4. OZ Klasicka tratút 10.4.2018 21:02
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (8)2,2 km 40 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Beránková HedvikaVPM0850KOS Slavia Plzeň29:330:00
2Hanáková AnetaKRL0951Kometa Kralovice32:33+3:00
3Sobotová KateřinaVPM0851KOS Slavia Plzeň34:00+4:27
4Stehlíková TerezaLPM0951OK Lokomotiva Plzeň42:36+13:03
5Nováková EliškaSKV0000TJ Slovan Karlovy Vary45:21+15:48
6Vlašímská KarolínaSKV0851TJ Slovan Karlovy Vary48:01+18:28
 
msDvořáková KateřinaLPM0750OK Lokomotiva Plzeň43:58+14:25
msBlechová AdélaKRL1055Kometa Kralovice115:24+85:51
 
 
 
D12 (16)3,0 km 40 m6 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kožíšková KateřinaLPM0652OK Lokomotiva Plzeň24:050:00
2Urbánková EvaONO0650SKOB Ostrov27:07+3:02
3Bodurková DenisaKRL0752Kometa Kralovice27:26+3:21
4Řeháková MirkaSKV0652TJ Slovan Karlovy Vary33:51+9:46
5Gelnerová AnnaKRL0653Kometa Kralovice35:42+11:37
6Čadková MarcelaKRL0654Kometa Kralovice36:44+12:39
7Kadlecová TerezaVEY0650YETTI Vejprty38:03+13:58
8Mayerová DanielaKSH0852OB Kašperské Hory38:40+14:35
9Vlašímská BáraSKV0651TJ Slovan Karlovy Vary39:48+15:43
10Kohoutková KláraBSO0650KOB Baník Sokolov40:33+16:28
11Gelnerová MarkétaKRL0952Kometa Kralovice42:35+18:30
12Burgmair Juliane41D0750OLG Regensburg43:10+19:05
13Fišarová AdélaKRL0651Kometa Kralovice45:55+21:50
14Švamberková Mája8XC0099NER- Neregistrovani66:46+42:41
15Doubravová BarboraDCH0657Radioelektronika Cheb76:57+52:52
16Kropáčová ZuzanaKRL0754Kometa Kralovice80:22+56:17
 
 
 
D14 (17)3,4 km 60 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Richtrová KamilaVPM0451KOS Slavia Plzeň28:070:00
2Arnoštová VeronikaDOR0455OK Dobříš29:28+1:21
3Bartošová MarieMLA0451MLOK Mariánské Lázně31:16+3:09
4Šauli KateřinaVPM0456KOS Slavia Plzeň31:53+3:46
5Kulová LauraONO0552SKOB Ostrov32:03+3:56
6Holíková SimonaONO0553SKOB Ostrov34:09+6:02
7Beránková ŠárkaVPM0551KOS Slavia Plzeň34:13+6:06
8Kraus Katharina41D0450OLG Regensburg38:41+10:34
9Zmarzláková OlgaKRL0552Kometa Kralovice40:01+11:54
10Ziebová VeronikaNEK0450Nejdek Orienteering41:42+13:35
11Nejedlá KláraONO0450SKOB Ostrov45:01+16:54
12Pecko SáraONO0452SKOB Ostrov49:49+21:42
13Nováková AnnaSKV0000TJ Slovan Karlovy Vary55:29+27:22
14Ševčíková AnežkaONO0550SKOB Ostrov57:25+29:18
15Dítková MarkétaSKV0451TJ Slovan Karlovy Vary57:36+29:29
16Křížková MarieMAS0450KČT Aš66:25+38:18
17Brunátová DenisaNER- Neregistrovani89:03+60:56
 
 
 
D16 (6)3,6 km 45 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Fišarová EliškaKRL0351Kometa Kralovice37:280:00
2Řeháková GabrielaSKV0351TJ Slovan Karlovy Vary38:42+1:14
3Nádeníčková IvaNEK0350Nejdek Orienteering39:15+1:47
4Křížová DanielaMAS0250KČT Aš48:34+11:06
5Daňková DominikaDCH0258Radioelektronika Cheb60:46+23:18
6Petříková AdélaMAS0352KČT Aš68:20+30:52
 
 
 
