26:06
27Zieba JakubNEK9800Nejdek Orienteering68:29+35:19
28Frank JiříMAS9600KČT Aš73:45+40:35
 
 
 
H35 (22)4,7 km 155 m22 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Bílý MilanJES7001OK Rakovník41:150:00
2Kovář JindřichMAS6800KČT Aš43:41+2:26
3Vlašímský RobertSKV7201TJ Slovan Karlovy Vary44:56+3:41
4Ševčík PetrONO7200SKOB Ostrov45:37+4:22
5Pilař KarelMAS5501KČT Aš46:54+5:39
6Bohuslav VáclavLPM7206OK Lokomotiva Plzeň47:06+5:51
7Placek PetrMLA8000MLOK Mariánské Lázně49:14+7:59
8Řehák MiroslavKAD7101Originální Vivalín Team Kadaň49:15+8:00
9Křížek FilipMAS7800KČT Aš49:28+8:13
10Turek JanSKV7302TJ Slovan Karlovy Vary49:41+8:26
11Pavlíček LubomírKPY7800SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.50:03+8:48
12Dítko JanSKV7301TJ Slovan Karlovy Vary52:03+10:48
13Kožíšek PetrLPM7603OK Lokomotiva Plzeň53:01+11:46
14Pivec LukášMLA7600MLOK Mariánské Lázně53:15+12:00
15Ryjáček JanLPM8004OK Lokomotiva Plzeň56:57+15:42
16Šitra VladimírLPM7904OK Lokomotiva Plzeň58:51+17:36
17Fiala MichalKSH7601OB Kašperské Hory59:43+18:28
18Kříž DušanKRL7800Kometa Kralovice64:24+23:09
19Petruš MarekMLA7500MLOK Mariánské Lázně66:58+25:43
20Ječmen VladimírONO7900SKOB Ostrov76:37+35:22
21Pjenčák RomanMAS7501KČT Aš105:18+64:03
 
Pávek JiříNEK7700Nejdek Orienteeringvzdal
 
 
 
H45 (17)4,1 km 100 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Suk JiříMFP6401Matfyz Praha34:030:00
2Bartoš LuděkMLA6701MLOK Mariánské Lázně39:00+4:57
3Kohoutek OldřichBSO7100KOB Baník Sokolov40:38+6:35
4Richtr AlešVPM6601KOS Slavia Plzeň44:41+10:38
5Urbánek LumírONO6701SKOB Ostrov44:47+10:44
6Casanova Valerio41D1700OLG Regensburg45:15+11:12
7Weissar PetrLPM7020OK Lokomotiva Plzeň46:07+12:04
8Mayer TomášKSH6900OB Kašperské Hory46:13+12:10
9Jaroš VladimírDCE5400KOB Dobřichovice46:41+12:38
10Štěrba JiříSKV6401TJ Slovan Karlovy Vary47:47+13:44
11Šoupa KarelLPM6900OK Lokomotiva Plzeň48:06+14:03
12Šustr PavelKSH7001OB Kašperské Hory48:34+14:31
13Nádeníček JosefNEK7000Nejdek Orienteering53:04+19:01
14Bína PavelMLA6708MLOK Mariánské Lázně53:19+19:16
15Chum JaroslavSLP6601OOB Slavia Praha62:50+28:47
16Černý MarcelMAS7201KČT Aš67:25+33:22
17Solomko VladimírBSO7003KOB Baník Sokolov74:11+40:08
 
 
 
H55 (12)3,2 km 90 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Bartovský PavelVPM6101KOS Slavia Plzeň26:280:00
2Blažek JiříVPM5009KOS Slavia Plzeň35:04+8:36
3Skryja BořivojPZR6106UNITOP SKP Žďár nad Sázavou36:23+9:55
4Koč LumírMKP5401SK GORDIC Praha Kačerov36:33+10:05
5Vlach MiroslavDCH6101Radioelektronika Cheb37:33+11:05
6Soukup VáclavVSP5600USK Praha42:10+15:42
7Čech PetrDCH6002Radioelektronika Cheb45:35+19:07
8Doležal JanVPM5701KOS Slavia Plzeň46:30+20:02
9Pech JiříLPM5402OK Lokomotiva Plzeň49:53+23:25
10Tengler KarelMLOK Mariánské Lázně61:03+34:35
11Kadlec LuděkVEY5600YETTI Vejprty66:13+39:45
 
msMilota JosefMLA5801MLOK Mariánské Lázně37:23+10:55
 
 
 
H65 (11)3,1 km 90 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jirásek JaroslavDCH4701Radioelektronika Cheb32:380:00
2Otta PavelJES4601OK Rakovník33:50+1:12
3Janda JosefKAD4701Originální Vivalín Team Kadaň34:57+2:19
4Valeška RudolfLCV4700TJ Lokomotiva Chomutov36:48+4:10
5Fišák JanMLA4401MLOK Mariánské Lázně37:32+4:54
6Sklenář JanMLA4201MLOK Mariánské Lázně37:46+5:08
7Chotětický VáclavMAS5200KČT Aš41:44+9:06
8Bohuslav VáclavLPM4201OK Lokomotiva Plzeň43:10+10:32
9Mágr ZdeněkLCV5000TJ Lokomotiva Chomutov45:17+12:39
10Fiala MilošKSH4801OB Kašperské Hory47:59+15:21
11Novak JanSKV5001TJ Slovan Karlovy Vary60:42+28:04
 
