KOSí medaile z MČR v LOB ve Vysokém n. Jizerou

lob-vysokeO uplynulém víkendu proběhly po dvou letech v Česku zase LOBy. Pořadetelé ze Zdravotníku se činili, sněhu bylo dost, takže z toho byly pěkný pretěky! Richtrovi navíc poskytli KOSácké výpravě ubytování v parádní roubence nedaleko centra, takže zázemí bylo jaksepatří – ještě jednou díky!

Jely se hned tři závody, protože když už je sníh, tak se to musí využít. V sobotu dopoledne se jede hned zostra MČR klasika, v D21 a H21 hromadně tříkolově. Mlátil zlomil hůlku a musel jet měnit, takže se musel spokojit se stříbrem. Vendy finišuje při svém druhém LOBu v životě bramborová v D21, hned za reprezentatkama. Honza bere bronz v H16 a Háša mezi mladíkama v H35 stříbro. Robér to jistí třetím místem v Béčkách.

Noční sprint do českého poháru – to byl parádní LOB. KOsáci se neztratili: Honza 2. v H17, Lukáš 3. v H14 (Adam 4.), Mlátil 2. v HE, Háša 2. v H35.

Nedělní middle do ČP: Mlátil konečně vyhrál HE a Háša H35. Vendy 2. v D21. Mladý pušky tentokrát těsně pod bednou. Robér druhej v béčkách, ale koláč si musel koupit, protože vyhlašovali jen vítěze. Smolař.

Podívejte se na pár fotek.
Výsledky