D18 (6)4,8 km 70 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Staňková MarkétaVPM0153KOS Slavia Plzeň49:010:00
2Kraus Sophie41D0050OLG Regensburg50:41+1:40
3Nádeníčková PavlaNEK0150Nejdek Orienteering52:29+3:28
4Biersaková DagmarKRL0051Kometa Kralovice54:52+5:51
5Lučanová BarboraMAS0051KČT Aš60:27+11:26
6Mudrová LenkaKRL0052Kometa Kralovice60:36+11:35
 
 
 
D21 (11)6,8 km 120 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šiková KarolínaLPM9651OK Lokomotiva Plzeň47:010:00
2Šiková BarboraLPM9650OK Lokomotiva Plzeň49:34+2:33
3Kubínová VeronikaSKV9752TJ Slovan Karlovy Vary57:30+10:29
4Chvalová VěraLPM9452OK Lokomotiva Plzeň60:00+12:59
5Hanáková MagdaKRL9651Kometa Kralovice61:21+14:20
6Kuncová EliškaSSU8951SK Severka Šumperk62:52+15:51
7Lehner Marei41D9950OLG Regensburg65:29+18:28
8Doležalová DorotkaVPM9950KOS Slavia Plzeň82:38+35:37
9Pelcová TerezaMAS9853KČT Aš102:19+55:18
10Škrlová KristýnaKRL9954Kometa Kralovice107:51+60:50
 
Šilhavá LucieLPM9451OK Lokomotiva Plzeňvzdal
 
 
 
D35 (18)4,8 km 70 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sobotová JanaVPM7250KOS Slavia Plzeň47:240:00
2Fišáková HanaMLA7750MLOK Mariánské Lázně48:06+0:42
3Arnoštová KateřinaDOR7652OK Dobříš49:01+1:37
4Urbánková JanaONO7851SKOB Ostrov50:07+2:43
5Dítkova JitkaSKV7752TJ Slovan Karlovy Vary50:18+2:54
6Šauli IvaVPM7852KOS Slavia Plzeň50:40+3:16
7Vlašímská TerezaSKV7551TJ Slovan Karlovy Vary55:46+8:22
8Pechová IvaLPM6151OK Lokomotiva Plzeň55:48+8:24
9Bohuslavová JanaLPM7852OK Lokomotiva Plzeň56:02+8:38
10Bartošová JanaMLA7051MLOK Mariánské Lázně57:09+9:45
11Ledererová KamilaLPM7352OK Lokomotiva Plzeň57:49+10:25
12Černá MonikaMLA7451MLOK Mariánské Lázně58:30+11:06
13Kotásková JanaJES7451OK Rakovník59:56+12:32
14Placková VeronikaMLA8250MLOK Mariánské Lázně61:07+13:43
15Bínová KathrinMLA6754MLOK Mariánské Lázně62:10+14:46
16Krausová MarcelaLCV7351TJ Lokomotiva Chomutov69:47+22:23
17Ječmenová VěraONO8050SKOB Ostrov70:02+22:38
18Bredlerová GabrielaSKV7451TJ Slovan Karlovy Vary76:54+29:30
 
 
 
D45 (13)4,2 km 40 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kolovská IlonaLPM6352OK Lokomotiva Plzeň37:440:00
2Staňková MarcelaVPM6951KOS Slavia Plzeň41:39+3:55
3Grifoni Milena41D6850OLG Regensburg46:11+8:27
4Jirsová PavlaKSH7251OB Kašperské Hory46:28+8:44
5Weber Petra41D6500OLG Regensburg47:02+9:18
6Šoupová JanaLPM6850OK Lokomotiva Plzeň48:40+10:56
7Tenglerová HelenaMLA6551MLOK Mariánské Lázně54:29+16:45
8Kubínová JanaSKV6751TJ Slovan Karlovy Vary56:24+18:40
9Zierhutová MichaelaLCV7151TJ Lokomotiva Chomutov66:33+28:49
10Macurová JanaMLA6657MLOK Mariánské Lázně81:47+44:03
11Jelínková RadkaMLA6951MLOK Mariánské Lázně88:10+50:26
 
Lisá MonikaONO6750SKOB Ostrovdisk
Škrlová HanaKRL6951Kometa Kralovicevzdal
 
 
 
