Hodnocení víkendových závodů

Milí kosácí,

o uplynulém víkendu jsme uspořádali již 37. ročník Memoriálu a Přeboru VŠ. Závody to byli povedené. Hlavně počasí vyšlo výborně, zázemí bylo také hodnotné. Hlavně to sobotní.
Já jsem se do lesa bohužel nepodíval, ale podle ohlasů vašich i ostatních pretěkárů i stavba byla hodnotná. Určitě od nás neodjížděli s pocitem, že se ani nestačili rozběhnout. Bylo to spíš naopak, ale do pořádný klasiky to mělo ještě pořád daleko. Takže nikdo nemůže říct ani pumpička. Je pravda, že podle pravidel to chtělo minimálně jednu občerstvovačku do lesa. Připouštím malou ředitelskou chybu. Na druhou stranu, kdo trénuje nemusí v lese trávit 100 minut, že. To leda Vonášek.
Oficiální protest nikdo nepodal, nikdo si výrazně nestěžoval a kdo si ztěžoval tak většinou kdesi pod Radyní, když na ni musel opět vylézt…Ale takový už někteří bývají.
Jako ředitel jsem byl s průběhem závodů v celku spokojen. Ne všechno bylo úplně 100procentní, což se ale u oblžů toleruje. Proto pokud jsem někomu něco vyčetl, tak to neberte osobně, prostě jsem jenom chtěl aby ty závody nebyly odbitý. Přece jenom, je to Memoriál…A pokud jsem něco udělal blbě, tak mě to řekněte, ať to příště děláme dobře. I když – dřív jsem býval namyšlený, ale teď už jsem úplně bez chyby.:-)
Fotky snad vloží někdo kdo fotil.třeba mlátil.
P.S. kdo to nepochopil, tak vám všem kdo jste se na pořádání podíleli tímto děkuji za spolupráci a za to, že jste mě neposlali do prdele.(uf, už jsem se bál, že to bude celý bez sprostejch slov).