výprava Plzeňského kraje se vrátil z LODM

5 olympijských bodů přivezla z LODM ze Zlína a z Luhačovic čtveřice Adéla Mikešová, Jan Burian, Ondřej Hasman a Dagmar Biersaková.
Po 5.místě Dády a 6.místě Ondry ve sprintu vybojovala tato dvojice spolu o den později 7.místo při Amerických štafetách. Postupně se od startu prokousávali dopředu a být více úseků, třeba by se dostali na bednu… Honza Burák s Adélkou došpurtovali 13. Adéla se však stala media hvězdou, neb se dostala se svojí blonďatou fotografií na titulní článek na webu ČSOS.
Čtvrteční middle v kopcovitém terénu byl náročný jak mapařsky tak i běžecky. Za některé postupy by se nemusel stydět stavitel ani pro elitní kategorii H35 při západočeském oblži. Ondra nakonce i po chybě doběhl pro 5.místo, se kterým byl velmi spokojen a překvapivě se stal nejúspěšnějším reprezentantem plzeňského kraje. Dáda nebyla tolik spokojena s chybami a s 11.místem. Jedenáctí skončili i Adélka s Burákem.
Z LODM si tým přivezl výborné zkušenosti (především porovnání se stylem běhání ostatních rychlých OBáků) a spoustu zážitků (např. z Pater noster od Bati ve Zlíně).
Za 2 roky je příští LODM v Plzni. Takže jim to tady natřeme!