D55 (5)4,0 km 60 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Opavová StanislavaMLA5451MLOK Mariánské Lázně45:130:00
2Nováková SvatavaSKV5351TJ Slovan Karlovy Vary47:30+2:17
3Mágrová IvanaLCV5550TJ Lokomotiva Chomutov55:43+10:30
4Gabrielová ŠárkaONO5950SKOB Ostrov58:56+13:43
5Janečková EvaLPM6150OK Lokomotiva Plzeň78:40+33:27
 
 
 
D65 (5)3,4 km 60 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Bohuslavová VěraLPM4850OK Lokomotiva Plzeň55:590:00
2Savičová IrenaSKV5352TJ Slovan Karlovy Vary61:45+5:46
3Dlouhá LenkaMAS5150KČT Aš68:00+12:01
4Jedličková JindraVPM4550KOS Slavia Plzeň71:53+15:54
5Nyklová Helena2RC5150Dalovice86:03+30:04
 
 
 
H10 (10)2,2 km 40 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Turek JakubSKV0801TJ Slovan Karlovy Vary19:320:00
2Blecha AdamKRL0803Kometa Kralovice25:30+5:58
3Mála MatyášMAS0800KČT Aš28:26+8:54
4Tříska LukášLPM0800OK Lokomotiva Plzeň30:00+10:28
5Křížek IvoMAS0801KČT Aš31:53+12:21
6Pjenčák AdamMAS0802KČT Aš33:07+13:35
7Šebian SamuelKRL0903Kometa Kralovice34:03+14:31
8Štěrba LukášSKV1001TJ Slovan Karlovy Vary36:13+16:41
 
Anděl RobinVPM0901KOS Slavia Plzeňdisk
msBejvančický JanKRL1003Kometa Kralovice79:23+59:51
 
 
 
H12 (10)3,0 km 40 m6 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Svoboda AntonínVPM0601KOS Slavia Plzeň22:160:00
2Stehlík JakubLPM0700OK Lokomotiva Plzeň28:00+5:44
3Donda JakubONO0700SKOB Ostrov32:08+9:52
4Škrle MichaelKRL0702Kometa Kralovice32:57+10:41
5Janoch MikulášMLA0700MLOK Mariánské Lázně36:18+14:02
6Ječmen MatyášONO0600SKOB Ostrov37:34+15:18
7Biersak PetrKRL0701Kometa Kralovice38:29+16:13
8Bejvančický JosefKRL0703Kometa Kralovice44:36+22:20
9Pávek ŠtěpánNEK0700Nejdek Orienteering52:22+30:06
 
Halík LiborMAS0700KČT Ašdisk
 
 
 
H14 (11)3,6 km 45 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Štěrba MarekSKV0401TJ Slovan Karlovy Vary24:560:00
2Stehlík ŠimonLPM0501OK Lokomotiva Plzeň26:31+1:35
3Burgmair David41D0500OLG Regensburg36:39+11:43
4Sobota OndřejVPM0502KOS Slavia Plzeň37:17+12:21
5Košina TobiášSKV0502TJ Slovan Karlovy Vary38:56+14:00
6Černý JonášMLA0501MLOK Mariánské Lázně39:53+14:57
7Donda JiříONO0403SKOB Ostrov41:48+16:52
8Pivec JanMLA0503MLOK Mariánské Lázně42:10+17:14
9Šustr OndřejKSH0501OB Kašperské Hory47:09+22:13
10Janoch SamuelMLA0502MLOK Mariánské Lázně50:13+25:17
11Bohuslav JosefLPM0401OK Lokomotiva Plzeň62:12+37:16
 
 
 
H16 (15)5,6 km 90 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šauli FilipVPM0301KOS Slavia Plzeň37:310:00
2Kohoutek OldřichBSO0301KOB Baník Sokolov41:15+3:44
3Lill PetrBSO0203KOB Baník Sokolov43:32+6:01
4Tokár RadimVPM0300KOS Slavia Plzeň45:17+7:46
5Šustr AntonínKSH0201OB Kašperské Hory58:28+20:57
6Milota BřetislavMLA0300MLOK Mariánské Lázně59:25+21:54
7Polívka VratislavVPM0203KOS Slavia Plzeň65:06+27:35
8Kraus Konstantin41D0200OLG Regensburg65:28+27:57
9Vendelberger TomášMAS0302KČT Aš67:52+30:21
10Křížek JosefMAS0201KČT Aš71:01+33:30
11Weissar SamuelLPM0300OK Lokomotiva Plzeň76:52+39:21
12Kovác FrantišekMLA0000MLOK Mariánské Lázně79:47+42:16
 