 
 
HDR (23)1,6 km 40 m8 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Petrášek Michal8XC1198NER- Neregistrovani22:510:00
2Parula EgonLPM1000OK Lokomotiva Plzeň23:29+0:38
3Andělová ViktorieVPM1155KOS Slavia Plzeň23:59+1:08
4Křížek VilémMAS1000KČT Aš26:39+3:48
5Nováková JulieSKVTJ Slovan Karlovy Vary27:33+4:42
6Pöselt MatyášONO0802SKOB Ostrov29:05+6:14
7Sedivy MarekSK Praga29:26+6:35
8Bursa ÁronLPM1101OK Lokomotiva Plzeň29:43+6:52
9Zeman AnnabelDCE1850KOB Dobřichovice31:13+8:22
10Křenek JanVPM1101KOS Slavia Plzeň31:17+8:26
11Křenek MartinVPMKOS Slavia Plzeň31:58+9:07
12Krizova MarieNER- Neregistrovani32:07+9:16
13Šitra ŠimonLPM1001OK Lokomotiva Plzeň33:31+10:40
14Čepička AntonínLPM1102OK Lokomotiva Plzeň33:34+10:43
15Pávková AnnaNEK1350Nejdek Orienteering34:03+11:12
16Houbová EliškaKRL1152Kometa Kralovice36:01+13:10
17Beránek ŠimonVPM1000KOS Slavia Plzeň36:24+13:33
18Křižanovský MatějVPMKOS Slavia Plzeň40:40+17:49
19Krizan JakubNER- Neregistrovani41:17+18:26
20Chumová LadaSLP1250OOB Slavia Praha47:17+24:26
21Václavíková EvaVPMKOS Slavia Plzeň48:36+25:45
 
Anna VlašímskáSKV1251TJ Slovan Karlovy Varydisk
Krizova AntonieNER- Neregistrovanidisk
 
 
 
Linie (10)2,6 km 40 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Placek TomasMLA0902MLOK Mariánské Lázně21:300:00
2Vodrážková BarboraVPM1050KOS Slavia Plzeň24:30+3:00
3Chumová AdélaSLP0950OOB Slavia Praha25:24+3:54
4Čadková MichaelaKRL0954Kometa Kralovice27:24+5:54
5Ječmenová VeronikaONO0950SKOB Ostrov34:49+13:19
6Mikeš ŠimonVPM0808KOS Slavia Plzeň48:21+26:51
 
Houba VojtěchKRL1002Kometa Kralovicedisk
Bohuslav FandaLPM0900OK Lokomotiva Plzeňdisk
Kříž MatějKAM0900OK Kamenicedisk
Urbánková LucieONO1150SKOB Ostrovdisk
 
 
 
Příchozí (24)3,2 km 90 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kriz RadimNER- Neregistrovani33:190:00
2Sobota PetrVPM7800KOS Slavia Plzeň33:44+0:25
3Jírová MonikaROZ7350OK Roztoky35:26+2:07
4Houba PetrNER- Neregistrovani36:14+2:55
5Bílá Jiráňová IrenaJES6750OK Rakovník36:41+3:22
6Zierhutová MichaelaLCV0250TJ Lokomotiva Chomutov37:41+4:22
7Donda JiříONO7600SKOB Ostrov37:53+4:34
8Cepek PavelCST7301NER- Neregistrovani39:33+6:14
9Barda TomášONO0302SKOB Ostrov43:02+9:43
10Gelnerová MartinaKRl7851Kometa Kralovice43:47+10:28
11Pivcová ŽanetaMLA8050MLOK Mariánské Lázně50:00+16:41
12Voborská JanaPGP8454SK Praga51:15+17:56
13Mechurova ZuzanaNER- Neregistrovani52:06+18:47
14Kropáč FilipKRL0503Kometa Kralovice53:03+19:44
15Holíková IlonaONO7552SKOB Ostrov54:37+21:18
16Dondová KateřinaONO7752SKOB Ostrov57:27+24:08
17Zenkerová MilušeLCV4550TJ Lokomotiva Chomutov59:40+26:21
18Procházková JitkaKPY7850SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.59:50+26:31
19Pávková JanaNEK7800Nejdek Orienteering63:54+30:35
20Rehakova RadkaNER- Neregistrovani66:50+33:31
21Kraus JindřichLCV9401TJ Lokomotiva Chomutov68:31+35:12
22Hadek MatejNER- Neregistrovani127:44+94:25
23Valtrova JohanaNER- Neregistrovani127:46+94:27
 
Králová LucieKRL0658Kometa Kralovicedisk