Křížek FilipMAS0301KČT Ašvzdal
msMayer SimonNER- Neregistrovani37:54+0:23
msSpěváček VojtěchVPM0205KOS Slavia Plzeň47:39+10:08
 
 
 
H18 (5)7,5 km 130 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Lehner Benedikt41D0100OLG Regensburg69:140:00
2Solomko AdamBSO0002KOB Baník Sokolov78:59+9:45
3Hlinovský OndřejVPM0102KOS Slavia Plzeň81:43+12:29
4Svatek DanielDCH0113Radioelektronika Cheb87:42+18:28
 
Rosenbaum OndřejJES0001OK Rakovníkvzdal
 
 
 
H21 (20)10,9 km 160 m22 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kamenický MatějLPU9036OK Lokomotiva Pardubice60:270:00
2Valeš JiříLPM9502OK Lokomotiva Plzeň60:56+0:29
3Bouchal JiříVPM8449KOS Slavia Plzeň61:04+0:37
4Lehner Korbinian41D9601OLG Regensburg63:03+2:36
5Vištejn JiříLPM9304OK Lokomotiva Plzeň70:01+9:34
6Schwarck Philipp41D9901OLG Regensburg70:27+10:00
7Stehlík PetrLPM7903OK Lokomotiva Plzeň72:51+12:24
8Nürnberger Julian41D9600OLG Regensburg74:54+14:27
9Lehner Quirin41D9800OLG Regensburg80:52+20:25
10Macura JanMLA9306MLOK Mariánské Lázně84:45+24:18
11Pova OndřejKRL9304Kometa Kralovice85:45+25:18
12Janischowsky Lukas41D9700OLG Regensburg88:02+27:35
13Badura VáclavSKV8101TJ Slovan Karlovy Vary88:45+28:18
14Wartner Felix41D9902OLG Regensburg91:59+31:32
15Knepr LukášBSO9401KOB Baník Sokolov102:25+41:58
16Škop Michal8XC7699NER- Neregistrovani103:46+43:19
17Janischowksy Fabian41D9500OLG Regensburg108:28+48:01
18Brandl Lorenz41D9900OLG Regensburg112:01+51:34
19Zieba JakubNEK9800Nejdek Orienteering120:55+60:28
20Frank JiříMAS9600KČT Aš121:51+61:24
 
 
 
H35 (24)7,5 km 130 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kovář JindřichMAS6800KČT Aš53:390:00
2Bílý MilanJES7001OK Rakovník59:45+6:06
3Ševčík PetrONO7200SKOB Ostrov60:41+7:02
4Kovář VladimírVPM7200KOS Slavia Plzeň61:26+7:47
5Rauch StanislavVPM8201KOS Slavia Plzeň62:00+8:21
6Vlašímský RobertSKV7201TJ Slovan Karlovy Vary62:55+9:16
7Bohuslav VáclavLPM7206OK Lokomotiva Plzeň64:29+10:50
8Pilař KarelMAS5501KČT Aš67:27+13:48
9Křížek FilipMAS7800KČT Aš67:48+14:09
10Řehák MiroslavKAD7101Originální Vivalín Team Kadaň69:43+16:04
11Pávek JiříNEK7700Nejdek Orienteering79:14+25:35
12Kožíšek PetrLPM7603OK Lokomotiva Plzeň81:56+28:17
13Placek PetrMLA8000MLOK Mariánské Lázně82:11+28:32
14Pivec LukášMLA7600MLOK Mariánské Lázně82:49+29:10
15Dvořák PavelLPM7805OK Lokomotiva Plzeň82:52+29:13
16Fiala MichalKSH7601OB Kašperské Hory86:13+32:34
17Dítko JanSKV7301TJ Slovan Karlovy Vary87:28+33:49
18Turek JanSKV7302TJ Slovan Karlovy Vary93:02+39:23
19Bodurka JaroslavKRL7301Kometa Kralovice103:46+50:07
20Pjenčák RomanMAS7501KČT Aš180:59+127:20
 
Kropac JiriKometa Kralovicedisk
Šitra VladimírLPM7904OK Lokomotiva Plzeňdisk
Ječmen VladimírONO7900SKOB Ostrovvzdal
msBeránek JanVPM7202KOS Slavia Plzeň58:21+4:42
 
 
 
H45 (15)6,6 km 100 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Suk JiříMFP6401Matfyz Praha58:450:00
2Staněk RostislavVPM6801KOS Slavia Plzeň71:04+12:19
3Kohoutek OldřichBSO7100KOB Baník Sokolov71:31+12:46
4Bína PavelMLA6708MLOK Mariánské Lázně76:39+17:54
5Mikeš RomanVPM7002KOS Slavia Plzeň76:41+17:56
6Casanova Valerio41D1700OLG Regensburg78:19+19:34
7Šoupa KarelLPM6900OK Lokomotiva Plzeň81:32+22:47
8Weissar PetrLPM7020OK Lokomotiva Plzeň82:12+23:27
9Černý MarcelMAS7201KČT Aš82:28+23:43
10Nádeníček JosefNEK7000Nejdek Orienteering84:17+25:32
11Mayer TomášKSH6900OB Kašperské Hory84:56+26:11
12Štěrba JiříSKV6401TJ Slovan Karlovy Vary88:57+30:12
13Kopp Petr58C6702Loko Liberec90:35+31:50
14Solomko VladimírBSO7003KOB Baník Sokolov96:26+37:41
15Šustr PavelKSH7001OB Kašperské Hory99:32+40:47
 
 
 
H55 (12)5,6 km 90 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Skryja BořivojPZR6106UNITOP SKP Žďár nad Sázavou50:320:00
2Milota JosefMLA5801MLOK Mariánské Lázně56:06+5:34
3Vlach MiroslavDCH6101Radioelektronika Cheb58:32+8:00
4Blažek JiříVPM5009KOS Slavia Plzeň61:38+11:06
5Hnyk MichalSKV6002TJ Slovan Karlovy Vary61:47+11:15
6Macura JaroslavMLA5903MLOK Mariánské Lázně70:50+20:18
7Chotětický JanMAS5400KČT Aš76:54+26:22
8Čech PetrDCH6002Radioelektronika Cheb83:02+32:30
9Pech JiříLPM5402OK Lokomotiva Plzeň84:42+34:10
10Janošík LubomírKSH5901OB Kašperské Hory89:06+38:34
11Kadlec LuděkVEY5600YETTI Vejprty121:04+70:32
 
Tengler KarelMLAMLOK Mariánské Láznědisk
 
 
 
H65 (9)4,0 km 60 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Fišák JanMLA4401MLOK Mariánské Lázně40:510:00
2Jirásek JaroslavDCH4701Radioelektronika Cheb41:23+0:32
3Otta PavelJES4601OK Rakovník41:39+0:48
4Chotětický VáclavMAS5200KČT Aš44:14+3:23
5Bohuslav VáclavLPM4201OK Lokomotiva Plzeň44:35+3:44
6Sklenář JanMLA4201MLOK Mariánské Lázně47:34+6:43
7Nykles VladimírVPM4702KOS Slavia Plzeň48:24+7:33
8Mágr ZdeněkLCV5000TJ Lokomotiva Chomutov57:39+16:48
9Fiala MilošKSH4801OB Kašperské Hory62:44+21:53
 
 
 
HDR (24)3,2 km 30 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Andělová ViktorieVPM1155KOS Slavia Plzeň31:390:00
2Parula EgonLPM1000OK Lokomotiva Plzeň33:24+1:45
3Bursa ÁronLPM1101OK Lokomotiva Plzeň33:25+1:46
4Placek NikolasMLA1200MLOK Mariánské Lázně38:21+6:42
5Nováková JulieSKV0000TJ Slovan Karlovy Vary40:27+8:48
6Martínek OndřejVPMKOS Slavia Plzeň43:26+11:47
7Chramosta PetrVPM1001KOS Slavia Plzeň44:25+12:46
8Světlíková VendulaOK Lokomotiva Plzeň45:21+13:42
8Křižanovský MatějVPM1199KOS Slavia Plzeň45:21+13:42
10Čepička AntonínLPM1102OK Lokomotiva Plzeň46:34+14:55
11Klier ŠimonMLA1101MLOK Mariánské Lázně50:20+18:41
12Klier MatzášMLOK Mariánské Lázně50:46+19:07
13Arnošt DanielDOR1200OK Dobříš50:57+19:18
14Švamberk Jéňa8XC0098NER- Neregistrovani53:36+21:57
15Cervena JohanaNER- Neregistrovani54:09+22:30
16Pávková AnnaNEK1350Nejdek Orienteering54:25+22:46
17Jedlička JosefVPMKOS Slavia Plzeň63:45+32:06
18Gelnerová KarolínaNER- Neregistrovani66:11+34:32
19Václavíková MonikaVPM8750KOS Slavia Plzeň90:06+58:27
20Schrage Anna WalravinaLPM1250OK Lokomotiva Plzeň90:23+58:44
21Rauch TobíkVPM1399KOS Slavia Plzeň99:08+67:29
 
Cepek VojtechNER- Neregistrovanidisk
Silhavy MatejOK Lokomotiva Plzeňvzdal
Cepek EduardNER- Neregistrovanivzdal
 
 
 
Linie (8)3,6 km 30 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šitra ŠimonLPM1001OK Lokomotiva Plzeň41:180:00
2Ječmenová VeronikaONO0950SKOB Ostrov47:16+5:58
3Čadková MichaelaKRL0954Kometa Kralovice48:33+7:15
4Placek TomasMLA0902MLOK Mariánské Lázně51:34+10:16
5Bohuslav FandaLPM0900OK Lokomotiva Plzeň55:02+13:44
6Urbánková LucieONO1150SKOB Ostrov56:54+15:36
7Fišáková LeonaMLA1151MLOK Mariánské Lázně60:20+19:02
8Dvořáková TerezaLPM0952OK Lokomotiva Plzeň74:44+33:26
 
 
 
Příchozí (26)3,3 km 45 m8 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sobota PetrVPM7800KOS Slavia Plzeň34:310:00
2Burgmair MarkusNER- Neregistrovani34:59+0:28
3Žákovec JanKRL9505Kometa Kralovice35:17+0:46
4Donda JiříONO7600SKOB Ostrov36:16+1:45
5Sova PetrNER- Neregistrovani37:20+2:49
6Cepek PavelCST7301NER- Neregistrovani40:58+6:27
7Zierhutová MichaelaLCV0250TJ Lokomotiva Chomutov41:14+6:43
8Valešová IrenaLPM7050OK Lokomotiva Plzeň43:17+8:46
9Kraus JindřichLCV9401TJ Lokomotiva Chomutov43:26+8:55
10Valeš MilanLPM6000OK Lokomotiva Plzeň43:56+9:25
11Bílá Jiránová IrenaJES6750NER- Neregistrovani47:31+13:00
12Pivcová ŽanetaMLA8050MLOK Mariánské Lázně50:40+16:09
13Burgmair Annette41D7450OLG Regensburg53:56+19:25
14Klierová SimonaMLA8051MLOK Mariánské Lázně55:21+20:50
15Šebian PavelKRL7802Kometa Kralovice55:43+21:12
16Holíková IlonaONO7502SKOB Ostrov65:45+31:14
17Šoupa MartinLPM0500OK Lokomotiva Plzeň67:03+32:32
18Zieba JaroslavNEK6500Nejdek Orienteering68:54+34:23
19Zenkerová MilušeLCV4550TJ Lokomotiva Chomutov69:50+35:19
20Barda TomášONO0302SKOB Ostrov71:50+37:19
21Mechurova ZuzanaNER- Neregistrovani76:15+41:44
22Dondová KateřinaONO7752SKOB Ostrov78:46+44:15
23Šebianová LucieKRL8451Kometa Kralovice84:07+49:36
24Fecko RichardNEK1100Nejdek Orienteering86:43+52:12
25Mareš AlexanderNEK7300Nejdek Orienteering87:12+52:41
26Králová LucieKRL0658Kometa Kralovice88:10+53:39